Party Stories
Marcin Prokop o prowadzeniu "Mamy Cię"
ONS
Newsy

Prokop wyjawił, dlaczego Majewski nie poprowadzi "Mamy Cię". Powód jest zaskakujący

Co na to showman?

Marcin Prokop to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy w TVN-ie i cieszy się sporym uznaniem. Prezenter poprowadził również ostatnią konferencję ramówkową stacji. Oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie zażartował ze zgromadzonych tam gwiazd. Padło między innymi na Magdalenę Schejbal. Zobacz: Prokop zadrwił z Schejbal na konferencji TVN. Nawiązał do konfliktu z Polsatem

Prokop nie pojawił się tam jednak tylko w roli prowadzącego spotkanie, ponieważ wraz z Szymonem Hołownią poprowadzi kultowy już program - "Mamy Cię". 11 lat wcześniej na ich miejscu był Szymon Majewski, który z genialnym skutkiem wkręcał gwiazdy prowokując wraz z ich bliskimi dziwne sytuacje. Teraz jednak to właśnie ten duet zastąpi showmana i pokaże na co ich stać. Ostatnio dziennikarz udzielił wywiadu portalowi wirtualnemedia.pl, w którym zdradził, dlaczego w tej roli nie zobaczymy już Majewskiego:

Dobrze, że program wrócił. Szymon Majewski jest dla wielu widzów dinozaurem z prehistorii, ale nie dlatego, że jest stary, tylko dlatego, że nie załapali się oni na jego obecność w telewizji. My będziemy tacy za pięć lat. To jest naturalne prawo. Jedenaście lat w historii telewizji to jak piętnaście wieków. Publiczność się wymieniła głównie na taką, która ogląda media w internecie w różnej formie. W związku z tym przed nami stoi zadanie: jak złapać tę publiczność i jak do nich przemówić ich językiem.

Kibicujecie im?

Zobacz: Które gwiazdy zostały wkręcone w nowej edycji "Mamy Cię!"? TVN postawił głównie na swoich
 

Marcin Prokop i Szymon Hołownia na wiosennej ramówce TVN 2015 

Plejada gwiazd na konferencji TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcin Prokop i Szymon Hołownia poprowadzą Mamy Cię!
ONS
Newsy
Prokop nie jest jedynym prowadzącym "Mamy Cię!". Wiemy, kto będzie mu towarzyszył
Program poprowadzi w duecie

Program " Mamy Cię! " bił rekordy popularności ponad 10 lat temu. Historie z wkręconymi gwiazdami przyciągały jednorazowo do 4 milionów widzów przed telewizory, a producenci zdecydowali się nawet na wydanie odcinków na DVD. W show TVN wystąpiły wówczas Doda, Agnieszka Włodarczyk czy Borys Szyc. Jako pierwsi ujawniliśmy , że program wraca po przerwie na wizję . Tym razem nie poprowadzi go Szymon Majewski , który z telewizją TVN rozstał się w atmosferze skandalu. Miejsce showmana zajmie duet. Wiadomo już, że wpadki gwiazd zapowiadać będzie Marcin Prokop , ale jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, towarzyszyć będzie mu Szymon Hołownia . - To zgrany duet, który sprawdził się już przy okazji "Mam talent!". Ich poczucie humoru świetnie wpisuje się w klimat "Mamy Cię!". Chociaż większość gwiazd jest już wkręcona, ich wizyty w studiu dopiero będą dogrywane - mówi nam osoba pracująca przy produkcji show Oznacza to, że TVN stawia na sprawdzone nazwiska. Prokop i Hołownia będą lepsi od Majewskiego? Zobacz: Hołownia chwali się znajomościami z księżmi gejami Tak bawi się największa gwiazda TVN z chłopakiem milionerem:

Gwiazdy wkręcone w Mamy Cię 2015
TVN
Newsy
TYLKO U NAS! Które gwiazdy zostały wkręcone w nowej edycji "Mamy Cię!"? TVN postawił głównie na swoich
Kto dał się nabrać?

Jako pierwsi donieśliśmy , że " Mamy Cię! " wraca na antenę TVN. Stacja zdecydowała się na powrót hitowego programu po 11 latach! Show poprowadzi duet Marcin Prokop i Szymon Hołownia , którzy będą pytać gwiazdy o wrażenia z wydarzeń, w których brały udział. Podobno nagrania "po" wkręceniu są jeszcze w toku. Nam udało dowiedzieć się, kogo wkręcili producenci show . Zdecydowano się przede wszystkim na gwiazdy TVN. Na wiosnę zobaczycie niewyreżyserowane zachowania i reakcje takich gwiazd, jak: Dorota Gardias, Omenaa Mensah, Tomasz Niecik, Grażyna Wolszczak, Marcin Meller oraz uczestnicy różnych edycji Top Model . Czy będzie tak samo ciekawie jak w przypadku Dody, Justyny Steczkowskiej, Agnieszki Włodarczyk i Borysa Szyca ? Już zacieramy ręce czekając na emisję pierwszego odcinka. Zobacz: Prokop zadrwił z Schejbal. Mamy cię na konferencji TVN Gwiazdy promują wiosenną ramówkę TVN:

Oglądalność Mamy Cię i nowych seriali TVN
ONS
Newsy
"Mamy Cię" i nowe seriale z Brodzik i Schejbal miały być hitami TVN. Są już wyniki oglądalności
Jest sukces?

Wczoraj wieczorem swoją premierę miały aż trzy nowe produkcje TVN - program rozrywkowy "Mamy Cię" oraz dwa seriale - "Nie rób scen" z Joanną Brodzik oraz "Mąż czy nie mąż" z Magdą Schejbal. Każda z nich była szeroko promowana w mediach. Przypomnijmy: Oto uczestnicy pierwszego odcinka Mamy Cię! Wśród nich gwiazda Polsatu. Mamy zdjęcia z planu Teraz przyszedł czas na poznanie wyników oglądalności. J ak udało się dowiedzieć wirtualnemedia.pl Mamy Cię przyciągnęło aż  3,16 mln osób. W zestawieniu z nowościami show TVN przegrało z serialem TVP 1 "Strażacy" z Weroniką Rosati (aż 3,4 mln widzów). Serial „Mąż czy nie mąż” pokazany w niedzielę obejrzało średnio 2,17 mln widzów, z kolei wyemitowana później produkcja „Nie rób scen” przyciągnęła 1,86 mln oglądającyc h. Na czele tygodniowego zestawienia znalazł się serial "M jak miłość" (ponad 7 mln widzów). A wy co oglądaliście w weekend? Zobacz: Prokop wyjawił, dlaczego Majewski nie poprowadzi "Mamy Cię". Powód jest zaskakujący Gwiazdy na konferencji Mąż czy nie mąż:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner