Olga Frycz
Instagram
1/5
Olga Frycz
Instagram

 

Olga Frycz i jej partner Grzegorz Sobieszek spędzili sylwestrową noc na ślubie i weselu Mai Bohosiewicz i Tomasza Kwaśniewskiego. Para bawiła się u boku młodej pary, a także innych gwiazd, wśród których można było zobaczyć m.in. Kamila Durczoka z Julią Oleś-Miłą czy Zosię Zborowską z Andrzejem Wroną. Jak przystało na weselnego gościa, Olga Frycz postanowiła zaprezentować swoją stylizację na Instagramie. Oprócz słów uznania, komplementów i zachwytów, aktorka spotkała się z.... hejtem! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, dlaczego!

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz już po ślubie. Która gwiazda zaśpiewała na jej weselu? W sieci pojawiły się NOWE zdjęcia!

2/5
Olga Frycz
Instagram

 

Olga Frycz ceni sobie wygodę i nie podąża ślepo za trendami. Trudno się więc było spodziewać, że z okazji wesela Mai Bohosiewicz porzuci swoje modowe przekonania i styl. Wręcz przeciwnie. Olga Frycz w zgodzie ze sobą założyła spodnie i bluzkę. 

 

Zobacz: Olga Frycz odniosła się do plotek na temat jej idealnej sylwetki po ciąży. Aktorka wyznała "moja figura jest do d..."!

3/5
Olga Frycz
Instagram

 

Tak wyglądała Olga Frycz na weselu Mai Bohosiewicz. Aktorka wybrała czarny kolor swoich ubrań, za co właśnie została ostro skrytykowana. 

 

Juz w dawnych czasach mówiło się że na czarno to na pogrzeb a na biało to tylko panna młoda gdyż ona się powinna wyrozniac

 

A mnie uczono, że na wesela nie ubiera się czarnych i białych strojów - pisali fani.

 

Olga odpowiedziała!

 

Zobacz: Olga Frycz tłumaczy się ze zdjęcia z córką. Instamatki mogły jej tego nie darować! 

4/5
Olga Frycz
Instagram

Olga Frycz odpisała krótko i dosadnie na krytyczne komentarze:

 

 to źle cię uczono

 

Zobacz:  Olga Frycz szczerze o dodatkowych kilogramach po ciąży: „Przytyłam bardzo”! Ile?

5/5
Olga Frycz
Instagram

 

A wy co sądzicie o stylizacji aktorki? Też uważacie, że nie powinna zakładać czarnych ubrań na ślub? 

 

Zobacz: Olga Frycz pochwaliła się zdjęciem córki i pokazała przykład "skrajnej nieodpowiedzialności". Nie uwierzycie, co zrobiła...

Więcej na temat Olga Frycz