Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska na spacerze w Warszawie

Natasza Urbańska nie pokaże się nago w "Playboyu"?! Janusz jej zabronił!

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska na spacerze w Warszawie

 

Natasza Urbańska w “Playboyu”


O tym, że Natasza Urbańska wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu “Playboy” dowiedzieliśmy się w dzień jej urodzin. Na Facebooku magazynu dla panów ukazało się jedno ze zdjęć z sesji. Fani wokalistki już nie mogą doczekać się wrześniowego numeru, ale czy Natasza rzeczywiście pokaże się nago?


Jak podaje fakt.pl, Janusz Józefowicz pozwolił żonie wziąć udział w erotycznej sesji, ale postawił twarde warunki. Jakie? Natasza może pokazać trochę ciała, ale nie za dużo!

“Janusz sam pomysł pokazania się w „Playboyu" uznał za dobry, ale pod warunkiem, że nie pokaże wszystkiego. W końcu to matka jego dzieci! Zdarzały się jej już bardzo seksowne sesje, ale magazyn dla mężczyzn to co innego. Kategorycznie zabronił jej epatować nagością”, mówi znajomy pary.
 

Sesja dla magazynu “Playboy” to prezent, jaki Natasza zrobiła sobie na 38.urodziny, które obchodziła 17 sierpnia.


“Stanęło na tym, że choć Natasza pokaże się nago, to będzie to zrobione w dobrym guście i bez epatowania wulgarną golizną”, dodaje osoba z otoczenia pary.
 

Czekacie na sesję Nataszy Urbańskiej dla “Playboya”? Bez względu na to, ile pokaże Natasza, jesteśmy pewnie, że to będzie piękna sesja!
 

 

 

Dziś urodziny obchodzi Natasza Urbańska. Z tej okazji możemy już wam zdradzić, kto będzie na okładce wrześniowego PLAYBOYA!!!Sto lat, Nataszo.

Posted by Playboy Polska on 17 sierpnia 2015


Zobacz: Natasza Urbańska i Basia Kurdej-Szatan rywalizują ze sobą? 
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz gośćmi DDTVNJanusz Józefowicz i Natasza Urbańska 

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04