Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Dziś urodziny Natalii Siwiec! Ile ma lat?

Zobacz jak się zmieniała

Natalia Siwiec wkroczyła do polskiego show-biznesu w dość ciekawy sposób. Ot, po prostu usiadła na trybunach jednego z meczów podczas Euro 2012 i dała się sfotografować. Jej zdjęcia obiegło wszystkie rodzime media, które natychmiast ogłosiły ją Miss Euro 2012. Od tej pory już nic nie było takie samo. Natalia stała się bohaterką serwisów plotkarskich, każdy jej krok śledzą fotoreporterzy, a stylizacje rozbierane są na części pierwsze. 

Siwiec poszła więc za ciosem i skorzystała z propozycji pozowania dla magazynu "Playboy" i dla francuskiego "FHM" (zobacz). To utwierdziło jej pozycję, a przy okazji dowiedzieliśmy się, że Miss Euro 2012 ma na swoim koncie mnóstwo reklam i sesji zdjęciowych na całym świecie.

Zobacz: Brazylia, Włochy, Indie, Anglia... Co za granicą i w Polsce reklamowała Siwiec?

Natalia nie zamierza na razie rezygnować z show-biznesu i dobrze, bo dawno żadna inna dziewczyna nie budziła tak wielu emocji. Swój felieton poświęciła jej nawet Karolina Korwin - Piotrowska, która zaapelowała: "Bądź piękna i milcz!".

Dziś Natalia Siwiec wyprawia imprezę urodzinową. 1 sierpnia skończyła 29 lat i wygląda na to, że jest na początku swojej zawodowej drogi, a najlepsze dopiero przed nią. Z tej okazji oczywiście życzymy wszystkiego najlepszego i przypominamy najlepsze zdjęcia najpiękniejszej gwiazdy tych wakacji.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Siwiec na Euro 2012
Newsy
Natalia Siwiec ma następczynię? Zobaczcie zdjęcia kandydatki na Miss Euro 2016!

Kim będzie nowa Miss Euro 2016? Tego oficjalnie jeszcze nie wiadomo. Natomiast podczas meczu Polska - Irlandia Północna internet obiegły zdjęcia jednej z Polek, która chętnie pozowała fotografom i uwydatniała swoje wdzięki. Właśnie od jednego zdjęcia na Euro 2012 w Polsce zaczęła się kariera Natalii Siwiec, która trwa do dzisiaj w najlepsze. Gwiazda podejmuje coraz więcej wyzwań zawodowych, a od niedawna gra nawet w teatrze! Teraz czas wybrać następczynię pięknej Natalii. I coś przeczuwamy, że może nią zostać pani ze zdjęć, nad którą urodą juz toczą się dyskusje w internecie. Sami oceńcie, czy blondwłosa piękność ma szansę na tytuł Miss Euro 2016 i tak zawrotną karierę jak Natalia Siwiec. Być może to właśnie ona przyniosła szczęście naszej reprezentacji. Piękna bramka Arkadiusza Milika w 51. minucie meczu przejdzie już do historii, a polscy fani footbollu na długo zapamiętają te chwile. Zobaczcie zdjęcia przyszłej Miss!   Zobacz:  Natalia Siwiec z mężem na meczu Polska-Litwa! Miss Euro 2012 walczy o utrzymanie tytułu?​   Kandydatka na Miss Euro 2016? Made in Poland 😉 #POLNIR #EURO2016 pic.twitter.com/d5G1oyJ4tj — Exen (@Exen) 12 czerwca 2016 Ma szansę odebrać tytuł Natalii Siwiec? No i jak wam się ta Polska podoba? :P #EURO2016 #POLNIR pic.twitter.com/3KF7mvTDUI — FotoPyK (@FotoPyK) 12 czerwca 2016 Po Euro 2012 kariera Natalii Siwiec potoczyła się błyskawicznie

Newsy
Natalia Siwiec: Jestem seksoholikiem. Potwierdzone lekarsko!
Miss Euro 2012 wkręcona przez radio

Telefony do gwiazd, celebrytów i znanych osób nie zawsze muszą być poważne. Udowodnia to Kamil Nosel w pełnym humoru programie "Nosel kręci w Radiu ZET" . O tym jak można wkręcić gwiazdy polskiego show biznesu słuchacze Radia ZET przekonują się codziennie od poniedziałku do piątku. Tym razem Nosel jako urzędniczka z administracji dzwoni do Natalii Siwiec , by uzyskać od niej badanie lekarskie. Przy okazji dowiaduje się, że Miss Euro 2012 jest uzależniona od... seksu i lubi kiedy sąsiedzi "to" słyszą. Co jeszcze wyjawiła na antenie Radia Zet piękna modelka? Posłuchajcie sami: Zobacz inne wkręty Nosela: Doda Maja Frykowska Kuba Wojewódzki Tomasz Jacyków Zbigniew Zamachowski Przypomnijmy jak Natalia Siwiec spędzała czas na polskiej plaży:

Natalia Siwiec o karierze za granicą. Natalia Siwiec w Gali
ONS
Newsy
Siwiec: W USA całowali mnie po rękach, w Brazylii dostali kota
Natalia opowiedziała o popularności za granicą. A w Polsce...

Chyba nikt nie przypuszczał, że Natalia Siwiec osiągnie tak ogromny sukces. Od czasu mistrzostw w piłce nożnej Euro 2012 minął już rok i z tej okazji "Gala" zaprosiła Miss Euro do zwierzeń i podsumowania swojej dotychczasowej kariery. Okazuje się, że Natalia ma się czym pochwalić i to nie tylko intratnymi kontraktami z polskimi markami, ale przede wszystkim ogromną popularnością, nawet za granicą. Największe zainteresowanie uroda Natalii wzbudza głównie w obu Amerykach. - W Brazylii jak na ironię, po Euro dostali kota na moim punkcie. W telewizji Globo (największej stacji w Brazylii) zrobili dwudniowe spotkanie ze mną. Byli zachwyceni, że mówię po portugalsku. Mogłabym tam zrobić bardzo dużo fajnych rzeczy. Ale teraz wybrałam Polskę. Nie wyobrażam sobie jednak życia w Polsce na stałe. Nie czuję się tu zbyt dobrze. Pogoda i ogólna energia są nie do przyjęcia. Natalia spokojnie też może przeprowadzić do USA. Tam na jej punkcie jest prawdziwy szał. - Tam jest niesamowity kult "celebrities". Wystarczy, że jesteś tylko trochę znana, a już szaleją na twoim punkcie. Byłam na imprezie z Salmą Hayek, wchodzę i przedstawiają mnie: "To jest Miss Euro". I wszyscy: "Wow! A kiedy oddajesz koronę?", i całują mnie po rękach: "Wróć do nas. Jesteś cudowna". Jeśli Natalia wyjedzie, będzie wam jej brakować? Zobacz: Indie, Brazylia, Francja, Włochy... Światowe kampanie Natalii Siwiec Natalia Siwiec na luksusowych wakacjach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner