Paula Tumala, znana jako Słowianka występująca w teledyskach Donatana, modelka oraz była dziewczyna Marcina Gortata, stara się dbać o swoją idealną figurę. Niektórzy czasem porównują ją do Dody, a nawet twierdzą, że jej ciało jest jeszcze piękniejsze od ciała wielkiej diwy! (Zobacz też: Słowianka Donatana rozebrała się w magazynie: Paula Tumala nago w CKM)

 

Co Paula Tumala robi żeby na jej ciele nie było widać ani grama tłuszczu? Paula zdradziła to w rozmowie z Party.pl! Okazuje się, że w jej wypadku dbanie o sylwetkę nie jest takie proste. Dlaczego?

Myślę, że każda kobieta ma jakieś kompleksy. Codziennie staram się chodzić na siłownię, robię tyle ile mogę, zmagam się z chorobą tarczycy, wystarczy że troszeczkę sobie pofolguję, i to od razu widać, a jednak w mojej pracy, w mojej branży w jakiej się obracam, to jest ważne.

Nie tylko Paula Tumala ma problemy z tarczycą, które utrudniają jej utrzymanie idealnej figury. Które jeszcze? (Zobacz też: Zając, Szostak, Rusin, Kayah... Które gwiazdy mają problemy z tarczycą? Kto ma Hashimoto?)

 

Zobacz też: Marcin Gortat i Paula Tumala rozstali się! Dlaczego? Znamy powód

 

Paula Tumala ma piękną figurę.

Paula Tumala na charytatywnym meczu Marcina Gortata
ONS

 

Jak o nią dba?

Paulina Tumala na pokazie Tomasza Ossolińskiego
ONS

Więcej na temat Paula Tumala