Magda Modra

Magda Modra, aktorka, prezenterka telewizyjna i modelka. Popularność przyniósł jej program "Bar", w którym wzięła udział w 2003 roku. Dwa lata później wydała swoją jedyną płytę. Obecnie prowadzi restaurację Biała Żyrafa.

Imię: Magdalena

Nazwisko: Modra-Krupska

Nazwisko panieńskie: Modra

Pseudonim: -

Wzrost: 174 cm

Data urodzenia: 9.09.1980 r.

Znak zodiaku: panna

Zawód: aktorka

Osoby - związki:
 • mąż Marek Krupski (od 2007 roku)


 • Rodzice: brak informacji

  Dzieci: córki Mia (ur. 2006 r.), Lea (ur. 2014 r.)

  Rodzeństwo: brak

  BIO: Magda Modra urodziła się i wychowała w Poznaniu. Jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej. W 2001 roku zadebiutowała w reality show "Gladiatorzy". Następnie wystąpiła w programach "Amazonki", "Łysi i blondynki". Największą popularność przyniósł jej jednak udział w reality show "Bar", w którym wystąpiła w 2003 i 2004 roku. Rok później zadebiutowała na dużym ekranie, wcielając się w rolę Agaty w filmie "Legenda" Mariusza Pujszo. Kreacja ta otworzyła jej drzwi do świata filmu. Modra zaczęła pojawiać się w popularnych serialach telewizyjnych. Aktorka miała również dwuletni epizod w świecie mody. Chodziła m.in. w pokazach marek "Dolce & Gabbana", "Gucci", "Calvin Klein". Trzykrotnie pozowała do polskiej edycji magazynu "CKM". W 2005 roku zadebiutowała jako prezenterka w programie "DJ Party", emitowanym w telewizji Polsat 2. Program muzyczny, który prowadziła, zainspirował ją do nagrania własnej płyty. I tak w 2005 roku ukazał się debiutancki krążek Magdy Modrej z muzyką techno/dance. Album nie osiągnął sukcesu, a sama aktorka zrezygnowała z występów promujących płytę. Magda Modra doskonale odnalazła się w roli prezenterki, dlatego rok później otrzymała propozycję współprowadzenia programu "100% testosteron", który był emitowany na kanale Extreme Sports Channel. Od 2007 roku przez wiele lat związana była ze stacją TVN Turbo. Kilka lat temu Magda zdecydowała się usunąć w cień. Prywatnie jest mamą dwóch córek, a od wielu lat żoną Marka Krupskiego, z którym wystąpiła w serialu "Rodzinny interes". Magdalena Modra obecnie jest bizneswoman. Prowadzi restaurację Biała Żyrafa, której poświęca się z oddaniem.

  Znana z: reality show "Bar", w którym wystąpiła w 2003 roku. Od 2007 roku jest prezenterką stacji TVN Turbo. Gościnnie wystąpiła w serialach telewizyjnych, takich jak: "Ojciec Mateusz", "W rytmie serca", "Na wspólnej", "Prawo Agaty", "Hela w opałach".

  Funkcja w filmie: - aktorka w filmie "Trzymajmy się planu", 2004; - aktorka w filmie "Legenda", 2005; - aktorka w filmie "Polisz kicz projekt... kontratakuje", 2006; - aktorka w filmie "Francuski numer", 2006; - aktorka w serialu "I kto tu rządzi?", 2007; - aktorka w filmie "Piksele", 2009; - aktorka w serialu "Synowie", 2009; - aktorka w filmie "Fenomen", 2010; - aktorka w filmie "Jak się pozbyć cellulitu", 2011; - aktorka w serialu "Prawo Agaty", 2012; - aktorka w filmie "Na układy nie ma rady", 2017; - aktorka w serialu "Na wspólnej", 2018; - aktorka w serialu "Życie pod zastaw", 2017; - aktorka w serialu "Rodzinny interes", 2019.

  Płyty:"Ready to Fly", 2005.

  Książki: brak

  Nagrody: brak

  Link Instagram: https://www.instagram.com/magdamodra/

  Link FB: https://www.facebook.com/modramagda/
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index