Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maria Sadowska nie je
ONS
Newsy

Dramat Sadowskiej: Nie jem. Brzuch mnie boli cały czas

Marysia ma poważny problem

Już za tydzień zobaczymy pierwszy odcinek trzeciej edycji "The Voice of Poland". Produkcja wzbudza sporo emocji. Wszystko za sprawą odświeżenia składu trenerskiego. Na obrotowych fotelach zadebiutują bowiem Edyta Górniak i Maria Sadowska. Zobacz: Górniak i Sadowska już na planie The Voice of Poland

Udział w show dla wielu gwiazd jest bardzo stresujący. W poprzednie edycji na kłopoty ze snem spowodowane ciągłym myśleniem o uczestnikach programu skarżyła się Patrycja Markowska (zobacz). Tym razem z napięciem towarzyszącym podczas castingów nie umie poradzić sobie Sadowska. Wokalistka tak przejmuje się losem wokalistów, że nie je.

Chudnę. Bo nie jem, brzuch mnie boli cały czas. Praca w „The Voice” to olbrzymi wysiłek fizyczny. Okropnie przejmuję się losem uczestników. Czuję wielką odpowiedzialność za tych wszystkich cudownych ludzi, którzy wspaniale śpiewają i są bardzo zdolni - wyznała w rozmowie z "Faktem" artystka.


Dziennik informuje również, że piosenkarka od początku etapów castingowych schudła już 6 kilogramów. We wrześniu na trenerów i uczestników czekają bitwy na muzycznym ringu. Tu dopiero zaczną się nerwy i stres. Mamy nadzieję, że Maria Sadowska zacznie jeść, bo jeśli dalej nie będzie tego robiła, to zniknie nam jeszcze przed koncertami na żywo ;)

Tak wygląda rodzina Marii Sadowskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Siódma edycja The Voice of Poland za rok
ONS
TV-Show
Edyta Górniak traci pracę? TVP nie pokaże wiosną nowej edycji The Voice of Poland!
Edyta Górniak traci pracę? TVP nie pokaże wiosną nowej edycji The Voice of Poland!

Wiosną nie zobaczymy Edyty Górniak w siódmej edycji The Voice of Poland! Ale nie tylko jej! Jak informują wirtualnemedia.pl, Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP 2, uważa, że muzyczne show powinno być pokazywanie raz do roku! A to oznacza, że w wiosennej ramówce na razie nie zobaczymy tego programu. Kolejna edycja dopiero za rok!     Siódma edycja The Voice of Poland za rok! Szósta edycja The Voice of Poland jeszcze się nie zakończyła , ale stacja podjęła już decyzję, że kolejną odsłonę zobaczymy dopiero jesienią 2016 roku.   Wszędzie na świecie ten program jest nadawany raz do roku. Jest wtedy więcej czasu na przygotowanie, a selekcja uczestników jest lepsza - mówi wirtualnemedia.pl Jerzy Kapuściński   Co Dwójka planuje w zamian za The Voice?Na pewno nie będzie to program rozrywkowy! Będzie kilka nowości, jeszcze za wcześnie na szczegóły - informuje Kapuściński Żałujecie?   Zobacz także: Wieczór odważnych kreacji w The Voice of Poland: Natalia Nykiel, Halina Mlynkova, Maria Sadowska   Edyta Górniak pojawi się w The Voice of Poland 7? Nowa edycja The Voice of Poland - za rok! Czy Maria Sadowska ponownie zasiądzie w jury?

Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland
ONS
TV-Show
Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland! Piosenkarka wygryzła w programu młodego muzyka. Którego?
Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland! Piosenkarka wygryzła w programu młodego muzyka. Którego?

Maria Sadowska wraca do "The Voice of Poland" ! Według doniesień Faktu piosenkarka, której miało zabraknąć w kolejnej edycji talent-show, w ostatniej chwili zdecydowała się ponownie zasiąść na fotelu jurora. Tabloidu informuje, że Maria Sadowska wygryzła tym samym Kamila Bednarka , bo  to właśnie młody muzyk miał dołączyć do ekipy The Voice of Poland.   Wygląda więc na to, że producenci programu skompletowali już skład jurorski. Przypominamy, że wcześniej dowiedzieliśmy się, że w popularnym show TVP2 pojawią się również: Tomson i Baron, Natalia Kukulska i Andrzej Piaseczny.   7. edycję The Voice of Poland będziemy mogli oglądać już jesienią. Telewizyjna Dwójka na początku czerwca zorganizowała pierwsze castingi, podczas których wybierano potencjalnych uczestników show. Cieszycie się, że Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland? Będziecie oglądać kolejną edycję programu?   Zobacz także: Maria Sadowska zaprosiła do współpracy finalistkę "The Voice of Poland"! Znamy szczegóły!   Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland. Piosenkarka znów zostanie jurorką.

Pierwszy spot "The Voice of Poland 3"
YouTube
Newsy
Już jest oficjalny spot "The Voice" z Górniak i Sadowską!
Tak będzie rozpoczynała się 3. edycja show

Już za miesiąc wystartuje trzecia edycja "The Voice of Poland" . W nowej odsłonie programu czeka nas odświeżony skład trenerski, który zasiądzie na czerwonych fotelach. Z poprzedniej edycji ostali się Tomson i Baron z Afromental oraz Marek Piekarczyk . Jak już wiadomo do panów dołączyły Edyta Górniak i Maria Sadowska . Zobacz: To już pewne! Edyta Górniak w jury "The Voice"! A razem z nią... Premierę miał już pierwszy spot promujący muzyczne show . Widzimy na nich artystów w otoczeniu muzycznych sprzętów . W filmiku każdy z nich opowiada o swoich oczekiwaniach odnośnie udziału w programie, a trójka jurorów z poprzedniej edycji komentuje pojawienie się nowych koleżanek . - Mamy zaszczyt usiąść obok największej diwy w historii polskiej muzyki - tak o Edycie Górniak wypowiedział się Baron. Myślicie, że Edyta i Maria odnajdą się w nowej roli? Zobacz: Uśmiechnięta i opalona Górniak w telewizji śniadaniowej Finał drugie edycji "The Voice of Poland":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner