Małgorzata Kożuchowska o mężu Bartku i synku
Newsy

Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz tak szczerze o mężu i randkach: "Z tym jest ciężko. Od dwóch lat..."

Czy czegoś jej brakuje? Jak wygląda jej związek z Bartkiem?

Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz tak wiele opowiedziała o swoim mężu, Bartku Wróblewskim. Gwiazda w rozmowie z Twoim Stylem zdradziła, jaką jest mamą, jakie niespodzianki robi dla niej mąż, a także czy mają sporo dla siebie czasu!

Ida Nowakowska zagrała w filmie z Małgorzatą Kożuchowską! Jak wspomina współpracę z aktorką?

Małgorzata Kożuchowska: Piorę, sprzątam, prasuję

Przyjście Jasia na świat wywróciło życie Małgorzaty Kożuchowskiej do góry nogami. Gwiazda ma co prawda mniej czasu dla siebie, ale czasami Bartek robi dla niej niespodzianki. Ostatnio wysłał ją na dwa dni do Paryża, gdzie mogła odpocząć i cieszyć się wolnymi chwilami:

Niedawno Bartek wysłał mnie na dwa dni do Paryża. Odkąd pojawił się Jaś, to był pierwszy wyjazd niezwiązany z pracą. Przede mną zdjęcia do kolejnej serii Drugiej Szansy i Rodzinki... , grafik mam ustawiony do kwietnia. Doceniam, że Bartek zauważył, jak bardzo potrzebowałam pobyć sama, wyspać się - mówi Kożuchowska. 

A co robi gdy ma wolne chwile? Jest prawdziwą gospodynią domową:

Dziś pracuję dużo, ale jednocześnie walczę o zachowanie proporcji. W kontrakcie mam zapisane wolne dni i skrupulatnie ich pilnuję. Muszę mieć czas, żeby pobyć mamą, normalną kobietą. Kiedy zostaję w domu, nadrabiam zaległości. Piorę, sprzątam, prasuję, ale przede wszystkim spędzam czas z Jasiem. Jeśli to tylko możliwe, staramy się dokądś wyjechać. Taki wspólny czas jest dla dziecka i dla nas bezcenny - przekonuje aktorka. 

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska została odznaczona orderem i spotkała się z krytyką. Które gwiazdy bronią aktorki?

 

Małgorzata Kożuchowska zdradziła również, czy ma jeszcze czas na randki z mężem, Bartkiem:

Z tym jest... ciężko. Od dwóch lat nie byliśmy w kinie, ani na kolacji. Teoretycznie moglibyśmy zrobić sobie wolne, z Jasiem zostałaby opiekunka albo babcia. Ale codzienna logistyka pochłania nas tak bardzo, że gdy przychodzi piątkowy wieczór, nie mamy już siły. Zależy nam, by razem wykąpać synka i razem go usypiać. A potem robi się za późno na wyjście. Przygotowujemy więc z Bartkiem kolację, rozmawiamy, oglądamy mecze, filmy na VOD. Stałam się domatorką i dobrze się z tym czuję - mówi w Twoim Stylu Małgorzata. 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska w spektakularnej sukni na gali. Zobaczcie, co miała na głowie! ZDJĘCIA

 

Małgorzata Kożuchowska nie ma zbyt wiele czasu dla siebie.

Małgorzata Kożuchowska podczas charytatywnej gali w Poznaniu

 

Małgorzata Kożuchowska jest szczęśliwą mamą i żoną. 

Małgorzata Kożuchowska na Różach Gali 2016

 

Małgorzata Kożuchowska w kobiecym garniturze na prezentacji ramówki TVN
EastNews
Newsy
Kożuchowska na ramówce TVN-u! Wybrała efektowny satynowy garnitur. Dobry wybór? ZDJĘCIA
Kożuchowska na ramówce TVN-u! Wybrała efektowny satynowy garnitur. Dobry wybór? ZDJĘCIA
Małgorzata Kożuchowska
Newsy
Wiemy, czym zajmuje się Bartek Wróblewski! Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej ma swoją firmę!
Będziecie zaskoczeni...

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej jeszcze kilka lat temu był dziennikarzem. Jednak po zmianach władz w TVP w 2010 roku Bartosz Wróblewski odszedł z zawodu i mało kto wiedział co robi... Teraz już wiadomo, od lat rozwijał swoją firmę ochroniarską.  Ale nie jest to zwykła firma ochroniarska, tylko wyspecjalizowane usługi ochroniarskie dla firm i instytucji rządowych. Wróblewski, jako prezes, szybko pokazał, że ma smykałkę do interesów i wygrywał przetargi na ochranianie ważnych wydarzeń. Jak donosi "Świat i Ludzie", mąż Małgorzaty Kożuchowskiej podpisał kontrakty z tak wymagającymi klientami jak np. ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce. Podobno to jego firma obsługiwała też Euro 2012 w Polsce. Po kolejnych zmianach w Telewizji Polskiej mówiono, że być może Wróblewski znów wróci do dziennikarstwa. Jego nazwisko miało paść w Sejmie podczas jednej z ostatnich debat o zmianach w telewizji publicznej. Jedna z posłanek wymieniła go w gronie dziennikarzy niesprawiedliwie zwolnionych z TVP. Bartek był tym mile zaskoczony. Ale teraz jest na innym etapie życia. Idzie mu znakomicie. Nie zamierza tego zmieniać, by wrócić do przeszłości - mówi informator "Świata i Ludzi". Jak czytamy w gazecie, Kożuchowska nie będzie nakłaniać męża do zmiany decyzji, jest dumna z tego, co zdołał osiągnąć, a jego firma świetnie się rozwija. Jesteście zaskoczeni czym zajmuje się Bartek Wróblewski?   Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska jest stylowa nawet na spacerze z synkiem. Jasiu już pięknie chodzi! ZDJĘCIA   Małgorzata Kożuchowska z mężem Bartkiem Wróblewskim i synkiem Jasiem na spacerze.   Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski pobrali się w 8 lat temu.   Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski 10 października 2014 roku powitali na świecie swojego pierwszego synka Jasia...

Małgorzata Kożuchowska z dzieckiem na rękach
Newsy
Wiemy, gdzie Małgorzata Kożuchowska spędziła wakacje i czym zaskoczył ją jej synek!
Wiemy, gdzie Małgorzata Kożuchowska spędziła wakacje i czym zaskoczył ją jej synek!

Kiedy pojawiła się na konferencji ramówkowej TVN, od razu stało się jasne, kto jest największą gwiazdą stacji. W krótkim czarnym topie i obcisłej spódnicy, eksponującej płaski brzuch, Małgorzata Kożuchowska (45) wyglądała zjawiskowo!   Widać też było, że jest wypoczęta. Nie mogło jednak być inaczej, skoro aktorka dopiero co wróciła z wakacji. Choć latem kręcone są kolejne odcinki serialu, "Druga szansa", w którym występuje Małgosia, to producentom udało się wygospodarować czas na tygodniową przerwę w pracy. Kilka dni temu wróciłam z cudownych rodzinnych wakacji, które spędziłam na jednej z greckich wysp. Było słonecznie i leniwie. Choć może nie dla wszystkich. Mój synek bowiem w tym czasie  nauczył się kilku nowych wyrazów, np: ogulary mówił na okulary.  Jak to rodzice byliśmy z Bartkiem z niego niezmiernie dumni - śmieje się w rozmowie z „Fleszem” szczęśliwa Małgosia. Cały tekst o Małgorzacie Kożuchowskiej w najnowszym numerze "Flesza".   ZOBACZ:   Druga szansa na... dziecko? Małgorzata Kożuchowska czule przytula maluszka! Zobaczcie ZDJĘCIE!   Małgorzata Kożuchowska z synkiem Jasiem   Małgorzata Kożuchowska z synkiem i mamą   Małgorzata Kożuchowska kwitnie!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner