Maja Sablewska poroniła
ONS

Sablewska o poronieniu: Internet i tak wszystko opowie

Maja Sablewska poroniła
ONS

Na początku września na TVN Style wystartował autorski program Mai Sablewskiej. Była menadżerka gwiazd zajmuje się teraz przemianami zwykłych kobiet, które mają pomóc zmienić ich dotychczasowe życie. Przy okazji, Maja odkrywa przed bohaterkami i telewidzami sekrety ze swojego życia prywatnego. Przypomnijmy: Maja Sablewska PORONIŁA! Gwiazda ukrywała ciążę

Wyznanie Mai wywołało prawdziwą burzę wśród internautów, poddawano nawet w wątpliwość szczerość intencji Sablewskiej, która zdecydowała się poruszyć ten delikatny temat. W rozmowie z AfterParty.pl Maja wyjaśnia, że nie boi się opinii ludzi na ten temat i liczy się dla niej tylko zrozumienie najbliższych jej osób. Dodaje też, że jeśli ma szansę takim osobistym wyznaniem pomóc bohaterkom swojego programu to nie zamierza niczego ukrywać.

Chyba już się niczego nie boję. Ja tam dałam 100% siebie - jeżeli ktoś tego nie zrozumie to jest jego sprawa. Ja czekałam na ten projekt naprawdę długo i nie wyobrażam sobie, żeby grać, ściemniać i nie wspierać tych bohaterek, kiedy wiem, że mogę - właśnie poprzez wyznania z mojego prywatnego życia. To co chcę, zatrzymuję dla siebie, a nad resztą się nie zastanawiam, bo to nie miałoby sensu. Żyjemy w takich czasach, w których internet i tak wszystko wyciągnie i wszystkim opowie, więc nie mam z tym żadnego problemu. Najważniejsze jest dla mnie zrozumienie moich bliskich i to, żeby ten program naprawdę pomagał - wyznała w rozmowie z nami gwiazda.


Na ostatnim pokazie Bohoboco, na którym pojawiła się Maja, towarzyszyła jej uczestniczka trzeciego odcinka "Sablewskiej sposób na modę" (zobacz: Sablewska promuje swój program na salonach. Zabrała uczestniczkę show!). Nie był to przypadek, bo jak wyjaśnia nam sama Maja, było to marzeniem kobiety.

Zabrałam ze sobą na ten pokaz Kasię, bohaterkę trzeciego odcinka. Kiedy rozmawiałyśmy na planie programu mówiła mi, że chciałaby kiedyś zobaczyć taki duży pokaz mody, znane twarze z telewizji i gazet, więc stwierdziłam, że to idealna okazja, żeby spełnić jej marzenie - tłumaczy w rozmowie z nami.


Co myślicie o takiej postawie Mai? Przysporzy jej więcej zwolenników czy przeciwników?

Zobacz: Sablewska pokazała zdjęcie z paszportu. Tak wyglądała przed dietami

Kuchnia Mai Sablewskiej i jej dietetyczne dania:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48