Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Przyjaźń Szulim i Rozenek
Akpa
Newsy

Rozenek pociesza Szulim? Tabloid o kulisach zaskakującej przyjaźni

Co połączyło obie panie?

Agnieszka Szulim od kilku tygodni jest w centrum zainteresowania mediów. Rozstanie z facetem, nowa szczuplejsza figura i start nowego sezonu "Na Językach" sprawił, że gwiazda sama wróciła na tytułowe języki. Nie wszystkie doniesienia jednak pokrywały się z prawdą, a dziennikarkę najbardziej zirytowały te o dramatycznej niemal utracie wagi. Przypomnijmy: Szulim jak Górniak i Kożuchowska. Też pogrąża "Grazię": "To absurdalne!"

Teraz tygodnik "Na Żywo" uraczył nas kolejną interesującą plotką. Według redaktorów tabloidu, Agnieszka nie radzi sobie po rozstaniu z ukochanym, co miałoby tłumaczyć jej dużo szczuplejszą sylwetkę. Szulim może jednak liczyć na wsparcie przyjaciół i nowej koleżanki, która nieoczekiwanie zaoferowała swoją pomoc. A jest nią podobno... Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna ponoć mocno zaniepokoiła się stanem dziennikarki i postanowiła o nią zadbać. Wszystko zaczęło się na konferencji ramówkowej TVN.
 

Małgosia specjalnie usiadła obok Agnieszki i bez ogródek zapytała, co złego się dzieje, że tak bardzo schudła. Agnieszka powiedziała Małgosi, że od czasu rozstania nie może dojść do siebie. Co prawda to ona zakończyła ten związek, ale mimo wszystko cierpi. Gdy znowu zamieszkała sama, straciła apetyt i energię do życia. Jest strzępkiem nerwów, bo Maciej nie daje za wygraną. Ciągle namawia, by jeszcze raz spróbowali ratować związek. Agnieszka jednak zdecydowała, że raz na zawsze chce zakończyć ten etap swojego życia. Perfekcyjna Pani Domu wie, jak skutecznie pocieszyć Agnieszkę. Powiedziała jej, że może do niej dzwonić, gdy tylko będzie potrzebowała z kimś porozmawiać - czytamy w "Na Żywo".


Nie ma wątpliwości, że Szulim i Rozenek to obecnie największe gwiazdy TVN. Myślicie, że przyjaźnią się też prywatnie?

Zobacz: Szulim wesprze gejów i lesbijki. Stanie oko w oko z kontrowersyjnym księdzem

Szulim i Rozenek za kulisami konferencji TVN:

Przyjaźń Szulim i Rozenek
Akpa
Newsy
Szulim zadzwoniła do Rozenek. Miała dla niej zaskakujące zaproszenie
Agnieszka o kulisach znajomości z Małgorzatą

Kilka tygodni temu jeden z tabloidów opisywał kulisy rzekomej przyjaźni Agnieszki Szulim i Małgorzaty Rozenek . Perfekcyjna miała bowiem zaniepokoić się sytuacją życiową koleżanki i zaoferować jej swoje wsparcie. Było to o tyle ciekawe, że zaledwie kilka dni wcześniej inna gazeta stawiała je przeciw sobie jako największe rywalki w TVN. Przypomnijmy: Rozenek pociesza Szulim? Tabloid o kulisach zaskakującej przyjaźni Okazuje się jednak, że prawda jest nieco inna. W najnowszym wywiadzie Agnieszka wyjaśnia, że bardzo lubi Rozenek, ale zazwyczaj mają kontakt stricte zawodowy. Szulim zdradziła też, że zaprosiła Perfekcyjną do swojego programu "Na Językach" i ta przyjęła jej propozycję. To zaskoczyło nawet dziennikarkę, bo Małgorzata ostatnio raczej unika mediów, a już z pewnością tych, które chciałyby wyciągnąć z niej jakiekolwiek informacje dotyczące głośnego związku z Majdanem.   Ja już sama się zgubiłam i nie wiem jak jest. Prawdę mówiąc, z Gośką się lubimy i czasami do siebie dzwonimy, faktycznie. Ale zawsze w kwestiach zawodowych. Dzwoniłam nawet do niej w tym tygodniu, czy będzie gościem w naszym programie i nawet się zgodziła, więc bardzo miło. Z Gośką zawsze sobie lubimy usiąść i pogadać - też to czytałam, że specjalnie Małgosia usiadła obok mnie, bo byłam taka smutna. No więc na konferencji wszyscy byli rozsadzeni zgodnie z planem, więc po prostu kazali nam usiąść obok siebie. Nie zmienia to faktu, że się lubimy. Małgosia faktycznie na koniec powiedziała "Zadzwoń czasem do mnie" i myślę, że stąd powstała ta cała historia - wyjaśnia w rozmowie z TVN.pl Agnieszka. Jesteście ciekawi wizyty Rozenek w "Na Językach"? Zobacz: Szulim zawstydziła nawet Kubę. Wszystko przez anegdotę o drugiej dziurce Szulim i Rozenek za kulisami konferencji TVN:

