Agata Rubik schudła
EastNews

Agata Rubik w wakacje przytyła, potem schudła aż 7 kilogramów na bardzo restrykcyjnej diecie! Jak teraz wygląda?

Agata Rubik schudła
EastNews

Agata Rubik  w wakacje przytyła aż 8 kilo, ale teraz znów schudła! Żona Piotra Rubika nie ograniczała słodkości na wczasach, czego efekty można było zobaczyć już chwilę później. Po urlopie 32-latka wzięła się za siebie i zaczęła ćwiczyć. Jednak Agacie nie udałoby się szybko wrócić do dawnej formy, gdyby nie zdrowe odżywianie. Jaką dietę stosowała? Zobaczcie, co napisała w sieci!

Agata Rubik na diecie 

Żona Piotra nie zdecydowała się na popularne odchudzanie z Anią Lewandowską czy Ewą Chodakowską. W walce o lepszą formę Agacie Rubik pomogła dieta dr Dąbrowskiej. Modelka przez kilka tygodni żywiła się wyłącznie owocami i warzywami. Przykładowo w ciągu dnia piła sok pomidorowy, jadła brokuł z koperkiem czy surówkę z kapusty kiszonej, jabłka i szczypiorku! 

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno-owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu - napisała Agata w sieci.

Dodała, że schudła 7 kilogramów i teraz czuje się bardzo dobrze! 

Znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? 😁💪🏻 - zapytała na końcu. 

Internauci zachwycili się wyglądem Agaty i pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących... jej biustu! Żona Piotrka zdradziła, że ma po prostu genialny stanik i dlatego wygląda tak dobrze. ;) Zobaczcie jak teraz wygląda Agata Rubik. Stosowałyście dietę dr Dąbrowskiej?

Agata Rubik po diecie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując- czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? 😁💪🏻 #postdrdabrowskiej #oczyszczanie #detox #fit #trening

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Agata Rubik na wakacjach.

 

Więcej na temat odchudzanie Agata Rubik
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55