Sanah przygotowała niespodziankę dla wszystkich słuchaczy! Artystka, by rozbudzić apetyt swoich fanów przed swoimi najbliższymi koncertami na największych stadionach w Polsce, zaprezentowała nową piosenkę oraz teledysk. Połączenie jest niecodzienne, ale internauci już są zachwyceni.

Reklama

Nowy teledysk Sanah

Wielkimi krokami zbliżają się głośne koncerty Sanah. Wokalistka wystąpi aż na 3 stadionach - na Stadionie Śląskim 15 sierpnia, w Gdańsku 8 września, natomiast dwa tygodnie później na PGE Narodowym w Warszawie. Łącznie podczas trasy "Uczta nad Ucztami" wystąpi dla ponad 170-tysięcznej publiczności. Wiadomo, że na bilety było tak wielkie zapotrzebowanie, że przewyższyło ich dostępność, a Sanah stała się pierwszą polską artystką, której udało się wyprzedać wszystkie miejsca na Stadionie Narodowym. Obecnie piosenkarka przygotowuje się do tego przedsięwzięcia, lecz i tak znalazła chwilę, by zaskoczyć fanów.

AKPA

Zobacz także: Tego mogliście nie wiedzieć o Sanah! Skąd się wziął jej pseudonim, dlaczego jest agresywna i co ma wspólnego z Roxie Węgiel?

W czwartek 13 lipca wokalistka opublikowała nowy singiel. Po raz kolejny postanowiła w swoim stylu zinterpretować utwór poetycki. Tym razem wzięła na warsztat słynny tom poezji dwudziestolecia międzywojennego, czyli "Pocałunki" Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej wydany w 1926 roku. Słowa do piosenki Sanah ułożone są z różnych wierszy poetki, które poruszają tematykę relacji miłosnych.

- Zainspirowałam się interpretacją tego pięknego tekstu w wykonaniu Ewy Demarczyk. Bardzo chciałam napisać do niego własną melodię i tak oto powstały moje "Pocałunki" - napisała Sanah.

Warto wspomnieć, że artystka zdecydowała się też na nietypowe połączenie, bo w jej "Pocałunkach" słyszymy nie tylko tekst poetki, lecz także muzykę country. Teledysk również zaskakuje, bowiem pojawiają się na nim motocykliści jadący na kultowych Harleyach.

Zobacz także

Zobacz także: Sanah pokazała swoje mieszkanie! Jak urządziła swoje gniazdko? Jest bardzo stylowe i klimatyczne

Ta niespodzianka zachwyciła fanów artystki, którzy pod jej teledyskiem, a także profilami w mediach społecznościowych, zostawiają masę komentarzy.

- Jakie to jest cudowne!

- Uwielbiam wszystko, co tu się dzieje - od klimatu tego utworu, przez melodię i klip, aż po sanah popylającą na różowym skuterze;

- Teledysk i cała piosenka mają wakacyjny klimat, w którym można się totalnie zatracić... Jak we wszystkim, co śpiewa Sanah!

- Im bliżej do stadionów, tym więcej cudownych piosenek - czytamy.

Reklama

Też tak uważacie?

Piętka Mieszko/Akpa
Reklama
Reklama
Reklama