Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska na spacerze w Warszawie
Newsy

Natasza Urbańska nie pokaże się nago w "Playboyu"?! Janusz jej zabronił!

"Zabronił jej epatować nagością"

 

Natasza Urbańska szczerze o miłości Janusza Józefowicza: "Przeglądam się w tych oczach i..."

Natasza Urbańska w “Playboyu”


O tym, że Natasza Urbańska wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu “Playboy” dowiedzieliśmy się w dzień jej urodzin. Na Facebooku magazynu dla panów ukazało się jedno ze zdjęć z sesji. Fani wokalistki już nie mogą doczekać się wrześniowego numeru, ale czy Natasza rzeczywiście pokaże się nago?


Jak podaje fakt.pl, Janusz Józefowicz pozwolił żonie wziąć udział w erotycznej sesji, ale postawił twarde warunki. Jakie? Natasza może pokazać trochę ciała, ale nie za dużo!

“Janusz sam pomysł pokazania się w „Playboyu" uznał za dobry, ale pod warunkiem, że nie pokaże wszystkiego. W końcu to matka jego dzieci! Zdarzały się jej już bardzo seksowne sesje, ale magazyn dla mężczyzn to co innego. Kategorycznie zabronił jej epatować nagością”, mówi znajomy pary.
 

Sesja dla magazynu “Playboy” to prezent, jaki Natasza zrobiła sobie na 38.urodziny, które obchodziła 17 sierpnia.


“Stanęło na tym, że choć Natasza pokaże się nago, to będzie to zrobione w dobrym guście i bez epatowania wulgarną golizną”, dodaje osoba z otoczenia pary.
 

Czekacie na sesję Nataszy Urbańskiej dla “Playboya”? Bez względu na to, ile pokaże Natasza, jesteśmy pewnie, że to będzie piękna sesja!
 

 

 

Dziś urodziny obchodzi Natasza Urbańska. Z tej okazji możemy już wam zdradzić, kto będzie na okładce wrześniowego PLAYBOYA!!!Sto lat, Nataszo.

Posted by Playboy Polska on 17 sierpnia 2015


Zobacz: Natasza Urbańska i Basia Kurdej-Szatan rywalizują ze sobą? 
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz gośćmi DDTVNJanusz Józefowicz i Natasza Urbańska 
Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Aldona Orman Adam Fidusiewicz
ONS
Newsy
Seksowna Natasza Urbańska na premierze "Piotrusia Pana". Kto jeszcze przyszedł? ZDJĘCIA
Seksowna Natasza Urbańska na premierze "Piotrusia Pana". Kto jeszcze przyszedł? ZDJĘCIA
Natasza Urbańska na okładce Playboya
Newsy
Mamy okładkę Playboya z Nataszą Urbańską!
Robi wrażenie!

  Natasza Urbańska na okładce Playboya! Natasza Urbańska pojawi się na okładce wrześniowego numeru magazynu "Playboy". Sesja w magazynie dla panów to prezent, jaki wokalistka zrobiła sobie z okazji 38. urodzin. Ostatnio pojawiła się plotka, że Janusz Józefowicz zgodził się na sesję pod warunkiem, że jego żona nie pokaże się nago! Stanęło na tym, że wokalistka pokaże trochę ciała, ale nie za dużo! Właśnie dostaliśmy okładkę "Playboya" z Nataszą Urbańską! Jak wam się podoba?

Kasia Zielińska nago w Playboyu
Playboy
Newsy
Już jest! Katarzyna Zielińska nago na okładce Playboya! Zobaczcie!
W takiej wersji Kasi jeszcze nigdy nie widzieliście!

Katarzyna Zielińska nago na okładce "Playboya"! Mamy zdjęcie lutowej okładki słynnego magazynu dla mężczyzn z aktorką w roli głównej. Gwiazda pozuje nago na siedzeniu luksusowego samochodu. Podoba się Wam okładka z Kasią?   Kasia Zielińska nago na okładce Playboya Kasia Zielińska zadebiutowała na okładce "Playboya". Okładkowe zdjęcie jest czarno białe. Czy cała sesja będzie również w takim stylu? Przekonamy się niebawem, kiedy magazyn trafi do sprzedaży.  Co Zielińska mówi na temat okładki Playboya? Sesja to była naprawdę frajda. Miałam przyjemność pracować z prawdziwymi artystami, więc czułam się naprawdę komfortowo. Zdjęcia robił Mateusz Stankiewicz. Lubię jego poczucie estetyki i to jak, jako fotograf, patrzy na kobietę. Współpraca z nim to sama przyjemność - podkreśliła Kasia.  Inne gwiazdy na okładce Playboya W ten sposób Kasia Zielińska dołączyła do takich gwiazd jak Kasia Skrzynecka, Justyna Steczkowska, Anna Mucha, Aneta Zając czy Edyta Górniak, które rozebrały się w Playboyu.    Zobacz:  "Playboy" rezygnuje z nagich zdjęć! Na szczęście mamy archiwalne okładki polskich gwiazd! ZDJĘCIA   Katarzyna Zielińska nago na okładce "Playboya".    Katarzyna Zielińska ma świetne ciało i nie wstydzi się go pokazywać.    Czy okładka Playboya nie przypomina Wam okładki VIVY!?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner