Natasza Urbańska Rolowanie teledysk tekst piosenki
Newsy

Tekst piosenki Nataszy Urbańskiej. O czym ona śpiewa?

Hit czy kit?


Dzisiaj hitem internetu jest teledysk Nataszy Urbańskiej do piosenki "Rolowanie". Utwór zaśpiewany jest w dość ciężkim do zrozumienia języku. Po dokładnym zapoznaniu się z tekstem okazuje się, że żona Józefowicza śpiewa po polsku i angielsku.

W teledysku z kolei liże umywalkę, moczy w niej włosy i wykonuje dziwne ruchy na podłodze.

Czyli miał być hit, a wyszło jak zawsze...

Poniżej cały tekst utworu:
 

Wielki mi big deal

After czy before

Podniósł mi się flow

Face demolation

Weź mnie na dancefloor

Zrobię ci hardcore

Tamten to asshole

Zero temptation

/2x

Come on

W realu gubię się

Jestem królową z bajki

Grandmatka truje mnie

Dziany że ho ho

Oldschoolowy Joe

O co kaman no

Nie rób tragetion

Dziany że ho ho

Oldschoolowy Joe

O co kaman no

Nie rób tragetion

Chcę zresetować się

Chcę egzaltować się

Jestem królową z bajki

Grandmatka truje mnie

Rolowanie blanta

Na backstage’u

Jakaś soda jakiś juice

/8x

Come on

W realu gubię się

Jestem królową z bajki

Grandmatka truje mnie

Natasza Urbańska Rolowanie teledysk tekst piosenki

Kolekcja Nataszy:

Marka modowa Muses klapa?
Newsy
Modowa marka Nataszy Urbańskiej to klapa? Jej firma splajtowała? Mamy mocny komentarz gwiazdy!
Modowa marka Nataszy Urbańskiej to klapa? Jej firma splajtowała? Mamy mocny komentarz gwiazdy!

Czy modowa marka Nataszy Urbańskiej "Muses" okazała się porażką? Ostatnio w mediach pojawiły się właśnie takie informacje. Według plotek, ubrania sprzedawały się bardzo słabo, a sama aktorka ciągle ponoć spłaca kredyt, który wzięła na rozkręcenie biznesu. Jaka jest prawda? Mamy komentarz gwiazdy w tej sprawie!  Marka Nataszy Urbańskiej klapą? Otrzymaliśmy krótkie, ale treściwe oświadczenie od Nataszy Urbańskiej. Artystka zapewnia, że jej marka ma się świetnie, ciągle się rozwija, a ubrania sprzedają się dobrze: Marka MUSES ma się świetnie. Przez ostatnie lata dojrzewała, zostały podjęte rozsądne decyzje , dzięki temu pracuje przy niej więcej osób w pełni świadomych rynku i mody. Jestem szczęśliwa, że zrobiliśmy kolejny lookbook do nowej kolekcji lato 2017. Muses to solidna marka, która ma swojego klienta. Organizujemy pokazy co sezon , nie inwestujemy w nachalną reklamę, bo marka na siebie zarabia, a przez lata zdobyła silne zaufanie na rynku. Mamy śmiałe plany na przyszłość i nie zamierzamy się zatrzymać !Wszystkie zarzuty, że marka jest porażką są bezpodstawne i krzywdzące! Zapraszam do zapoznania się z nową kolekcją na stronie www.muses.pl !! Kibicujecie Nataszy Urbańskiej? Zobacz:  Natasza Urbańska wróciła z nowym teledyskiem! Lepszy niż "Rolowanie"?    

Parodia klipu Nataszy Urbańskiej
YouTube
Newsy
Cezik parodiuje Urbańską. Czym zastąpił "fejs demolejszyn"?
W parodii występuje gościnnie jeszcze jedna gwiazda

Wciąż nie opadają emocje wokół teledysku "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej , który od dłuższego czasu szaleje w sieci i stał się nawet tematem większej dyskusji w mediach i na portalach społecznościowych. Artystkę spotkała ogromna fala krytyki, choć zapewnia, że nie zamierza się tłumaczyć i z teledysku jest bardzo zadowolona. Przy okazji porównując się do Lady Gagi . Przypomnijmy: Urbańska uważa się za polską Lady Gagę i przekręca fakty Przede wszystkim jednak klip stał się doskonałym materiałem do tworzenia parodii, gifów i internetowych memów, które zalały sieć w ostatnich kilku dniach. Teraz do grona parodiujących "Rolowanie" dołączył prawdziwy ekspert i mistrz w tym fachu - Cezik . Ma on już na swoim koncie kilka hitów internetu i w przypadku hitu Urbańskiej proponuje nam już tradycyjnie swoją autorską interpretację utworu. Gościnnie wystąpił nawet... Michał Wiśniewski i jego słynna filiżanka. Tak prezentuje się "Rolowanie" w wersji Cezika & Klejnut zatytułowanej "Kiełbasa Nietłusta". Musicie to obejrzeć! Zobacz: HIT internetu: Polak w brytyjskim Mam Talent Kampania "Muses" Nataszy Urbańskiej:

Agnieszka Szulim broni klipu Nataszy Urbańskiej
ONS
Newsy
Urbańska broni żenującego klipu: Tak się bawi wiele dziewczyn
I zapowiada kolejny "odważny". Bronią jej Szulim i Kazadi

Teledysk Nataszy Urbańskiej był mocnym wejściem w 2014 roku. Ciężko przewidzieć, czy coś przebije klip "Rolowanie", który jak na razie spotkał się z falą krytyki nie tylko wśród internautów, ale też autorytetów show-biznesu. Swoje ubolewanie nad produkcją gwiazdy wyraziła już Karolina Korwin Piotrowska , która w nowym "Fleszu" dorzuca kolejne 2 grosze. Zobacz: Józefowicz: "Ludzie nie chcą już oglądać Nataszy" - Jaki kraj, taka Miley Cyrus . Dla mnie to jest desperackie poszukiwanie rozgłosu, nie ważne jakiego - ocenia Korwin Piotrowska. Zupełnie inaczej lizanie umywalki odbiera Agnieszka Szulim . Dziennikarka kolejny raz przekonuje, że to, czego inni nie lubią, jej się podoba. - Teledysk dziwny, ale ja lubię psychodeliczne klimaty . Natasza nie jest nuda. Sporo pochwał spotkało Urbańską z ust Patricii Kazadi : - Natasza wygląda w tym teledysku rewelacyjnie! Młodo, sexy, świeżo. Podoba mi się aranżacja i energia. To miał być fun, młodzieżowy utwór, więc cel osiągnięty. Całą sprawę skomentowała też Urbańska, która tylko dla "Flesza" udzieliła pierwszego komentarza w sprawie "Rolowania": - Ta piosenka opowiada o kobiecie, która co weekend przesadza z używkami. Tak się bawi wiele dziewczyn: biforki, afterki, czasami niestety również fejs demolejszyn . To tak zwany ponglish, który jest znakiem czasu - tłumaczy Nataszka. Natasza nie zamierza jednak spocząć na laurach. Zapowiada już kolejne "demolejszyn" dzieło: - Następny wideoklip również będzie odważny . Będzie dotyczył piosenki o kobiecie marzącej o wolnej i dzikiej miłości. Chcecie oglądać kolejne teledysku Nataszy? Nam wrażeń wystarczy już do końca roku. A może nawet i dłużej. Zobacz: "Janusz karci mnie jak jest źle" Kolekcja sukienek Nataszy...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner