Party Stories
Robert Lewandowski pije szampana po zakończonym zwycięstwem meczu piłki nożnej przeciwko Irlandii
East News
Newsy

Śledztwo w sprawie Roberta Lewandowskiego umorzono! AKTUALIZACJA

AKTUALIZACJA

W piątkowy wieczór Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji poinformował, że śledztwo w sprawie Roberta Lewandowskiego zostało umorzone:

Kończymy już czynności w tej sprawie, jest ona zamknięta i nie będzie kontynuowana - podaje tvn24.pl

Policja stwierdziła bowiem, że ustawodawca tworząc przepisy miał na myśli zapewnienie bezpieczeństwa kibicom i sportowcom, a nie uniemożliwienie zawodnikom radości z odniesionego sukcesu. 

Iga Świątek pokazała środkowy palec Robertowi Lewandowskiemu na Gali Mistrzów?! Zobaczcie to wideo!

Robert Lewandowski trafi przed sąd za spożywanie szampana na murawie?

Ta historia brzmi jak absurdalny dowcip, ale dzieje się naprawdę. Jej bohaterem jeden z najlepszych piłkarzy świata - Robert Lewandowski. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, poinformował na Twitterze, że w sprawie Lewandowskiego toczy się... śledztwo! Za picie alkoholu.

Podobno policja na wniosek "kogoś tam" prowadzi śledztwo przeciwko @lewy_official za wypicie "champagne" na murawie SN po meczu POLIRL - napisał prezes Boniek.

Chodzi o fetę, jaką urządzono na murawie Stadionu Narodowego po zwycięskim meczu z Irlandią. Zwycięstwo dało reprezentacji Polski awans do Mistrzostw Europy w piłce nożnej, jakie w przyszłym roku rozegrane zostaną we Francji. W ferworze radości piłkarze, a wśród nich Robert Lewandowski, delektowali się przygotowanym na tę okazję zwycięskim szampanem. I właśnie to stało się źródłem zgłoszenia ze strony prawdopodobnie jednego z dziennikarzy ogólnopolskiej stacji radiowej. Według niego Lewandowski złamał prawo... pijąc alkohol w miejscu publicznym, jakim jest Stadion Narodowy w Warszawie.

Co może grozić Robertowi Lewandowskiemu za picie w miejscu publicznym?

Wszystko zależy od tego, w jakim kierunku potoczy się postępowanie.

Rozpoczęliśmy czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności takiego zajścia i ewentualnego zakwalifikowania czynu jako zabronionego. Wówczas podejmiemy dalsze czynności, są do przesłuchania świadkowie – powiedziała TVN24 Joanna Węgrzyniak, Oficer Prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII.

Czynności wyjaśniające mogą trochę potrwać, świadków jest aż 57.500 - tylu widzów oglądało zwycięski mecz z Irlandią z trybun Stadionu Narodowego. Spożywanie alkoholu w niedozwolonym miejscu zwykle karane jest grzywną w wysokości... 100 złotych. Zarabiający 157 tys. złotych dziennie Robert Lewandowski w najgorszym wypadku prawdopodobnie będzie mógł sobie pozwolić na taki wydatek :).

 

W oczekiwaniu na ciąg dalszy zamieszania, Twitter zalała fala komentarzy odnoszących się do całej sprawy. A podobno kto nie wygrywa, ten nie pije szampana :)

 

A co na to sam zaintereowany?
Na twitterze napisał: Wasze zdrowie!
 

Ma dystans!

 

Kamil Glik, obrońca reprezentacji Polski:

 

 

 

Adam Malecki, dziennikarz radiowej Trójki sugeruje linię obrony:

 

 

 

Grzegorz Krychowiak, pomocnik reprezentacji Polski:

 

 

 

Franciszek Smóda, fejkowe konto byłego selekcjonera:

 

 

 

Krzysztof Stanowski z Weszlo.com zdradza jeszcze trochę szczegółów:

 

 

Robert Lewandowski podczas meczu z Irlandią:

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Robert Lewandowski bohaterem memów
Newsy
Robert Lewandowski bohaterem kibiców i... memów!
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Eastnews
Newsy
Anna i Robert Lewandowscy na Święcie Piwa w Monachium
Monika Olejnik w koronkowej sukience
Newsy
Monika Olejnik ostro skomentowała śledztwo w sprawie Roberta Lewandowskiego. Zgadzamy się z nią!

Monika Olejnik skomentowała śledztwo w sprawie Roberta Lewandowskiego , który po awansie reprezentacji do Euro2016 świętował wraz z innymi piłkarzami na boisku.  Świętował wypijając kilka łyków szampana i to się komuś nie spodobało. Powiedzmy sobie szczerze - śledztwo było bezsensowne i uważamy je za marnowanie czasu policji. Najlepiej sprawę skomentowała Monika Olejnik. Co napisała? Monika Olejnik o piciu szampana przez Roberta Lewandowskiego Nie mogliśmy w to uwierzyć, gdy okazało się, że Robert Lewandowski może stanąć przed sądem za napicie się kilku łyków szampana na boisku. Ten spontaniczny gest po zwycięskim meczu z Irlandią i awansie do Euro2016 mógł sporo sportowca kosztować. Na szczęście w piątek umorzone tę sprawę, ponieważ ten czyn nie podlegał pod paragraf spożywania alkoholu w miejscu publicznym i nie naraził nikogo na utratę zdrowia lub życia. Monice Olejnik zarzut wydał się (słusznie) absurdalny: Nieszczęśliwy Obywatel doniósł na Policję, na szczęśliwego Roberta Lewandowskiego który w chwili radości wzniósł toast po meczu :) Doceniam ludzi utalentowanych którzy potrafią dzielić się szczęściem Emotikon smile Pozdrawiam Piłkarzy Reprezentacji Polski :) A donosiciele są i byli żałośni. Oby nie było ich więcej!! Zgadzacie się z tą opinią?   Monika Olejnik skomentowała śledztwo w sprawie Roberta Lewandowskiego Robert Lewandowski został oskarżony o picie szampana w miejscu publicznym Na szczęście sprawa została umorzona

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner