Jak będzie wyglądał pogrzeb Kory? Gdzie go oglądać w tv? Poznaj szczegóły

 

Już dziś odbędzie się pogrzeb Kory. Artystka zmarła 28 lipca w swoim domu na Roztoczu - teraz po ponad tygodniu rodzina, przyjaciele i fani wezmą udział w ostatnim pożegnaniu wokalistki. Gdzie odbędzie się uroczystość? Kamil Sipowicz w oświadczeniu na Facebooku zdradził, że pogrzeb jego żony odbędzie się na Powązkach w Warszawie. 

Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 r. (środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie - czytamy w oświadczeniu. 

 

Według informacji Super Expressu, Kora spocznie w kwaterze K na cmentarzu Wojskowym - w 14. rzędzie, w grobie nr. 7. Pogrzeb ma nie mieć charakteru religijnego.

Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia - Kamil Sipowicz przyznał po śmierci Kory.

 

Menagerka Kory w oświadczeniu na Facebooku poinformowała również, że uroczystość będzie transmitowana w telewizji. Zobaczcie, gdzie będziecie mogli śledzić relację z pogrzebu artystki.

 

Gdzie oglądać pogrzeb Kory?
Facebook

 

Bliskim artystki jeszcze raz składamy kondolencje.

 

Zobacz także: „Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”. Oto historia miłości Kory i jej męża…

 

Pogrzeb Kory odbędzie się już dziś, 8 sierpnia.

Kora
ONS

Artystka zmarła 28 lipca, w swoim domu na Roztoczu.

Kora na planie Must Be the Music. Tylko muzyka
East News

Więcej na temat Kora
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15