Party Stories
Maja Hyży dostała pieska od znajomych
Newsy

Maja Hyży pokazała mamę i siostrę! Do której jest bardziej podobna?

Maja Hyży pokazała na swoim Instagramie siostrę oraz mamę! I jak zaznaczyła - są to dla niej dwie najważniejsze kobiety w życiu. Do której jest bardziej podobna? Nam ciężko zdecydować ;)

 

Maja Hyży może liczyć na swoich bliskich w każdej sytuacji. Kiedy niedawno obchodziła urodziny, obsypali ją prezentami. Na fotce z siostrą i mamą Mai załapał się również nowy piesek wokalistki, którego również otrzymała w prezencie. 

 

Maja Hyży niedawno miała spore problemy z byłym mężem. Kiedy w jednym z wywiadów powiedziała, że Grzegorz Hyży nie dba o dzieci, rozpętała się burza. Po kilku miesiącach wojny, byli małżonkowie doszli do porozumienia. Wokalistka musiała przeprosić muzyka, a ten podwyższył jej alimenty.

 

Widać, że Maja stara się teraz skupiać na radosnych aspektach życia. I tak trzymać!

 

Zobacz także: Maja Hyży i Grzegorz Hyży pokazali zdjęcie swoich dzieci! Jakie z nich słodziaki

 

Maja Hyży z siostrą i mamą na Instagramie

 

 

#Najważniejsze #kobiety #w #moim #życiu #siostra #mamusia #kocham @kejdzej177

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mya Hzy (@majahyzy)

 

Maja Hyży ma coraz lepszy humor

Maja Hyży w czarnej czapce i szerokich spodniach

Maja Hyży jest bardzo aktywna na Instagramie

Maja Hyży w spódnicy z piórami
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Hyży na prezentacji kolekcji Wojas
East News
Newsy
Dawno niewidziana Maja Hyży na modowej imprezie. Jak prezentowała się była żona Grzegorza Hyżego?

Mamy zdjęcia gwiazdy!

Maja Hyży odpowiada Agnieszce?
Newsy
Maja Hyży odpowiada Agnieszce Hyży?! Wstawiła do sieci WYMOWNE zdjęcie!
Co napisała?

  Agnieszka Hyży w rozmowie z Party.pl odniosła się do jednego ze swoich wpisów na Instagramie, dotyczącego małżeństwa z Grzegorzem Hyży. Gwiazda Polsatu wyjaśniła raz jeszcze wszystkim, że nie odebrała go Mai Hyży, nie rozbiła też jej małżeństwa.  Nie jest miłe tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki.  Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia - mówiła nam Agnieszka.   Wiele osób odebrało słowa Hyży jako apel do byłej żony Grzegorza, Mai. Czy jej najnowszy post na Instagramie oznacza jej odpowiedź? Piosenkarka pokazała zdjęcie ze swoim partnerem, Mateuszem, a do niego wymowny podpis: Bo Nasze szczęście jest najważniejsze. Nawet bez uśmiechu oczy powiedzą Tobie prawdę. Pielęgnujcie to co macie bo nikt nie mówił że będzie łatwo - pisze Maja.   Zobacz:  Ich związek od samego początku wzbudzał kontrowersje. Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży są już razem cztery lata: „Patrzymy razem w jedną stronę, a to najważniejsze”   Chłopak Mai Hyży - kim jest?   Partner Mai Hyży to Mateusz Wesołowski, z którym gwiazda spotyka się od 2016 roku. Ma 32 lat, pracuje w branży budowlanej.     Kiedy się poznaliśmy, umawialiśmy się głównie na wspólne spacery, podczas których towarzyszyli nam chłopcy. Dla nich Mateusz był po prostu moim znajomym. Podczas tych spotkań bardzo się polubili, złapali wspólny język. Wtedy wiedziałam, że reszta się ułoży. Czasami nawet im zazdroszczę tej relacji i tego luzu. To on przekonał mnie, by korzystać z życia - wyjeżdżać, podróżować po świecie. Przyznaję, że po urodzeniu dzieci trochę osiadałam. Miałam swoją muzykę, ale zapomniałam o...

Synowie Mai Hyży na Instagramie
Newsy
Dzieci Mai i Grzegorza Hyżych trenują piłkę nożną. Artystka pokazała urocze zdjęcie synów

Maja Hyży bardzo rzadko pokazuje zdjęcia swoich dzieci. Jeśli już się na to decyduje to -  podobnie jak Aneta Zając - ukrywa im twarz.  Szczęśliwa mama jest bardzo dumna ze swoich synów, którzy zaczęli trenować piłkę nożną na stadionie Legii. Artystka pochwaliła się jak zawsze uroczym zdjęciem chłopców w takich samych, sportowych strojach.  #moi #mali #piłkarze #kocham #nad #życie #piłka #nożna #Legia #szaleństwo #zabawa Może wyrosną z nich sportowcy na miarę Roberta Lewandowskiego?   Zobacz:  Maja Hyży i Grzegorz Hyży pokazali zdjęcie swoich dzieci! Jakie z nich słodziaki​   Dzieci Mai i Grzegorza Hyżych przed treningiem   #moi #mali #piłkarze e #kocham #nad #życie #piłka #nożna #Legia #szaleństwo #zabawa Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mya Hzy (@majahyzy) 16 Wrz, 2015 o 5:05 PDT     Maja Hyży na prezentacji Top Sceret   Grzegorz Hyży na koncercie    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner