Natalia Siwiec wkroczyła do polskiego show-biznesu w dość ciekawy sposób. Ot, po prostu usiadła na trybunach jednego z meczów podczas Euro 2012 i dała się sfotografować. Jej zdjęcia obiegło wszystkie rodzime media, które natychmiast ogłosiły ją Miss Euro 2012. Od tej pory już nic nie było takie samo. Natalia stała się bohaterką serwisów plotkarskich, każdy jej krok śledzą fotoreporterzy, a stylizacje rozbierane są na części pierwsze. 

Siwiec poszła więc za ciosem i skorzystała z propozycji pozowania dla magazynu "Playboy" i dla francuskiego "FHM" (zobacz). To utwierdziło jej pozycję, a przy okazji dowiedzieliśmy się, że Miss Euro 2012 ma na swoim koncie mnóstwo reklam i sesji zdjęciowych na całym świecie.

Zobacz: Brazylia, Włochy, Indie, Anglia... Co za granicą i w Polsce reklamowała Siwiec?

Natalia nie zamierza na razie rezygnować z show-biznesu i dobrze, bo dawno żadna inna dziewczyna nie budziła tak wielu emocji. Swój felieton poświęciła jej nawet Karolina Korwin - Piotrowska, która zaapelowała: "Bądź piękna i milcz!".

Dziś Natalia Siwiec wyprawia imprezę urodzinową. 1 sierpnia skończyła 29 lat i wygląda na to, że jest na początku swojej zawodowej drogi, a najlepsze dopiero przed nią. Z tej okazji oczywiście życzymy wszystkiego najlepszego i przypominamy najlepsze zdjęcia najpiękniejszej gwiazdy tych wakacji.

Więcej na temat Natalia Siwiec urodziny gwiazd