Party Stories
Andrzej Duda, Małgorzata Kożuchowska
Forum
Newsy

Małgorzata Kożuchowska została odznaczona orderem i spotkała się z krytyką. Które gwiazdy bronią aktorki?

Gdy Małgorzata Kożuchowska (45) odbierała Order Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Andrzeja Dudy, uśmiechała się promiennie. Ale jej radość nie trwała długo. Informacja o odznaczeniu wywołała burzę w Internecie! Aktorce zarzucano, że wyróżnienie zawdzięcza poglądom, a nie osiągnięciom zawodowym. Małgorzata wyjaśniła jednak na Facebooku, że order, który otrzymała, „nie ma partyjnego znaczka”. Inne gwiazdy bronią aktorki!

– Małgosia nigdy nie ujawniła swoich poglądów politycznych. To, co się teraz dzieje, uważam za głęboko dla niej krzywdzące. Inni artyści przyjmowali takie wyróżnienia od prezydenta Komorowskiego czy Kwaśniewskiego i nikt wtedy nie protestował – zauważa Krzysztof Ziemiec.

W obronie aktorki stają też jej przyjaciele.

– Małgosia jest wybitną artystką i fascynującą kobietą. Była muzą Jerzego Jarockiego! Ale najbardziej cenię ją za wielkie serce i pokorę, z jaką potrafi teraz znieść niezasłużoną krytykę – mówi „Party” Dorota Kośmicka-Gacke, producentka serialu „Druga szansa”, w którym gra Kożuchowska.

Wtóruje jej Tomasz Karolak.

Cieszę się, że Gosia dostała ten order i jestem z niej dumny. Jest wspaniałą aktorką teatralną, ma określony system wartości i podziwiam ją za to. Od lat angażuje się w prace Fundacji „Mam Marzenie”, a swoją popularność zawsze wykorzystuje w szlachetny sposób – mówi „Party” Tomasz Karolak – Hejt, z którym Gosia musiała się zmierzyć po odebraniu orderu, to typowa polska zawiść – dodaje aktor. 

ZOBACZ: Fani bronią hejtowanej Małgorzaty Kożuchowskiej! "Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania!"

 

Tomasz Karolak przyjaźni się z Małgorzatą Kożuchowską od lat i uważa, że to wspaniała kobieta i aktorka.

Tomasz Karolak z brodą i Małgorzata Kożuchowska w czarnej sukni na licytacji Fundacji Mam Marzenie

Kożuchowska jest bardzo dumna z orderu, który otrzymała od Andrzeja Dudy.

Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę
Forum

Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę
Forum

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki w granatowej kurtce
Newsy
Kożuchowska zasłużyła na order od prezydenta? Sprawę skomentował Kuba Wojewódzki! Takich słów nikt się nie spodziewał!
Co na ten temat sądzi Kuba? Zobacz!

Kuba Wojewódzki skomentował wręczenie orderu Małgorzacie Kożuchowskiej przez Andrzeja Dudę! Aktorka po tym wydarzeniu spotkała się ze sporą krytyką, pojawiły się sugestie, że wyróżnienie zawdzięcza poglądom, a nie osiągnięciom zawodowym. Do tego wszystkiego doszły kontrowersje w związku z wpisem gwiazdy na temat zdjęć jej dziecka, w którym oznajmiła, że nie wiedziała, że na sali są fotoreporterzy spoza Pałacu Prezydenckiego. W najnowszym numerze "Polityki" sytuację postanowił skomentować Kuba Wojewódzki. O dziwo dziennikarz broni gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska otrzymała z rąk prezydenta Andrzeja Dudy Order Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w kulturze. Internauci zareagowali tradycyjnie. Szkoda dziewczyny. Już raz ją medialnie głupio uśmiercili. Czy Waszym zdaniem Małgorzata Kożuchowska zasłużenie zdobyła order?   Zobacz:  Fani bronią hejtowanej Małgorzaty Kożuchowskiej! "Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania!" Kuba Wojewódzki o orderze Małgorzaty Kożuchowskiej Czy aktorka zasłużenie go otrzymała?

Małgorzata Kożuchowska odbiera order od Andrzeja Dudy
Newsy
Małgorzata Kożuchowska na okładce magazynu "Party"! "Została skrzywdzona", mówią gwiazdy. O co chodzi?

Co w nowym numerze magazynu "Party"? Na okładce Małgorzata Kożuchowska, o której ostatnio było głośno za sprawą odebrania przez nią  Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Andrzeja Dudy. Pojawiło się wiele głosów, że aktorka nie zasłużyła na takie wyróżnienie. Jej fani jednak bronili gwiazdy i uważali, że słusznie została odznaczona przez Kancelarię Prezydenta. Aktorki bronią też inne gwiazdy, które podkreślają, że Małgorzata Kożuchowska została skrzywdzona! Kto jej broni? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym numerze "Party". Co jeszcze przeczytacie w magazynie?   Małgorzata Kożuchowska na okładce "Party" Ruszają przygotowania do nowej edycji "Azja Express", która będzie realizowana w Indiach? Wiemy, kto weźmie udział w show! Z "Party" dowiecie się również, jak wygrana w "Tańcu z gwiazdami" zmieniła życie Roberta Wabicha oraz dlaczego Anna Wendzikowska rozstała się ze swoim partnerem, Patrykiem Ignaczakiem. Zajrzyjcie do nowego "Party"!   ZOBACZ:  Małgorzata Kożuchowska tłumaczy się z orderu od prezydenta i zdjęć synka, pisze o "zaczepkach i prowokacjach"   Małgorzata Kożuchowska na okładce "Party" Kożuchowska znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak odebrała order od Andrzeja Dudy.

Andrzej Duda, Małgorzata Kożuchowska
Forum
Newsy
Fani bronią hejtowanej Małgorzaty Kożuchowskiej! "Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania!"

Wielbiciele bronią Małgorzaty Kożuchowskiej po fali krytyki, która spadła na nią po otrzymaniu Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski z rąk prezydenta Andrzeja Dudy. Aktorka została doceniona  "za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". Jednak nie wszystkim spodobało się odznaczenie tak wysokiej rangi orderem gwiazdy seriali "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa". Przez internet przetoczyła się fala hejtu. Wiele osób zarzucało aktorce, że Krzyż Kawalerski trafił w jej ręce niesłusznie. Emocje wokół sprawy dodatkowo podgrzało specjalne oświadczenie gwiazdy, która zdecydowała się odpowiedzieć na zarzuty.   Zobacz też: Kożuchowska odebrała order od prezydenta i pokazała twarz syna! Jan Franciszek ma już dwa lata i jest śliczny! ZDJĘCIE   Pod internetowym wpisem Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiło się wiele komentarzy. Wielbiciele gwiazdy wzięli swoją idolkę w obronę. Fani uważają, że fala hejtu skierowana w stronę Kożuchowskiej jest nieuzasadniona. We wpisach fanów nie zabrakło również gratulacji dla gwiazdy. Gratulacje Pani Małgosiu, Fani z Wielkiej Brytanii pozdrawiają, proszę nie przejmuj się zawistnikami... Proszę się nie przejmować tymi wszystkimi ludźmi, którzy bezpardonowo zanegowali Pani odznaczenie. Po prostu niektórzy nie potrafią pojąć, co oznacza być profesjonalistą i zostać za to wyróżnionym... Wszędzie będą doszukiwać się partyjniactwa. Ta nagroda była w stu procentach zasłużona! Pozdrawiam gorąco.   Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania! Brawo i gratuluję odznaczenia!!!   Brawo Małgosiu! Tak trzymaj. Nie należy przejmować się hejterami, którzy szukają tylko taniej sensacji i wszystko sprowadzają do poglądów politycznych. Też uważacie, że Małgorzata Kożuchowska słusznie otrzymała order?   Polecamy:...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner