Natasza Urbańska chce jechać na Eurowizję
ONS
Newsy

Urbańska nagrała "Rolowanie" na Eurowizję! Co na to TVP?

Narobi nam obciachu przed całą Europą?

Polska po trzech latach przerwy wraca na Eurowizję, która w tym roku odbędzie się w Kopenhadze. W naszym kraju nie brakuje entuzjastów tego konkursu, a wszyscy fani muzycznych zmagań zastanawiają się, kto będzie reprezentował Polskę podczas finałowego koncertu w Danii. Informowaliśmy już, że szefostwu TVP marzy się Edyta Górniak, która 20 lat odniosła największy w historii państwa sukces. Przypomnijmy: TVP chce wysłać Górniak na Eurowizję 2014

Edyta to jednak wielkie życzenie TVP, a ostateczna decyzja należeć będzie tylko do niej. Nie brakuje jednak wykonawców, którzy sami zgłaszają chęć uczestnictwa. Nie bez znaczenia jest fakt, że w tym roku nie zostanie rozpisany konkurs, a wyboru podejmie się specjalna komisja, bez pomocy telewidzów.

Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, duży apetyt na występ na Eurowizji 2014 ma Natasza Urbańska. Wokalistka mocno forsuje swoją kandydaturę, a władze TVP widzą w niej spory potencjał. Natasza startowała już dwukrotnie w kwalifikacjach do Eurowizji, ale bezskutecznie. Tym razem jednak ma być inaczej, a sukces Urbańskiej ma zapewnić jej nowy singiel "Rolowanie", który spełnia techniczne wymogi konkursowe (nie przekracza 3 minut) i zdążył już wywołać mnóstwo kontrowersji w sieci. Zobacz: Tekst piosenki Urbańskiej. O czym śpiewa?
 

Udział Edyty Górniak na 20-lecie Eurowizji byłby spełnieniem marzeń, ale TVP musi mieć też plan B. Pełną gotowość zgłosiła Natasza Urbańska i to ona jest najpoważniejszą kandydatką do wyjazdu do Danii, w razie gdyby rozmowy z Górniak zakończyły się niepowodzeniem. W dalszej kolejności brane są też pod uwagę Halina Mlynkova, Marika i finaliści "The Voice" - zdradza nam osoba z otoczenia TVP.


Kandydatura Nataszy Urbańskiej może wydawać się kontrowersyjna, szczególnie że wspomniany utwór "Rolowanie" mocno podzielił internautów, a wszystko wskazuje na to, iż to właśnie on miałby być  wykonywany przez Nataszę przed całą Europą. O zdanie postanowiliśmy zapytać Karolinę Korwin Piotrowską, która po ukazaniu się teledysku w sieci nie miała do powiedzenia zbyt wielu ciepłych słów na jego temat. W Urbańskiej dostrzega jednak w tym przypadku potencjał.
 

Eurowizja to festiwal kiczu i tandety, a więc może nawet go wygrać. Jest do tego stworzona - skomentowała krótko w rozmowie z AfterParty.pl Korwin.


W przypadku udziału Nataszy Urbańskiej w konkursie Eurowizji może się jej przydać doświadczenie męża. Janusz Józefowicz był bowiem w 2009 roku reżyserem występu reprezentanta Białorusi, Petra Elfimova. Niestety artysta nie awansował do finału.

Waszym zdaniem Natasza i jej "Rolowanie" to dobry pomysł w kontekście Eurowizji?

Zobacz: "Janusz nadal mnie karci jak jest źle"

A tak wyglądał występ Petra Elfimova podczas Eurowizji w 2009 roku wyreżyserowany przez Janusza Józefowicz:

Natasza Urbańska w kampanii reklamowej swojej modowej marki "Muses":

Eurowizja 2014
ONS
Newsy
Kiedy poznamy polskiego kandydata na Eurowizję? Chętnych nie brakuje
Decyzję w tej sprawie podejmie...

Po dwóch latach nieobecności Polska wraca na Eurowizję. Fani konkursu z radością przyjęli informacje o występie naszego artysty w Danii, zastanawiając się jednocześnie, kto nim będzie. Przez dłuższy czas TVP forsowało kandydaturę Edyty Górniak , ale gwiazda ostatecznie podjęła decyzję odmowną. Przypomnijmy: Rinke Rooyens o przygotowaniach Górniak do Eurowizji Kiedy poznamy polskiego kandydata do wyjazdu na konkurs Eurowizji 2014 do Kopenhagi? OGAE Polska czyli stowarzyszenie fanów Eurowizji, które uczestniczy w konsultacjach z Telewizją Publiczną poinformowało, że taka decyzja ma zapaść do końca lutego. Tym razem nasz reprezentant nie zostanie wyłoniony drogą krajowych preselekcji, lecz w sposób wewnętrzny, a ostateczną decyzję ma zatwierdzić Juliusz Braun , prezes TVP.   Również utwór eurowizyjny wskazany zostanie za zamkniętymi drzwiami. Należy jednocześnie podkreślić, że nie jest to ten sam sposób wyboru jaki zastosowano w 2005 roku. Ivan i Delfin wygrał wtedy preselekcje wewnętrzne, a jego utwór wybrała komisja spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Tym razem TVP nie rozpisze otwartego konkursu, a sama nawiąże kontakt z wybranymi wokalistami, a od efektu tych rozmów zależeć będzie ostateczna decyzja - czytamy na stronie OGAE Polska. Kto jest brany pod uwagę? AfterParty.pl informowało już, że brane są pod uwagę kandydatury m.in. Nataszy Urbańskiej i Mariki . Krążą też plotki, jakoby TVP widziało w Danii Kamila Bednarka . Rozmowy na ten temat trwają, a na oficjalną decyzję musimy jeszcze poczekać. Zobacz: Natasza Urbańska nagrała "Rolowanie" na Eurowizję?! Kto waszym zdaniem powinien reprezentować Polskę podczas Eurowizji? ''''''''+''''''''ipt>''''''''); //-->   Tak wyglądał ostatni finał polskich eliminacji do Eurowizji w 2011 roku:

