Barański z Halejcio, Żebrowski z żoną, Pazura z Edytą - najpiękniejsze pary na gali Telekamery! FOTO

East News/ONS

East News/ONS
Pary na gali Telekamer 2016
Rozdano Telekamery 2016! Na wczorajszej ceremonii wręczenia nagród pojawiło się wiele znanych osobistości. Na imprezę przybyło ponad 60 gwiazd! Wśród nich nie zabrakło najbardziej stylowych par polskiego show-biznesu. Pojawili się m.in. Aleksandra i Michał Żebrowscy, Tomasz Barański i Klaudia Halejcio, Paulina Sykut-Jeżyna z mężem Piotrem Jeżyną, Edyta i Cezary Pazurowie i wiele innych. Zobacz galerię z czerwonego dywanu! Która z par wyglądała najpiękniej na gali rozdania Telekamer 2016? Głosuj w naszej sondzie!
Zobacz też: Telekamery 2016 rozdane! Triumf Musiała, Kurdej-Szatan i Chylińskiej! RELACJA i lista laureatów.

East News

East News

ONS
Warnke i Stramowski byli jedną z najbardziej stylowych par na tegorocznej gali rozdania Telekamer.

ONS

ONS
Aleksandra i Michał Żebrowscy - parę dzieli aż 13 lat. To niesamowite, ale Michał zobaczył pierwszy raz w życiu Aleksandrę, gdy miał 18 lat, a ona zaledwie 5! Potem wpadli na siebie jeszcze raz - podczas zajęć języka angielskiego, a trzy lata później... byli już małżeństwem! Niesamowita historia - Michał i Aleksandra są do tej pory szczęśliwym małżeństwem, gratulacje!

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.