Małgorzata Rozenek o uzależnieniach
Akpa
Newsy
Małgorzata Rozenek szczerze o nałogach. Niektóre są już nieaktualne
Jest aż tak perfekcyjna?

Małgorzata Rozenek od lat pielęgnuje wizerunek Perfekcyjnej Pani Domu. Śledząc jej wywiady i rozmowy z mediami można odnieść wrażenie, że rzeczywiście jej życia i ona sama są idealne. Być może dlatego gwiazda nie jest do końca zadowolona, gdy kolorowa prasa próbuje przedstawić ją w złym świetle. Nie przygląda się jednak temu biernie i jest zwolenniczką interwencji. Przypomnijmy: Rozenek dzwoniła do Korwin w sprawie Dody. Perfekcyjna powiedziała o swoich pretensjach Okazuje się też, że Rozenek jest wolna od wszelkiego typu uzależnień czy nałogów. W najnowszym wywiadzie Perfekcyjna zdradza, że nie lubi czuć uzależnienia od czegokolwiek i kiedy tylko zauważa, że coś przejmuje nad nią kontrolę, ucina to. Zastrzega jednak, że nie tyczy się to ludzi.  Dodaje również, że w przeszłości nie szczędziła sobie m.in. kawy, ale i ten nałóg został przez nią szybko pokonany.   Ja bardzo nie lubię takiego poczucia uzależnienia od czegokolwiek. Od ludzi - mogę być uzależniona, ale jeżeli tylko czuję, że coś przejmuje nade mną kontrolę i robi się jakieś takie obsesyjne to jest moment dla mnie od razu, w którym wiem, że nie. Oczywiście, zdarzało mi się pić kawę, teraz na przykład nie piję. Nie mam w ogóle takiego problemu, to nie jest w ogóle mój charakter - wyznaje w rozmowie z TVN.pl Rozenek. Wszystko wskazuje na to, że jedynym uzależnieniem Małgorzaty jest ostatnio Majdan... Uroczo? Zobacz: Rozenek nie lubi Majdana? Mamy dosadny komentarz Jacka Małgorzata Rozenek na promocji swojej trzeciej książki:

Małgorzata Rozenek w czarnej sukience
Newsy
Agnieszka Szulim oceniła karierę Małgorzaty Rozenek. Skrytykowała czy pochwaliła?
Agnieszka Szulim oceniła karierę Małgorzaty Rozenek. Skrytykowała czy pochwaliła?

Agnieszka Szulim pochwaliła swoją koleżankę ze stacji, Małgorzatę Rozenek . W wywiadzie dla KobiecymOkiem.tv zdradziła, co myśli o nowym programie "Damą być" , który poprowadzi właśnie Perfekcyjna Pani Domu. Program "Damą być" to powrót Małgorzaty Rozenek na antenę i wszyscy czekają na pierwszy odcinek. Agnieszka Szulim odpowiedziała szczerze, że kariera Małgorzaty Rozenek jest jedną z najbardziej spektakularnych, jakie wydarzyły się w ostatnim czasie: Kariera Małgosi jest przykładem jednej z takich najbardziej spektakularnych w polskich mediach. Z tego powodu też nie dziwię się, że powraca, bo ciężko wypuścić osobę, która ma potencjał medialny i nie tylko. Jednak TVN ją wykreował i myślę, że w TVN-ie jest jej miejsce.  Będziecie oglądać "Damą być"?   Zobacz:  Edward Miszczak broni Małgorzaty Rozenek i zapowiada „Nie odpuścimy jej nikomu!”​   Małgorzata Rozenek powraca z nowym programem Agnieszka Szulim zdradziła jak zapatruje się na ten format

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner