Sablewska pokazała stare zdjęcie z paszportu
ONS/Facebook

Sablewska pokazała zdjęcie z paszportu. Tak wyglądała przed dietami

Sablewska pokazała stare zdjęcie z paszportu
ONS/Facebook

Maja Sablewska w show-biznesie zaistniałą dzięki byciu menadżerem takich gwiazd jak Doda czy Edyta Górniak. Jednak szybko spodobał się jej blichtr związany z bywaniem na czerwonych dywanach i gdy zrezygnowała z kreowania karier gwiazd, sama dołączyła do pierwszej ligi celebrytów. Zobacz: "Patrzą na mnie jak na wariatkę"

Sablewska w ciągu swojej medialnej kariery przeszła sporą metamorfozę. Zmieniła fryzurę, styl ubierania się i poddała się kilku zabiegom upiększającym, do których się nie wstydzi a nawet poleca je wszystkim kobietom. Dziś na swoim Facebooku Maja zamieściła swoje zdjęci z młodości.

Celebrytka pokazał fragment starego paszportu, na którym możemy zobaczyć, jak Maja wyglądała 12 lat temu, kiedy była jeszcze anonimowa. Dziewczyna z fotki nie przypomina dzisiejszej Sablewskie, która uważa się za ekspertkę w kwestiach mody i dobrego stylu.

Na fotografii widzimy niewyróżniającą się z tłumu młodą dziewczyną z aparatem na zębach i dość dużych korekcyjnych okularach. Fotka została skomentowana przez Maję takim opisem:

- Nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które w siebie nie wierzą, zaniedbują się i w konsekwencji poddają. Tak jak ja kiedyś… Na dole moje zdjęcie z paszportu zrobione jakieś 12 lat temu. Długi czas upłynął zanim zaczęłam w siebie wierzyć. Na szczęście zebrane doświadczenie pomogło mi znacznie szybciej stawiać na nogi inne kobiety… nie wolno się poddawać! Love M [pisownia oryginalna].


Takie podejście do rzeczywistości Maja próbuje przekazać kobietom, które przechodzą metamorfozy w jej programie emitowanym w TVN Style. Zgadzacie się z Sablewską?

Zobacz: Ekspert Sablewska radzi jak wybrać dobrego chirurga plastycznegoMaja Sablewska w swoim programie:

Więcej na temat Maja Sablewska Gwiazdy
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08