Paula Tumala

Paula Tumala już jako dziewczynka marzyła o karierze modelki. Będąc nastolatką, często brała udział w konkursach piękności, co w 2011 roku zaowocowało współpracą z marką Calvin Klein. Celebrytka stała się rozpoznawalna po występie w teledysku do utworu "My Słowianie" z repertuaru Donatana i Cleo. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Imię: Paulina

Nazwisko: Tumala

Nazwisko panieńskie: Tumala

Pseudonim: brak

Wzrost: 170 cm

Data urodzenia: 17.06.1987 r.

Znak zodiaku: bliźnięta

Zawód: modelka, fotomodelka, kosmetolożka, influencerka

Osoby - związki:
 • partner Marcin Gortat (2016);
 • partner Karol (obecnie).


 • Rodzice: brak informacji

  Dzieci: bliźniaczki - Nadia i Anastazja (ur. w 2020 r.)

  Rodzeństwo : brak informacji

  BIO: Paula Tumala urodziła się w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie uczęszczała do liceum o profilu ekonomicznym. Studia z zakresu kosmetologii ukończyła w Poznaniu. Już od najmłodszych lat interesowała się modelingiem i marzyła, by w dorosłym życiu realizować się jako fotomodelka. Drugą jej największą fascynacją jest motoryzacja, dlatego w swojej pracy chętnie łączy te dwie pasje, często pozując na tle szybkich samochodów. Gdy Tumala była jeszcze nastolatką, brała udział w konkursach piękności, a w 2011 zakwalifikowała się do wyborów Miss Polonia.Modelingowa kariera Tumali rozwijała się dość dynamicznie. Celebrytka ma na swoim koncie wiele zawodowych sukcesów, do których można zaliczyć współpracę z najważniejszymi fotografami w Polsce oraz sesje dla takich marek, jak: Calvin Klein, Bruno Banani, Urban City, Just Unique, Excellent Beauty, Novella, Sotfline czy Nipplex. Współpracowała także z magazynami "CKM", "Inter Cars" i "BodyBuilding". Jednak największy rozgłos przyniósł jej występ w teledysku "My Słowianie" Donatana i Cleo (2013), w którym wcieliła się w postać seksownej ubijaczki masła. Tę samą rolę odegrała podczas konkursu Eurowizji, do którego zakwalifikował się polski duet. Oba występy stały się dla Pauli przepustką do show-biznesu.Choć Tumala mocno skupia się na swojej karierze, życie prywatne jest dla niej bardzo ważne. W 2016 roku znów zrobiło się o modelce głośno, gdy zaczęła spotykać się ze znanym na całym świecie koszykarzem Marcinem Gortatem. Związek jednak nie przetrwał próby czasu - po kilku miesiącach ogłosili rozstanie. Obecnie od kilku lat modelka jest związana z Karolem, pochodzącym z Łodzi. W styczniu 2020 roku przyszły na świat ich dwie córeczki - bliźniaczki Nadia i Anastazja. Fotomodelka jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się kadrami z życia osobistego.Celebrytka często podkreśla, że jest osobą świadomą swojej urody i ciała. Nie wstydzi się również przyznać, że korzystała z pomocy chirurga plastycznego, oraz otwarcie mówi o zmaganiach z chorobą Hashimoto. Jako influencerka stara się przekonać kobiety, że brzuch po ciąży może się bardzo zmienić, co jednak nie powinno być powodem do wstydu. Paula Tumala świetnie odnalazła się w roli matki, dlatego wiele jej postów w mediach społecznościowych poświęconych jest macierzyństwu i dzieciom.

  Znana: z występu w teledysku polskiego producenta Donatana i wokalistki Cleo "My Słowianie". Paula Tumala wcieliła się również w rolę seksownie ubranej kobiety, ubijającej masło, podczas występu duetu w Konkursie Piosenki Eurowizja w 2014 roku. Popularność zyskała także dzięki związkowi z gwiazdą NBA Marcinem Gortatem, z którym spotykała się w 2016 roku.

  Ważniejsze osiągnięcia zawodowe: - współpraca z marką Calvin Klein (2011/2012); - twarz marki "ObsessiveGroup" (2011); - twarz kompleksu hotelowego Park Vienna w Bielsku-Białej (2011); - sesja dla magazynu "CKM" (2012); - zdjęcie w kalendarzu w czasopiśmie "Inter Cars" (2012); - okładka w magazynie "BodyBuilding" (2012); - zdjęcie w kalendarzu "ALMI" (2013); - okładka w magazynie "CKM" (2014); - występ w teledysku Donatana i Cleo "My Słowianie" (2013); - występ w teledysku Verby "Młode wilki X" (2014).

  Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: brak informacji

  Link Instagram: @paulatumala


  Link FB: @tumalapaulaphotomodel
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index