Pikej i Natalia Kukulska
ons/Viva
O tych zdjęciach woleliby zapomnieć
1/6
Pikej i Natalia Kukulska
ons/Viva

Piotr Kukulski pojawił się w polskim show biznesie dość niespodziewanie. Syn nieżyjącego już Jarosława Kukulskiego zaczął być na językach wszystkich po tym jak zaliczał coraz większe wpadki - zarówno modowe jak i językowe. Przez długi okres był jednym z najczęściej wyśmiewanych celebrytów w naszym kraju.

Po nieudanej przygodzie z muzyką, raper swoich sił próbował jako bloger modowy, niestety dla niego - bez większego sukcesu. Jego nieudane stylizacje stały się przedmiotem żartów oraz spotkały się z krytyką innych blogerów z tej branży

Zobacz: Pikej blogerem modowym. Wybraliśmy "najlepsze" stylizacje

Kolejnym pomysłem Kukulskiego jest... nawiązanie współpracy z agencjami modelek. Jak pisze na swoim profilu na facebooku:

Od pewnego czasu po cichu i anonimowo ogarniam temat, brałem udział w roli organizacyjnej w paru bardzo ciekawych projektach, sesjach, klipach co umocniło mnie w przekonaniu iż człowiek robiący to co kocha może naprawdę wiele.  Zdając sobie sprawę ze swojej pozycji (nie ważne czy zawsze pozytywnej) w mediach wiem, że na pewno da to jakieś pozytywy dla wchodzących ze mną we współprace. Jeżeli jego poziom jest dobry to obroni się tym sam a moją ew cześć negatywną publiki zamieni w pozytywna reklamę.


Specjalnie dla was odszukaliśmy pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową rapera dla "Vivy!" z 2009 roku. Wtedy jeszcze on i jego siostra Natalia Kukulska żyli w dobrych relacjach.

Jak oceniacie Pikeja w roli modela? Ma szansę na międzynarodowy sukces?

Zobacz: Pikej o swojej fortunie: Zawsze byłem bogaty

2/6
PeKay modelem. Pierwsza sesja zdjęciowa rapera
Viva! nr 26 (337) 2009
3/6
PeKay modelem. Pierwsza sesja zdjęciowa rapera
Viva! nr 26 (337) 2009
4/6
PeKay modelem. Pierwsza sesja zdjęciowa rapera
Viva! nr 26 (337) 2009
5/6
Blog Pikeja
www.pekaylifestyle.com
6/6
Pikej założył modowego bloga
www.pekaylifestyle.com
Więcej na temat Piotr Kukulski Pikej