O związku Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza w ostatnim czasie jest naprawdę głośno, a wszystko po słowach aktora, który na deskach Teatru Buffo miał powiedzieć, że od kilku tygodni nie są już razem. Potem Natasza Urbańska pochwaliła się kadrami z Turcji, gdzie pozowała z tajemniczym przystojniakiem, a teraz znów się z nim pokazała. Aktorka i piosenkarka zamieściła obszerną galerię ich wspólnych zdjęć... i znów wywołała emocje.

Reklama

Natasza Urbańska pokazała zdjęcie z przystojniakiem i mocno zaskoczyła fanów

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz do tej pory uchodzili za idealną parę, jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że w komentarzach pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat ich rozstania. Emocje podgrzewa sama Natasza Urbańska, która po raz kolejny pozuje z przystojnym modelem i aktorem Gaetano Arena. Teraz opublikowała wyjątkowe zdjęcia, a jeden z internautów jest mocno oburzony faktem, że zarówno Anna Lewandowska, jak i Natasza Urbańska pokazują tak odważne kadry z innymi mężczyznami:

Co z Wami nie tak dziewczyny. Najpierw Lewandowska teraz Natasza - napisał jeden z fanów, a inna internautka dodała: To chyba nie jest mile dla męża. Przynajmniej Pan ze zdjęcia nie jest atrakcyjny

Fanki Nataszy Urbańskiej natychmiast stanęły w jej obronie i są zaskoczone, że zdjęcia piosenkarki czy trenerki, na których pozują z innymi mężczyznami budzą aż takie kontrowersje:

Co Wam do tego, jaki jest status matrymonialny Pani Nataszy? NIC. Więc się nie wtrącajcie w nie Wasze sprawy
Myślałam ,że to Massimo :)
Mocna para dosłownie. Kocham to
Janusz Józefowicz Natasza Urbańska
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama

Też czekacie z niecierpliwością na informację, którą za trzy dni ma ogłosić Natasza Urbańska?

2022.05.08 Warszawa Natasza Urbanska FOT WIN/AF EOS
EOS
Reklama
Reklama
Reklama