Sablewska chce pozwać Wojewódzkiego

Sablewska poda Wojewódzkiego do sądu

Sablewska chce pozwać Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki znany jest z tego, że bardzo lubi krytykować innych. Ostatnio dziennikarz dość ostro wypowiedział się o Kindze Rusin. Stwierdził, że jego koleżanka z pracy "jest arogancka i ma poczucie wyższości". Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie pozostał mu dłużna i na jego zarzuty odpowiedział na swoim blogu. W ten sposób narodziła się kolejna wojna w show-bizniesie.

W obronie dziennikarki stanęło już wiele osobowości z branży m. in. Karolina Korwin-Piotrowska i Robert Kozyra. Do antyfanów Wojewódzkiego zalicza się również Maja Sablewska, którą gwiazdor stale poniża od czasów, gdy zasiedli razem za stołem jurorskim "X-Factora". Celebrytka ma już dość takiego traktowania i rozważa pozew sądowy o zniesławienie.

- Jedyne na co zasługuje, to potraktować go w taki sposób, w jaki on potraktował Ukrainki. Jestem bliska tego, aby podać go do sądu - powiedziała Sablewska tygodnikowi "Wprost".


Wygląda na to, że bezkarność Kuby Wojewódzkiego powoli się kończy. Gwiazdy nabierają co raz większej odwagi i mają już dość kąśliwych uwag dziennikarza. Czyżby kariera showmana powoli dobiegała końca?

Zobacz: Korwin broni Rusin: Wojewódzki czuje się totalnie bezkarny

Maja Sablewska o świętach Bożego Narodzenia. Maja Sablewska dostała rózgę


Kuba Wojewódzki lamborghini. Wypadek Kuby Wojewódzkiego

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48