Ewelina Lisowska wychodzi z TVN

Ewelina Lisowska gwiazdorzy? Ewa Farna zdradziła jak jest naprawdę!

Ewelina Lisowska wychodzi z TVN

Ewelina Lisowska gwiazdorzy?

Ewelina Lisowska i Ewa Farna to przyjaciółki. Bardzo często śpiewają na tych samych imprezach. Zobacz: Margaret, Farna i Lisowska na konferencji LatoZet. Która wyglądała najlepiej? Goszczą się też u siebie nawzajem w mieszkaniach. A jak trzeba to Ewa Farna gości Ewelinę u siebie w Warszawie. I tak właśnie było wczoraj po konferencji ramówkowej Telewizji Polsat, gdzie Ewelina bierze udział w czwartej edycji show "Taniec z Gwiazdami". Wokalistka pojechała prosto do Ewy Farnej.

 

Ewa stwierdziła, że musi wziąć w obronę koleżankę i napisać kilka słów odnośnie publikacji w gazecie "Fakt" na temat "gwiazdorzenia" Eweliny i jej trudnego charakteru. Co napisała gazeta?

Ewelina nie tańczy tak dobrze, jak się wszyscy spodziewali. Treningi idą raczej opornie, a frustracje wyładowuje na wszystkich wokół (...) Nikt się nie spodziewał, że tak młoda osoba będzie aż tak zadzierać nosa i gwiazdorzyć. Zachowuje się jak wielka diwa, ale imponujących wyników póki co nie widać – czytamy w "Fakcie".

Ewa Farna odpowiedziała z przymrużeniem oka:

Kochani... Ewelina juz wrocila z konferencji prasowej. A ja jak grzeczna, czekam u niej w domu, zmyta, bez makijazu, z zielona herbata. Musze sprostowac, ze nie jest rozgwiazdorzona... Tylko sobie zazyczyla mnie u siebie w domu, gotowa pizame, czerwony dywan az do pokoju i truskawki z szampanem w kuchni. Poza tym spoko - napisała na Facebooku Farna (pisownia oryg.).

Ewa Farna broni Eweliny Lisowskiej

 

Sama Ewelina Lisowska na konferencji Polsatu żartobliwie odpowiadała na zarzuty. Co mówiła?

Przecież wiadomo, że bez czerwonego dywanu na salę gimnastyczną do tańca z gwiazdami" nie wchodzę!

Kochani... Ewelina juz wrocila z konferencji prasowej. A ja jak grzeczna, czekam u niej w domu, zmyta, bez makijazu, z...

Posted by Ewa Farna on 27 sierpnia 2015

 

Ewelina Lisowska na ramówce Polsatu

 

Ewelina Lisowska

 

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański na ramówce Polsatu

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43