Urbańska o relacji z mężem
ONS
Newsy

Urbańska: Janusz nadal mnie karci jak jest źle

Jak wygląda ich życie w pracy i poza nią?

Natasza Urbańska od jakiegoś czasu próbuje swoich sił jako projektantka mody. Jej kolekcja "Muses" była ostatnio pokazywana podczas Warsaw Fashion Weekend, gwiazda otworzyła też w stolicy własny butik. Przypomnijmy: Urbańska wydaje fortunę na czynsz za swój butik

Na co dzień Urbańska wciąż jednak jest aktorką i pracuje w Teatrze Buffo, gdzie niepodzielnie od lat dyrektorem jest jej mąż, Janusz Józefowicz. Kolorowa prasa często spekuluje, że współpraca z Józefowiczem jest trudna i to nawet dla jego żony. Co na to sama zainteresowana? Urbańska twierdzi, że Janusz traktuje ją na równi z innymi artystami, co oznacza też czasami krytykę.

Janusz jest moim reżyserem, dyrektorem i ja jestem jedną z artystek w zespole. I to jest najlepszy możliwy związek i jedyna możliwa praca w taki sposób. Nie przenosimy prywaty na scenę - ja nadal jestem tak samo traktowana jak inni artyści, nadal Janusz mnie karci jak jest źle, zwraca mi uwagę i wyłapuje niuanse, że coś jest nie do końca tak. Myślę, że dwukrotnie bardziej wymaga ode mnie niż od innych, ale jestem mu za to ogromnie wdzięczna, bo w ten sposób ja jeszcze więcej się uczę i jeszcze więcej mam pokory do zawodu. Zagryzam czasami zęby, że się tak czepia, ale ma rację - wyznała w wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle.


Lata wspólnego życia sprawiły jednak, że Natasza może sobie pozwolić na odrobinę więcej niż inni - szczególnie w kwestii doradzania Józefowiczowi i proponowania własnych pomysłów. Aktorka jest szczęśliwa z faktu, że mąż bierze czasami pod uwagę jej sugestie.


Na tyle się zmieniły nasze relacje zawodowo, że Janusz słucha moich propozycji, często z nich korzysta i to jest cudowne. Po tylu latach ma do mnie zaufanie i słucha się, bo to się nie zdarza, ludzie boją się go o cokolwiek zapytać - tłumaczy.


Staż związku Nataszy i Janusza udowadnia, że taki układ w ich przypadku sprawdza się idealnie. Czego chcieć więcej?

Zobacz: Natasza zaprojektuje ubrania MOBILNE i czapki Kaczora Donalda

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Sesja zdjęciowa promująca kolekcję "Muses" Nataszy Urbańskiej:

Natasza Urbańska butik Muses w Plac Unii
ONS
Newsy
Urbańska wydaje fortunę na czynsz za swój butik
Utrzymanie modowej marki to drogi interes

Projekty Nataszy Urbańskiej wzbudzają sporo kontrowersji. Jedne gwiazdy tak bardzo polubiły "mobilną kolekcję", że pojawiają się w niej na salonach, a inne w bezpardonowy sposób krytykują projekty Muses ( zobacz: "Tanie, fatalne, źle uszyte" ). Urbańska nie zamierza jednak się poddawać i właśnie otworzyła stacjonarny butik w centrum handlowym Plac Unii. Taka inwestycja to dla Urbańskiej spory wydatek. J ak dowiedział się magazyn "Flesz", Natasza za wynajem lokalu musi co miesiąc płacić czynsz w wysokości 30 tysięcy złotych miesięcznie! Do tego dochodzą opłaty za prąd, telefon i pensje dla pracowników. Gwiazda pociesza się jednak faktem, że ze sklepu znika coraz więcej asortymentu: - W jeden dzień sprzedaliśmy do kilkunastu sztuk! Który nowo otwarty butik może się tym pochwalić? - pyta "Flesz" Natasza. "Flesz" dowiedział się także, że Natasza została prezesem Muses. Może warto byłoby pomyśleć także nad sklepem w mniejszym miasteczku? Zobacz: "Natasza projektuje dla kobiet z prowincji" Więcej na temat zawodowych sukcesów Nataszy przeczytasz na łamach nowego "Flesza". Już w sprzedaży. Nowa kolekcja Nataszy Urbańskiej:

Edyta Górniak pogodziła się z Nataszą Urbańską?
Newsy
Edyta Górniak pogodziła się z Nataszą Urbańską! Wystarczył jeden gest ze strony diwy!
Edyta Górniak pogodziła się z Nataszą Urbańską! Wystarczył jeden gest ze strony diwy!

Edyta Górniak i Natasza Urbańska pogodziły się?! Od lat mówi się, że wokalistki nie przepadają za sobą, co było widać już m.in. w programie "Jak oni śpiewają" podczas pierwszej edycji, gdzie jurorką była Edyta, a uczestniczką Natasza. Górniak często przyznawała jej wysokie noty, choć zawsze miała zastrzeżenia do jej występów. Jak podaje Rewia, mąż Urbańskiej, Janusz Józefowicz, miał pretensje do diwy, że surowo oceniała jego żonę. Z powodu konfliktu na planie show - Edyta miała nie wystąpić na 20-leciu i 25-leciu Metra, w którym zaczynała karierę. Nastąpił jednak przełom!   Edyta Górniak w sukience Nataszy Urbańskiej! Podczas jednego z koncertów Edyta Górniak miała na sobie... sukienkę z domu mody Nataszy - "Muses"! Gwiazda na jeden ze swoich koncertów wybrała srebrną kreację ze skóry, w której prezentowała się znakomicie! Urbańska jest ponoć bardzo zadowolona z tego, że tak wielka diwa wybrała jej ubranie na scenę - w końcu o taką reklamę zabiegają u Górniak najwięksi polscy projektanci. Czy to oznacza, że Edyta i Natasza się pogodziły i zapomniały o dawnych urazach?   Zobacz: Wiemy, kto zastąpi Edytę Górniak w jury The Voice of Poland!   Edyta Górniak w sukience z domu mody Muses Nataszy Urbańskiej.   Natasza Urbańska od niedawna jest też projektantką mody.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska
Newsy
Urbańska o Józefowiczu: On już nie ma siły. Potrafi mnie czasem pochwalić
Zaskakujące kulisy ich związku

W ostatnich tygodniach Natasza coraz częściej pojawia się w kolorowej prasie i chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wszystko to ma na calu promocję wydanego przez nią niedawno albumu oraz linii ubrań, które zaprojektowała. Aktorka, wokalistka i projektantka na co dzień artystka jest żoną Janusza Józefowicza , który jest jednocześnie dyrektorem teatru "Buffo" w którym pracuje. Nie od dziś wiadomo, że współpraca z Januszem nie należy do najłatwiejszych, nawet jego żona nie może liczyć na ulgowe traktowanie. Zobacz: Urbańska: Janusz nadal mnie karci jak jest źle W jednej z ostatnich rozmów z "Twoim Imperium" Natasza postanowiła opowiedzieć o tym jak wygląda ich wspólne życie kiedy wyjdą już z teatru. Biorąc pod uwagę despotyczne zachowania Józefowicza, ciężko uwierzyć w jej słowa. Natasza twierdzi, że żyją w związku w którym to ona rządzi, trzyma gotówkę i dysponuje nią. W domu ja przejmuję pałeczkę, bo on nie ma już siły. Dbam między innymi o to, by wszystkie rachunki były zapłacone na czas. Z drugiej strony Janusz pamięta o takich rzeczach, do których ja nie przywiązuję wagi, na przykład, żeby rynny wyczyścić z liści. Mimo wszystko odpoczywamy u nas na wsi, odcinamy się od Warszawy. Ja zbieram jabłka, a mój mąż kosi trawę -opowiada   W dalszej części rozmowy gwiazda próbuje udowodnić, że Janusz nie jest złym człowiekiem jak to mają w zwyczaju głosić media. Z jej wypowiedzi wyłania się natomiast obraz tyrana. Chyba nie taki był cel wypowiedzi: Janusz jest kochany. Nie jest tak, że nieustannie krytykuje mnie i wytyka błędy. Potrafi też pochwalić .   Natasza chyba nie do końca przemyślała ostatnie zdanie. Oby tylko nie spotkała ją za nie kara. Zobacz: Korwin Piotrowska o Nataszy: Zdeterminowany na karierę tyran   Natasza promuje swój album:

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner