Urbańska o relacji z mężem
ONS

Urbańska: Janusz nadal mnie karci jak jest źle

Urbańska o relacji z mężem
ONS

Natasza Urbańska od jakiegoś czasu próbuje swoich sił jako projektantka mody. Jej kolekcja "Muses" była ostatnio pokazywana podczas Warsaw Fashion Weekend, gwiazda otworzyła też w stolicy własny butik. Przypomnijmy: Urbańska wydaje fortunę na czynsz za swój butik

Na co dzień Urbańska wciąż jednak jest aktorką i pracuje w Teatrze Buffo, gdzie niepodzielnie od lat dyrektorem jest jej mąż, Janusz Józefowicz. Kolorowa prasa często spekuluje, że współpraca z Józefowiczem jest trudna i to nawet dla jego żony. Co na to sama zainteresowana? Urbańska twierdzi, że Janusz traktuje ją na równi z innymi artystami, co oznacza też czasami krytykę.

Janusz jest moim reżyserem, dyrektorem i ja jestem jedną z artystek w zespole. I to jest najlepszy możliwy związek i jedyna możliwa praca w taki sposób. Nie przenosimy prywaty na scenę - ja nadal jestem tak samo traktowana jak inni artyści, nadal Janusz mnie karci jak jest źle, zwraca mi uwagę i wyłapuje niuanse, że coś jest nie do końca tak. Myślę, że dwukrotnie bardziej wymaga ode mnie niż od innych, ale jestem mu za to ogromnie wdzięczna, bo w ten sposób ja jeszcze więcej się uczę i jeszcze więcej mam pokory do zawodu. Zagryzam czasami zęby, że się tak czepia, ale ma rację - wyznała w wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle.


Lata wspólnego życia sprawiły jednak, że Natasza może sobie pozwolić na odrobinę więcej niż inni - szczególnie w kwestii doradzania Józefowiczowi i proponowania własnych pomysłów. Aktorka jest szczęśliwa z faktu, że mąż bierze czasami pod uwagę jej sugestie.


Na tyle się zmieniły nasze relacje zawodowo, że Janusz słucha moich propozycji, często z nich korzysta i to jest cudowne. Po tylu latach ma do mnie zaufanie i słucha się, bo to się nie zdarza, ludzie boją się go o cokolwiek zapytać - tłumaczy.


Staż związku Nataszy i Janusza udowadnia, że taki układ w ich przypadku sprawdza się idealnie. Czego chcieć więcej?

Zobacz: Natasza zaprojektuje ubrania MOBILNE i czapki Kaczora Donalda

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Sesja zdjęciowa promująca kolekcję "Muses" Nataszy Urbańskiej:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00