Clipboard.jpg
AFTERPARTY EXCLUSVIE

Tak Ewelina Lisowska nagrywa teledysk

Clipboard.jpg
AFTERPARTY EXCLUSVIE

Ewelina Lisowska to chyba obecnie najbardziej zapracowana uczestniczka "X-Factor". W poniedziałek w sklepach z muzyką ukazała się jej debiutancka płyta "EP", która zbiera bardzo dobre recenzje, a singiel ją promujący trafił do największych rozgłośni radiowych. Taki dorobek w ciągu kilku tygodni od zakończenia programu to chyba absolutny rekord w historii polskiej branży muzycznej i programów talent-show. Jakby jednak tego było mało, właśnie Ewelina zakończyła zdjęcia do pierwszego klipu "Nieodporny rozum".

Zobacz: Singiel Eweliny Lisowskiej będzie przebojem roku? Posłuchaj!

Jak udało nam sie dowiedzieć, zdjęcia do teledysku kręcono we wrocławskim porcie. Ewelinie towarzyszył wytatuowany model, z którym "będzie trochę czułości". Mimo deszczu i pogody zaprzeczającej letniej porze roku, zabawa na planie była bardzo udana, o czym sama Lisowska opowiedziała swoim fanom w filmie dedykowanym im na Facebooku.

- Chciałabym wam podziękować, że kupujecie moją płytę. Obecnie jest na 12 miejscu na liście sprzedaży. Cieszę się, że chcecie ją kupować osobiście.

Sukces Eweliny Lisowskiej skomentował w rozmowie z AfterParty.pl jej menadżer, Dawid Swakowski:

- Stacje radiowe,teledysk czy wywiady to marzenia sprzed 11 miesięcy kiedy zaczynaliśmy współpracę. Wszystko co zaplanowaliśmy staje się ciałem rzeczywistym - to piękne. Spełniam marzenia mając 20 lat. Dla większości to absurd,by dwudziestolatek zarządzał czymś innym niż samym sobą w zakresie szkolnym. Pytacie o teledysk? Wizualizacja osobowości i charyzmy artystki. Efekty niedługo.

Poniżej zdjęcia z planu klipu do singla "Nieodporny rozum". Efekty pracy poznamy za około dwa tygodnie.

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30