Party Stories
Oglądalność programu Na językach Agnieszki Szulim
ONS
Newsy

Ups... Program Szulim bez Dody traci widzów (AKTUALIZACJA)

Statystyki są nieubłagane

Agnieszka Szulim po aferze z Dodą, do której doszło w lutym tego roku, namawiała wszystkie media do bojkotu wokalistki. Ostatecznie tylko ona zdecydowała się nie pokazywać materiałów związanych z wokalistką, do jej prośby przychylił się też TVN, dla którego pracuje. Chociaż i oni nie wytrzymali długo w swoim postanowieniu. Przypomnijmy: Doda miała mieć bana w TVN. Stacja w końcu się złamała

W sieci pojawiało się mnóstwo komentarzy, że opierające się do tej pory na kontrowersjach "Na Językach" i to w dużej mierze tych związanych właśnie z Dodą, może na takiej taktyce stracić. Ciężko spekulować, czy to słynny już "ban na Dodę" przyczynił się do spadku oglądalności programu Szulim, ale liczby są nieubłagane.

Jak donosi serwis WirtualneMedia.pl, "Na Językach" tej wiosny oglądało zaledwie 1,25 miliona osób czyli aż o 250 tysięcy widzów mniej niż rok temu.

W tej sytuacji ciężko wierzyć zapewnieniom Agnieszki, że program ma się świetnie i wróci na antenę jesienią. Oglądacie "Na Językach"?

AKTUALIZACJA: Po publikacji powyższego artykułu z naszą redakcją skontaktował się przedstawiciel stacji TVN. Poniżej oficjalne stanowisko w sprawie kolejnego sezonu "Na językach":

Stacja TVN jest zadowolona z wyników jakie w tym sezonie osiągnął program „Na Językach”. Program na pewno pojawi się w jesiennej ramówce.


Zobacz: Szulim broniła się w sądzie: "Nie jestem osobą redagującą program". A rok temu mówiła, że...Smutna impreza urodzinowa Agnieszki Szulim:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Szulim znów wypowiada się o Dodzie
ONS
Newsy
Szulim nie może przestać mówić o Dodzie. A obiecywała coś innego
Co powiedziała tym razem?

Tydzień temu doszło do pierwszej konfrontacji Dody i Agnieszki Szulim w sądzie. Sprawa nie dotyczyła rzekomej głośnej afery w Chorzowie, ale naruszenia dóbr osobistych rodziców Rabczewskiej w programie "Na Językach". Proces odroczono, a wokalistka nie kryła swojego zdziwienia linią obrony, którą obrała Szulim. Przypomnijmy: "Czyta z kartki to, co jej podetkną pod nos" Przypomnijmy, że tuż po incydencie na Śląsku, Agnieszka pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" , gdzie dokładnie opisała swoją wersję zdarzeń i nawoływała do bojkotu Dody. Jednocześnie zapowiedziała, że to jej "pierwszy i ostatni komentarz" dotyczący Rabczewskiej, a od tej pory jej kontaktami z wokalistką zajmą się już tylko prawnicy. Wszystko wskazuje na to, że chęć wbicia kolejnej szpilki rywalce nie pozwala Agnieszce trzymać się tego postanowienia.   Ten proces to nic więcej jak kolejna próba reanimacji kariery Dody moim kosztem . Tonący Szulim się chwyta - wyznaje zadowolona w rozmowie z "Fleszem". Data kolejnej rozprawy nie jest jeszcze znana, a trzeba pamiętać, że Szulim czekają jeszcze dwa procesy - bezpośredni z Dodą oraz drugi, w którym stroną pozywającą jest brat piosenkarki. Zobacz: Szulim broniła się w sądzie: Nie jestem osobą redagującą program. A rok temu mówiła, że... Agnieszka Szulim i Doda w sądzie:

Program Agnieszki Szulim stracił widzów
ONS
Newsy
Program Agnieszki Szulim stracił widzów. "Na językach" zniknie z anteny?
Stacja TVN podjęła już decyzję

Program " Na językach " w którym Agnieszka Szulim komentuje zachowanie gwiazd od samego początku wzbudzał wiele emocji. Dziennikarka razem ze swoim zespołem w każdą niedzielę podsumowuje wydarzenia ze świata show-biznesu. J akiś czas temu w programie pojawiały się także krótkie satyryczne filmy, w których ucharakteryzowani aktorzy udawali znane postacie. Niestety, pomysł nie spodobał się kilku gwiazdom, które uznały że tego typu prowokacje są krzywdzące . Zobacz: Zielińska o prowokacji z programu Szulim: Mogą zniszczyć dobre imię Okazuje się, że "Na językach" nie cieszył się ostatnio zbyt dużą popularnością. Jak donoszą Wirtualnemedia.pl program oglądało średnio 820 tys. widzów, kiedy poprzedni sezon oglądało średnio 1,25 mln osób . Stacja przegrała tym samym z TVP1 i Polsatem, które w niedzielne wieczory emitowały filmy fabularne. Program Agnieszki Szulim pokonał jednak TVP2. Czy w związku z tym "Na językach" zniknie z anteny? - Mimo spadku widowni TVN zamierza jesienią br. pokazać szósty sezon "Na językach". Przygotowania do realizacji nowych odcinków ruszą w sierpniu br., a trafią one na antenę we wrześniu - czytamy na portalu. Będziecie oglądać? Zobacz na Polki.pl: Wieczorowy makijaż w stylu Agnieszki Szulim    

Na Językach znika z anteny
ONS
Newsy
Tabloid ogłasza koniec "Na Językach": Szulim zrezygnowała przez Dodę? Sprawdziliśmy
Co dalej z Agnieszką w TVN?

Agnieszka Szulim po transferze do TVN szybko wyrosła na jedną z największych gwiazd stacji. Jej program "Na Językach" odmienił oblicze polskiego show-biznesu i stał się prawdziwym postrachem rodzimych celebrytów. Niewygodnych tematów dla znanych i bogatych nie brakuje również w najnowszym sezonie show. Przypomnijmy: Zasiewska atakuje Wojewódzkiego. Obrywa się też nowej Wodziance Wszystko jednak wskazuje na to, że obecny sezon "Na Językach" będzie ostatnim. Jak informuje "Twoje Imperium", program schodzi z anteny po wakacjach, a przyczyną jest rzekoma rezygnacja samej Szulim. Podobno dziennikarka miała już dość atmosfery wokół programu i negatywnych efektów afery z Dodą. Postanowiliśmy zweryfikować te informacje.   To prawda - ten sezon "Na Językach" prawdopodobnie będzie ostatnim, ale nie jest to spowodowane oglądalnością, a już na pewno nie skandalem z Dodą. Popularność show i jego obecność w mediach przekroczyła początkowe założenia produkcji, stąd program doczekał się aż trzech sezonów. O rolę Agnieszki w jesiennej ramówce byłabym spokojna. Edward Miszczak ma do niej słabość, a jej postać gwarantuje wysokie słupki oglądalności w każdym formacie, w którym miałaby wystąpić w roli prezenterki czy dziennikarki - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba z produkcji TVN. "Twoje Imperium" donosi również, że Szulim ma jesienią zastąpić w "Dzień Dobry TVN" jedną z prowadzących. Nasze źródło nie potwierdza tych plotek, a sama Agnieszka ma wyłączony telefon. Żałujecie, że nie będzie kolejnego sezonu "Na Językach"? Zobacz: Związek Szulim z Żakowskim kwitnie. Zabrała go na rodzinną uroczystość Agnieszka Szulim na pokazie Przybylskiego:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner