Robert Lewandowski strzelił pierwszego gola na Allianz Arenie
ONS

Wielki sukces Lewandowskiego. To zamknie usta jego krytykom

Robert Lewandowski strzelił pierwszego gola na Allianz Arenie
ONS

Kilka miesięcy temu byliśmy świadkami wielkiego sukces sportowego Roberta Lewandowskiego, który w wielkim stylu przeszedł do jednego z najlepszego klubów w Europie - Bayernu Monachium. Piłkarz ma na swoim koncie już kilka strzelonych bramek w drużynie, a niemieckie media nazwały go artystą na boisku. Przypomnijmy: Genialna bramka Lewandowskiego w nowym klubie. Niemieckie media: To artysta! 

Do pełni szczęścia Robertowi brakowało gola na stadionie Bayernu - słynnej Allianz Arenie. W końcu udało mu się to przedwczoraj, podczas meczu spotkania przeciwko Paderborn (4:0). Polski napastnik był ostatnio krytykowany za słabszą formę, żałuje jednak, że nie udało mu się strzelić więcej bramek:

Pierwsze 20 minut meczu, po których prowadziliśmy 2:0 było fantastyczne. Zdobyłem gola, wygraliśmy 4:0, wszystko ułożyło się perfekcyjnie. Byłbym jednak w pełni usatysfakcjonowany, gdybym do siatki trafił raz jeszcze. Powinniśmy wygrać wyżej. To świetne uczucie strzelić po raz pierwszy bramkę dla Bayernu na własnym stadionie - powiedział sportowiec w rozmowie z Abendzeitung.


Anna może być z niego dumna. 

Zobacz: Sukces nie sprzyja Lewandowskim. Pierwsze problemy w raju


Lewandowscy na rajskich wakacjach: 

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Jak będą wyglądać jej święta?

zobacz 01:10