Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Barbara Kurdej- Szatan o relacjach z Nataszą Urbańska
Newsy

Barbara Kurdej-Szatan i Natasza Urbańska rywalizują ze sobą?

Wiemy jakie są relacje pomiędzy aktorkami

Kilka tygodni temu odbyła się premiera spektaklu "Legalna Blondynka". W sztuce na zmianę występują Natasza Urbańska i Barbara Kurdej-Szatan, która jak się ostatnio okazało gra u boku swojego męża. Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan Załatwiła pracę mężowi. Wkręci go do show-biznesu?

Współpraca Kurdej-Szatan i Urbańskiej wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, które zastanawiają się czy pomiędzy pięknymi aktorkami dochodzi do konfliktów. Czy gwiazdy są o siebie zazdrosne? Nic bardziej mylnego. Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z lifestylenewseria.pl zdradziła jakie panują pomiędzy nimi relacje.

- Polubiłyśmy się, pracowało nam się bardzo dobrze. Bardzo mi miło, że zostałam przez nią zaproszona na pokaz jej kolekcji. Myślę, że to wyraz przyjaźni. Nie ma u nas zazdrości. Wystarczy znać swoją wartość i wiedzieć, że robi się coś po swojemu i stara się to robić dobrze. Jesteśmy zupełnie inne, bo ja gram po swojemu, tak jak to czuję, Natasza tak jak ona- przyznała aktorka.

Słynna "blondynka z reklamy" zdradziła przy okazji, jak wygląda współpraca Janusza Józefowicza z Nataszą Urbańską. Okazuje się, że mąż gwiazdy jest wobec niej wyjątkowo wymagający.

- Janusz nie krzyczał na mnie jakoś specjalnie. Spodziewałam się czegoś gorszego. Dla Nataszy z kolei jest naprawdę wymagający, więc to nie jest tak, że ma jakieś fory, bo jest jego żoną.


Jesteście zaskoczeni?

Zobacz na Polki.pl: Kurdej-Szatan i Urbańska w cukierkowej sesji jako (nie)legalne blondynkiBarbara Kurdej-Szatan przed studiem Pytania na Śniadanie
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Kurdej-Szatan nie może poradzić sobie z sukienką na ulicy
Newsy
Basia Kurdej-Szatan walczy z... sukienką. Kto wygrał w tej potyczce? :) ZDJĘCIA
Basia Kurdej-Szatan walczy z... sukienką. Kto wygrał w tej potyczce? :) ZDJĘCIA
ONS
Newsy
Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Jest zupełnie niepodobna!
Siostra blondynki jest ruda!

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie chyba najpopularniejsza blondynka w Polsce! Z dziewczyny z reklamy stała się aktorką serialową i teatralną, ale wciąż jest tak samo naturalna i spontaniczna. Do tej pory poznaliśmy też męża i córeczkę Barbary Kurdej-Szatan. Teraz przyszła pora na resztę rodziny!  Na swoim profilu na Facebooku aktorka zamieściła zdjęcie z siostrą! Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan i Natasza Urbańska rywalizują ze sobą? Obie panie przebywają obecnie nad polskim morzem, gdzie najwyraźniej świetnie się bawią i wypoczywają. Aktorka pokazała selfie z siostrą, która jest do niej zupełnie niepodobna! Siostra Basi ma rude, kręcone włosy! Katarzyna Kurdej-Mania, bo tak nazywa się siostra "blondynki", też jest aktorką. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy. Oto niektóre z nich: Ładne uśmiechy:-)! Piękne siostry  Blondi i Ruda piękne. Jak wam się podoba siostra Basi? :) Zobacz na Polki.pl: Barbara Kurdej-Szatan oszczędza na strojach. Ma na to sposób    

ONS
Newsy
Barbara Kurdej-Szatan załatwiła pracę mężowi. Wkręci go do show-biznesu?
Co będzie robił?

Barbara Kurdej-Szatan pochłonięta jest obecnie promocją sztuki "Legalna blondynka", w której główną rolę dzieli z Nataszą Urbańską. Spektakl wyreżyserował Janusz Józefowicz, prywatnie mąż Urbańskiej, lecz okazuje się, że to nie koniec rodzinnych koneksji na scenie. W sztuce udział bierze również Rafał Szatan, mąż Barbary Kurdej-Szatan. Zobacz też: Kurdej-Szatan i Urbańska na próbie "Legalnej blondynki" [FOTO] Rafał Szatan jest wokalistą zespołu RH+, jak donoszą różnego rodzaju źródła, od dawna marzy on o karierze w show-biznesie, lecz jak do tej pory nie udało mu się wypłynąć na szerokie wody. Teraz być może się to zmienić. Pojawi się on bowiem u boku swojej żony w sztuce "Legalna blondynka". Barbara Kurdej-Szatan wyznała w jednym z wywiadów, że bardzo się cieszy z tej współpracy, dodała jednak, że to dziwnie jest grać dopiero co rodzące się uczucie, podczas kiedy gra się z własnym mężem. Zobacz na Polki.pl: Kurdej-Szatan i Urbańska w cukierkowej sesji jako (nie)legalne blondynki    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner