Małgorzata Kożuchowska, jedna z najbardziej ropoznawalnych polskich aktorek, wraz z mężem Bartłomiejem Wróblewskim świętowała 15. rocznicę ślubu. Choć gwiazda na swoim instagramowym profilu zgromadziła ponad milion obserwatorów, rzadko publikuje informacje związane z życiem rodzinnym. Z okazji rocznicy ślubu zrobiła wyjątek:

Reklama

To już 15 wspólnych lat! Kryształowe gody. Wow! Z dumą i wdzięcznością! ❤️❤️❤️ - napisała na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski unikają blasku fleszy

Małgorzata Kożuchowska ma na swoim koncie wiele ról filmowych, serialowych i teatralnych, a oprócz aktywności zawodowej wspiera też między innymi działalność charytatywną, a także jest idolką wielu Polek pod kątem nienagannego stylu i ponadczasowej elegancji. Mimo faktu, że Małgorzatę Kożuchowską uwielbia szerokie grono internautów, aktorka rzadko decyduje się na prywatne wzmianki na swoim instagramowym profilu. Wiadomo, że od 2008 roku jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, a w 2014 roku została mamą syna - Jana. Dlaczego Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się trzymać swoje małżeństwo z daleka od medialnego zgiełku?

Małgorzata Kożuchowska z pewnością nie może narzekać na nudę, co idealnie odzwierciedla jej instagramowy profil - aktorka intensywnie gra w spektaklach warszawskiego teatrów. Chętnie relacjonuje również podróże. Na relacjach i zdjęciach Małgorzaty Kożuchowskiej nie sposób dostrzec jednak jej męża - ich wspólne ujęcia gwiazda publikuje zazwyczaj z okazji kolejnych rocznic ślubu i tak było i tym razem. W 2023 roku Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski świętowali już 15. rocznicę ślubu.

„Miłość to strzeżenie dobra w drugim człowieku” ks. P. Pawlukiewicz. To już 15 wspólnych lat! Kryształowe gody. Wow! Z dumą i wdzięcznością! ❤️❤️❤️ #15 #betogether#love #life #marriage #aniversary

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska z torbą za niemal 30 tysięcy złotych [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski zdecydowali, że nie będą dzielić się prywatą w mediach społecznościowych. Czasami jednak aktorka robi wyjątki. Kiedyś w wywiadzie dla "Pani" Małgorzata Kożuchowska zrobiła wyjątek i opowiedziała o mężu, wskazując, że jej ukochany uwielbia, gdy... regularnie piecze dla niego ciasta.

Zobacz także

- Bartek mówi: jak ja bym chciał, żeby u nas w domu co sobotę piekło się ciasto. No, ja też bym chciała. Czasami się udaje. Ale nie co sobotę. A u mnie w domu tak było. Pomagałyśmy mamie. Sernik, pleśniak albo łatwiejsze: biszkopt z galaretką. Placek ze śliwkami i kruszonką - faworyt taty - wyjawiła Małgorzata Kożuchowska dla "Pani".

Początek znajomości Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego, był jak z filmu. Zobaczyli się pierwszy raz w drodze do Rzymu, chociaż okazja była smutna (śmierć Jana Pawła II), ze strony ukochanego aktorki to była miłość od pierwszego wejrzenia. Po powrocie do Polski odszukał ją w teatrach, których grała, dwa lata później zapytał: "Gosiu, czy zostaniesz moją żoną?". Pierwszy raz publicznie pojawili się na Telekamerach 2006:

Spotykaliśmy się już pół roku, uznaliśmy, że lepiej będzie pokazać się oficjalnie, żeby nie było plotek, insynuacji, domysłów - mówiła Małgorzata Kożuchowska.

Reklama

Od tamtej pory się nie ukrywają, chociaż ich miłość wciąż pozostaje tylko dla nich.

Reklama
Reklama
Reklama