Małgorzata Kożuchowska jest osobą niezwykle wierzącą. Dlatego wydawało się prawie pewne, że pojawi się w Krakowie na Światowych Dniach Młodzieży. Ale niestety... Tym razem nie mogła przyjechać. Powód? Opowiedziała o tym w rozmowie z Party.pl: 

Śledziłam ŚDM za pomocą Internetu, ponieważ pracowałam. I przyznaję, że byłam pod wielkim wrażeniem Ojca Świętego Franciszka, to wiadomo, ale i tego jakiego języka używał do rozmowy z młodzieżą, żeby przekazywać naprawdę treści, które myślę, że są ważne nie tylko dla młodych ludzi - choć pewnie dla nich w szczególności, bo dopiero wchodzą w życie - ale i dla takich osób jak ja, które już do młodzieży się raczej nie zaliczają. 

Gwiazda zdradziła nam również, że za trzy lata planuje podróż do Panamy. 

Panama czeka. Co prawda, trudno jest mi sobie teraz wyobrazić inwazję dwóch milionów młodzieży, czy  nawet przeszło dwóch milionów, jak to było w przypadku Krakowa, w państwie, które ma niespełna trzy miliony mieszkańców. Ale… Chętnie pojechałabym i zobaczyła, jak to będzie wyglądało. Naprawdę ! Ale to dopiero za trzy lata – powiedziała nam gwiazda. 

A my już zastanawiamy się, czy Małgorzata Kożuchowska weźmie ze sobą do Panamy synka Jasia. W końcu w 2019 roku chłopiec będzie miał już 5 lat :)

 

Zobacz także:  Nowy partner Kożuchowskiej w serialu "Druga szansa"! Wiemy, kto go zagra! To nie jest typowy przystojniak...

 

Małgorzata Kożuchowska na ramówce TVN

Małgorzata Kożuchowska na ramówce TVN

 

Gwiazda zachwyciła w kreacji odsłaniającej seksowny brzuch

Małgorzata Kożuchowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS

 

Aktorka skomentowała Światowe Dni Młodzieży na swoim koncie na Facebooku

Facebbok Małgorzaty Kożuchowskiej
Facebook

 

Zobacz: Miał być milion i był milion młodych dla Franciszka! To działo się w Brzegach! Padły ważne słowa...

 

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska