Maja Hyży ostro o Grzegorzy Hyżym
ONS

Maja Hyży atakuje byłego męża: Grzegorz żyje na wysokim poziomie, dlaczego nie dba o dzieci?

Maja Hyży ostro o Grzegorzy Hyżym
ONS

To może być najbardziej szokujący wywiad w show-biznesie! Maja Hyży w rozmowie z "Twoim Imperium" ostro rozliczyła się z byłym mężem, Grzegorzem Hyży! Autorka wywiadu zaznaczyła jednak, że jest on nieautoryzowany (ponoć Maja  po autoryzacji usunęła mnóstwo wypowiedzi). Czy będzie odpowiedź Mai? A może sprawę skomentuje sam Grzegorz?

Maja Hyży atakuje byłego męża

Maja w kilku wywiadach podkreślała, że rozstała się w zgodzie z Grzegorzem i że ma z nim dobry kontakt. Poznała już jego nową żonę, Agnieszkę i gratulowała im ślubu! W wywiadzie z tabloidem nie zostawia jednak na nim suchej nitki. Opowiada, że Hyżemu nie zależy na kontaktach z dziećmi i spędza z nimi mało czasu:

 

Grzegorz chce mieć kontakt z nimi, ale jak na razie przeznacza na to zaledwie kilka dni w miesiącu. Sądzę, że przy odrobinie dobrej woli znalazłby dla nich więcej czasu. Jednak postanowiłam nie naciskać na niego w tej kwestii. Daję mu wolną rękę. Skoro chce ich widywać rzadziej, to jego sprawa. Oby tylko kiedyś nie żałował, że nie spędził z nimi dzieciństwa

 

Maja Hyży - "Pomoc Grzegorza jest okrojona"

 

Maja Hyży przekonuje również, że Grzegorz Hyży płaci jej za niskie alimenty. W związku z tym ledwo wystarcza jej na podstawowe potrzeby, chociaż jej synowie szybko dorastają. Sugeruje, że powinien zadbać o ich przyszłość, skoro sam żyje na bardzo wysokim poziomie:

 

Jego pomoc jest okrojona. Gdy się rozstaliśmy, zgodziłam się na dość niskie alimenty. Chciałam po prostu, by sprawa rozwodowa zakończyła się jak najszybciej. Nie miałam wtedy świadomości, że to, co zostało mi zaoferowane, nie wystarczy nawet na podstawowe potrzeby. Tymczasem chłopcy rosną. I jest mi coraz trudniej opłacić im przedszkole, wyprawki i dodatkowe zajęcia. Chciałabym, by Grzegorz zrozumiał, że ja nie walczę o nic dla siebie. Chcę tylko dobrego życia dla jego synów. Skoro on sam żyje na wysokim poziomie, to dlaczego nie dba o to, żeby jego dzieci także miały godny start

Jak więc radzi sobie z tymi wszystkim trudnościami?

 

Jestem rozwódką z dwoma małymi synami. Obecnie walczę o swoje miejsce na rynku artystycznym, gram koncerty, nagrywam. Ale przede wszystkim zajmuję się synami. W domu gotuję, sprzątam i mam swoje rozterki - podejrzewam, że jak każda kobieta. Bywa ciężko, dlatego tak ważne jest dla mnie wsparcie kogoś bliskiego.

 

Maja niedawno rozstała się z tajemniczym Mateuszem, z którym była prawie rok. Niestety, ta miłość nie przetrwała:

 

Mateusz był przy mnie, znakomicie spełniał się w roli taty dla chłopców, pomagał mi w wielu codziennych zadaniach. Podziwiam go, że miał odwagę wejść w nasz świat i zmierzyć z moją codziennością

Czy Maja odniesie się do tego wywiadu? Jak wytłumaczy kwestię, że wywiad nie został autoryzowany? Poniewa „Twoje Imperium" zdecydował sie na druk wywiady, można przypuszczać, że rozmowa dziennikarza z Mają Hyży została nagrana... A może Grzegorz odpowie na jej zarzuty? Czujemy, że ta historia szybko sie nie skończy... Dawno już nikt nie zdecydował się na tak ostre zarzuty!

 

Zobacz także: Dzieci Mai Hyży poszły do przedszkola. Piosenkarka przyznaje: "To bardzo stresujące" Dlaczego? WIDEO

 

Maja Hyży rozliczyła się z przeszłością

Maja Hyży na konferencji Kruger&Matz
ONS

Czy Grzegorz odpowie na jej zarzuty?

 

 

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54