Otylia Jędrzejczyk inspiruje się Iwoną Pavlović
ONS

Otylia Jędrzejczak chce być jak Iwona Pavlovicz: Celebrity Splash ma mnie... Białą Mambę!

Otylia Jędrzejczyk inspiruje się Iwoną Pavlović
ONS

Program Celebrity Splash od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Największą dyskusje wywołał udział Danuty Stenki w roli jurora nowego show. Celebrity Splash i Danutę Stenkę postanowiła wówczas bronić sama Nina Terentiew. Zobacz: Terentiew o udziale Stenki w Celebrity Splash: Korona z głowy jej nie spadnie!

W programie, w którym gwiazdy wykonują skoki do wody, w roli jurora występuje także Otylia Jędrzejczak. Była sportsmenka w nowej roli jest dość surowa i wymagająca. Jędrzejczak w rozmowie z magazynem "Party" przyznała na kim wzoruje się jako jurorka.


- Od początku założenie było takie, że skoro jestem zapoznana z wodą, rywalizacją i skokami mam dawać fachowe opinie- zdradza Otylia. Chcę z odcinka na odcinek widzieć postęp i efekt "wow". Wiesz "Taniec z Gwiazdami" ma Czarną Mambę a "Celebrity Splash!" ma mnie... Białą Mambę!


Wygląda więc na to, że uczestnicy nowego show Polsatu, nie mogą liczyć na taryfę ulgową u Otylii Jedrzejczak. Co ciekawe pływaczka potwierdziła te słowa we wczorajszym odcinku zakładając koszulkę z nadrukiem "Biała Mamba" i nie szczędziła słów krytyki gwiazdom. 

Zobacz: Dowbor zrezygnował z Celebrity Splash! Produkcja znalazła zastępstwo

 

 

  

 

 


Gwiazdy w pierwszym odcinku Celebrity Splash:

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51