Agnieszka Szulim broni klipu Nataszy Urbańskiej
ONS
Newsy
Urbańska broni żenującego klipu: Tak się bawi wiele dziewczyn
I zapowiada kolejny "odważny". Bronią jej Szulim i Kazadi

Teledysk Nataszy Urbańskiej był mocnym wejściem w 2014 roku. Ciężko przewidzieć, czy coś przebije klip "Rolowanie", który jak na razie spotkał się z falą krytyki nie tylko wśród internautów, ale też autorytetów show-biznesu. Swoje ubolewanie nad produkcją gwiazdy wyraziła już Karolina Korwin Piotrowska , która w nowym "Fleszu" dorzuca kolejne 2 grosze. Zobacz: Józefowicz: "Ludzie nie chcą już oglądać Nataszy" - Jaki kraj, taka Miley Cyrus . Dla mnie to jest desperackie poszukiwanie rozgłosu, nie ważne jakiego - ocenia Korwin Piotrowska. Zupełnie inaczej lizanie umywalki odbiera Agnieszka Szulim . Dziennikarka kolejny raz przekonuje, że to, czego inni nie lubią, jej się podoba. - Teledysk dziwny, ale ja lubię psychodeliczne klimaty . Natasza nie jest nuda. Sporo pochwał spotkało Urbańską z ust Patricii Kazadi : - Natasza wygląda w tym teledysku rewelacyjnie! Młodo, sexy, świeżo. Podoba mi się aranżacja i energia. To miał być fun, młodzieżowy utwór, więc cel osiągnięty. Całą sprawę skomentowała też Urbańska, która tylko dla "Flesza" udzieliła pierwszego komentarza w sprawie "Rolowania": - Ta piosenka opowiada o kobiecie, która co weekend przesadza z używkami. Tak się bawi wiele dziewczyn: biforki, afterki, czasami niestety również fejs demolejszyn . To tak zwany ponglish, który jest znakiem czasu - tłumaczy Nataszka. Natasza nie zamierza jednak spocząć na laurach. Zapowiada już kolejne "demolejszyn" dzieło: - Następny wideoklip również będzie odważny . Będzie dotyczył piosenki o kobiecie marzącej o wolnej i dzikiej miłości. Chcecie oglądać kolejne teledysku Nataszy? Nam wrażeń wystarczy już do końca roku. A może nawet i dłużej. Zobacz: "Janusz karci mnie jak jest źle" Kolekcja sukienek Nataszy...

Józefowicz broni klipu Urbańskiej
ONS
Newsy
Józefowicz o teledysku Urbańskiej: Ludzie nie chcą jej oglądać
Mąż Nataszy odpiera zarzuty "hejtersów"

Początek roku zdecydowanie należy do Nataszy Urbańskiej , choć nie jesteśmy pewni, czy akurat tak wyobrażała sobie debiut swojego nowego singla "Rolowanie". Teledysk notuje wprawdzie świetną oglądalność, ale opinie internautów i osób z branży są delikatnie mówiąc nieprzyjemne. Urbańska jednak nie zamierza się poddawać i chce z tym utworem pojechać na Eurowizję. Przypomnijmy: Urbańska chce jechać na Eurowizję. Co na to TVP? Komentarze pod teledyskiem na YouTube zostały wyłączone, nie można również go udostępnić za pośrednictwem oficjalnego kanału Nataszy. Wideo żyje jednak już swoim życiem i wciąż jest udostępniane na portalach społecznościowych. Dziś w "Dzień Dobry TVN" gościł Janusz Józefowicz . Mąż Urbańskiej w rozmowie telefonicznej z dziennikarzami stacji bronił żony i zarzekał się, że klip to jedynie udana prowokacja, a zachowanie Nataszy w teledysku to jej kreacja artystyczna.   Ilość nienawiści, uaktywnienia się tych hejtersów jest takim znakiem czasów, to jest coś okropnego, do czego chyba musimy się przyzwyczaić. Natomiast to, że każdy może każdego opluwać bezkarnie też jest jakimś znakiem. T eledysk jest też pewnego rodzaju prowokacją, która się sprawdziła. Natasza pokazała się w zupełnie innej sytuacji, być może takiej w której większość ludzi nie chciałaby jej oglądać, ale jest to kreacja artystyczna. Ludziom, którzy nie mają tej świadomości lub nie mają poczucia humoru to może wydawać się szalenie bulwersujące czy odrażające - wyznał w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", Przemawia do was takie wytłumaczenie? Teledysk Nataszy to prowokacja, przemyślane dzieło artystyczne czy może jeszcze coś innego? Zobacz: "Janusz nadal mnie karci jak coś jest źle" Sesja zdjęciowa promująca kolekcję ubrań Nataszy Urbańskiej:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner