Mecz Polska -Kazachstan na Stadionie Narodowym! Po dramatycznej przegranej z Danią, kibice, ale przede wszystkim piłkarze liczyli na spektakularne zwycięstwo. Polacy zagrali tym razem na Stadionie PGE Narodowym. Udało się - Polska wygrała 3:0, a gole strzelili: Lewandowski, Glik i Milik. Brawo panowie!

Zobacz: Oto najseksowniejsze WAGs! Rozpoznaj polskiego piłkarza po zdjęciu jego partnerki! QUIZ

Mecz Polska - Kazachstan - relacja! Kto strzelił gola?

90' - koniec! Polska wygrywa 3:0! Brawo!

84' - rzut karny dla Polski! Robert Lewandowski strzela gola! 3:0 dla Polski!

74' Ale nie ma tego złego... GOOOOOOL - Kamil Glik strzela drugiego gola! 2:0 dla Polski!

72' - Lewandowski strzela bramkę z rzutu wolnego? Nikt nie ma wątpliwości... Ale gol NIE ZOSTAJE uznany!

Zobacz: Mecz Polska-Kazachstan: Nieuznany gol Roberta Lewandowskiego! "Sędzia ukradł nam bramkę"! WIDEO

70' - kolejna szansa dla Polski, kolejna niewykorzystana...

64' - Makuszewski schodzi z boiska, wchodzi Kuba Błaszczykowski.

60' - Grosicki o krok do gola. Niestety, nie udało się :(

48' - Kazachowie blisko gola, nieuznany ze względu na spalony, uff!

45' - koniec pierwszej połowy. Szału nie ma, ale prowadzimy - mówi Mateusz Borek.

36' - Milik o krok od bramki! Akcja fenomenalna wręcz, akcja piękna, natomiast Arek nie trafia - mówią komentatorzy

24' - żółta kartka dla piłkarza z Kazachstanu - Dmitrenko.

16' - musimy szybko strzelić drugą bramkę - przekonuje Hajto. Też tego chcemy!

10' - tempo musi być szybsze, musimy grać szybciej - mówi teraz Hajto. Podziało. Jest GOOOOL! Arek Mlik strzelił bramkę w swoim 36. meczu w reprezentacji! 1:0 dla Polski!

6' - musimy grać cierpliwie - mówi Tomasz Hajto. Do 8. minuty bez sytuacji podbramkowych.

0' - czas start! Zaczęło się spotkanie Polska-Kazachstan.

Gdzie oglądać mecz Polska-Kazachstan?

M.in. na Polsacie i Polsacie Sport od godziny 20:35. Stream online w Ipla TV i WP Pilot. Relacja na żywo - również na Party.pl ;)

Skład polskiej reprezentacji na mecz z Kazachstanem:

Lewandowski, Milik, Makuszewski (za Błaszczykowskiego), Grosicki, Mączyński, Zieliński, Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus, Fabiański.

Zobacz: Robert Lewandowski jest wściekły po meczu z Danią: "Osoby, które się teraz mądrzą..." Dziś będzie lepiej?