Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Monika Kuszyńska wystąpi na specjalnym wózku podczas Eurowizji
ONS
Newsy

Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska wystąpi na spektakularnym wózku

Przygotowania do występu trwają

Wybór Moniki Kuszyńskiej jako reprezentanta naszego kraju w konkursie Eurowizji wzbudził ogromne zainteresowanie mediów i jej fanów. Niestety w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, które zaskoczyły samą Kuszyńską. Zobacz: Monika Kuszyńska zdenerwowała się na Polaków. Udowodniła brak racji i tolerancji: Zaściankowe myślenie!

Piosenkarka nie przejmując się złośliwymi komentarzami wzięła się ostro do pracy i promuje swoją piosenkę na wielu zagranicznych koncertach. Okazuje się również, że była wokalista zespołu Varius Manx, ma wielką niespodziankę, którą szykuje na Eurowizję. W rozmowie z eurowizja.org piosenkarka opowiedziała o swoich planach.

- Będę miała na scenie ciekawy wózek. Mniej więcej już wiem jak go ogram, nie chcę żeby to był przedmiot, który wydaje się, że ja chcę ukryć. To jest coś co mi towarzyszy na co dzień i nie mam kompleksów z tego powodu, że jestem na wózku. Chociaż oczywiście nie jest to atrybut którym chcę się promować, bo to nie o to chodzi. On jest częścią mnie, częścią mojego życia. Na co dzień używam sportowego, ale potrafią być takie wózki, które są spektakularne, ciekawe w wyglądzie i są sceniczne także. Pracujemy nad tym, żeby jakaś ciekawostka zaistniała- wyznała Kuszyńska.Jesteśmy bardzo ciekawi jak zaprezentuje się Monika Kuszyńska i jaki wózek wybrała specjalnie na tą okazję. Trzymamy kciuki za sukces naszej reprezentantki!

Zobacz: Kuszyńska promuje swój singiel na Eurowizję. Tak wystąpiła w Amsterdamie [WIDEO]
 

Zobacz na Polki.pl: "Wiary nie straciłam"


Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję:

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Monika Kuszyńska o udziale w Eurowizji
ONS
Newsy
Monika Kuszyńska już wie, że nie wygra Eurowizji: Nie o zwycięstwo tutaj chodzi
Piosenkarka nie wierzy w swój sukces?

Wybór Moniki Kuszyńskiej jako reprezentantki naszego kraju w konkursie Eurowizji wzbudził wiele emocji. Sama piosenkarka wzięła się jednak ostro do pracy i intensywnie promuje swoją piosenkę na wielu koncertach. ostatnio zaśpiewała m.in. na Łotwie i w Amsterdamie. Zobacz: Kuszyńska promuje swój singiel na Eurowizję. Tak wystąpiła w Amsterdamie [WIDEO] Wszyscy fani artystki trzymają kciuki za jej wygraną, jednak jak się okazuje, zwycięstwo wcale nie jest dla Kuszyńskiej najważniejsze . Piosenkarka przyznała ostatnio, że chciałaby zmienić podejście ludzi do osób niepełnosprawnych. - Nie zastanawiam się, czy wygram, bo nie o zwycięstwo tutaj chodzi . Raczej o poszerzenie świadomości ludzi, przełamanie tabu, że klasyfikowanie ludzi na niepełnosprawnych i zdrowych jest sztucznym, niczemu nie służącym podziałem - wyznała w "Życiu na Gorąco". Miejmy nadzieję, że Monika Kuszyńska nie tylko przełamie tabu ale i zwycięży w konkursie Eurowizji. Trzymamy kciuki! Zobacz na Polki.pl: Monika Kuszyńska: Wiary nie straciłam nigdy Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję:  

Monika Kuszyńska kręci trailer do Eurowizji
Facebook
Newsy
Monika Kuszyńska chce wystąpić w Tańcu z Gwiazdami: "Jak jest impreza, to ja tańczę"
Monika Kuszyńska chce wystąpić w Tańcu z Gwiazdami: "Jak jest impreza, to ja tańczę"

Monika Kuszyńska chciałaby wystąpić w " Tańcu z Gwiazdami "! Okazuje się, że piosenkarka, która już od dziewięciu lat porusza się na wózku inwalidzkim z chęcią przyjęłaby zaproszenie do tanecznego show Polsatu. Kuszyńska w rozmowie z Super Expressem przyznała, że lubi tańczyć na imprezach a wózek jej w tym zupełnie nie przeszkadza. Czasem śmieję się, że teraz muszę już tylko iść do "Tańca z gwiazdami". Kiedyś się śmiałam, że teraz to już tylko na Eurowizję. I się spełniło . Jak jest impreza, to ja tańczę! I to podobnie jak kiedyś. Gdy jeszcze chodziłam, wstydziłam się tańczyć i robiłam to zazwyczaj na siedząco . Więc mam w tym praktykę! Pomimo tragedii, jaka dotknęła Monikę Kuszyńską w 2006 roku, kiedy to w wyniku wypadku samochodowego została sparaliżowana, piosenkarka wciąż jest pełna optymizmu. Nasza reprezentantka na tegorocznej Eurowizji przyznaje, że często śni o tańcu, chodzeniu i poruszaniu się bez wózka inwalidzkiego . Artystka żartuje nawet, że na wszelki wypadek zawsze śpi z prawej strony łóżka, żeby kiedyś nie wstać lewą nogą. Praktycznie każdej nocy. Śnię, że chodzę, tańczę, widzę siebie w lustrze, jak stoję. To są bardzo realne sny. Czasami się zdarza, że się budzę i myślę: "O Jezu, coś jest nie tak, szkoda, że się okazało, że to tylko sen". Ale może któregoś dnia się obudzę i się okaże, że wstanę lewą nogą. Dlatego na wszelki wypadek jestem z prawej strony łóżka. Czyżby Monikę Kuszyńską zainspirował Jan Mela, który wystąpił w programie "Taniec z Gwiazdami" pomimo tego, że w wyniku z 2002 roku stracił rękę i nogę zajął w tanecznym show 4 miejsce ? Trzymamy więc kciuki, żeby Monika Kuszyńska spełniła swoje marzenie o tańcu! Zobacz również: Monika Kuszyńska chce zostać mamą. Oswaja się z myślą o dziecku   Monika Kuszyńska...

Skład polskiego jury na Eurowizji 2015
ONS
Newsy
Znamy skład polskiego jury na Eurowizję. Są w nim aż trzej byli reprezentanci
Kto będzie oceniał występy?

Już niedługo dla Moniki Kuszyńskiej ważne wydarzenie. W połowie maja odbywa się bowiem konkurs Eurowizji, a artystka bardzo aktywnie promuje swój singiel za granicą. Ostatnio wystąpiła w Amsterdamie. Zobacz:  Kuszyńska promuje swój singiel na Eurowizję. Tak wystąpiła w Amsterdamie Wszyscy z niecierpliwością czekali na skład polskiego jury, które będzie oceniało występy artystów. Europejska Unia Nadawców opublikowała dokładny spis osób, które wejdą w skład krajowych komisji jurorskich. To właśnie oceny jury w 50% wpływają na ostateczny wynik. Co ciekawe jury ocenia występy na podstawie przebiegu II próby generalnej każdego show, która zawsze odbywa się o dobę wcześniej niż transmisja telewizyjna. W polskim składzie zasiądzie aż trzech były reprezentantów, czyli Michał Wiśniewski, Donatan i Cleo . Poza nimi znajdą się także Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk. Jak oceniacie szanse Kuszyńskiej? Zobacz na Polki.pl: Monika Kuszyńska przerywa milczenie  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner