Maja Hyży o Agnieszce Agnieszka Hyży i Maja Hyży spotkała się na Fryderykach Maja Hyży Agnieszka Hyży cekiny
Maja Hyży o Agnieszce
Spodziewaliście się?
1/4
Maja Hyży o Agnieszce

 

Maja Hyży i Grzegorz Hyży w 2013 roku zachwycili całą Polskę swoimi głosami. Byłe małżeństwo wystąpiło w programie "X Factor". Maja odpadła w odcinku półfinałowym, zajmując czwarte miejsce, natomiast Grzegorz zajął drugie miejsce w show! Od czasu rozwodu (kilka miesięcy po wielkim show), Hyży utrzymują ze sobą kontakty wyłącznie ze względu na dzieci. Jednak jak się dowiadujemy, Maja nie żywi wielkiej urazy do byłego męża i chciałaby wystąpić z Grzegorzem na scenie! Została również zapytana o relację z Agnieszką Hyży! Co powiedziała? Zobacz na kolejnych stronach!

 

Zobacz też: Maja Hyży wzięła ślub?! Pokazała zdjęcia w sukni! "Jedno z moich marzeń..."

2/4
Agnieszka Hyży i Maja Hyży spotkała się na Fryderykach

 

Grzegorz Hyży po rozwodzie z Mają związał się z Agnieszką Popielewicz. Dziennikarka przyjęła nazwisko partnera. Wspólnie wychowuje córkę Agnieszki z wcześniejszego związku, Martę.

Grzegorz i Agnieszka obecnie pomagają zorganizować Dodzie koncert "Artyści przeciw nienawiści". Gwiazdy pragną wspólnie zjednoczyć się na scenie, "zaśpiewać jednym głosem" przeciwko mowie nienawiści. Impulsem do zorganizowania przez Dorotę Rabczewską koncertu był atak na prezydenta Pawła Adamowicza w Gdańsku tuż przed światełkiem do Nieba podczas WOŚP. Jak wiadomo, prezydent miasta Gdańsk zmarł niespełna dobę po tragicznym wydarzeniu.

Wiadomo już, że w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" na scenie w Łodzi wystąpi Grzegorz Hyży. Jednak czy Maja, która po rozwodzie związała się z Mateuszem Wesołowskim, również będzie mogła zaśpiewać? Na to pytanie gwiazda odpowiedziała fanom na Instagramie. 

Z ogromną przyjemnością, ale niestety nie ode mnie zależy - powiedziała Maja na Instagramie. 

3/4
Maja Hyży
instagram

 

I choć nie wiadomo, czy Maja zaśpiewa "jednym głosem" z Grzegorzem na scenie w Łodzi, to gwiazda nie wyklucza współpracy w przyszłości z byłym mężem. Zapytana przez fanów, czy chciałaby zaśpiewać z Grzegorzem w duecie, Maja odpowiedziała "czemu nie?" 

Jeśli dostałabym propozycję, czemu nie? - napisała Maja. 

 

4/4
Agnieszka Hyży cekiny
ONS.pl

 

Maja odpowiedziała również na pytanie związane z Agnieszką Hyży! Czy utrzymuje z nią kontakt? Piosenkarka odpowiedziała krótko: Owszem. 

Przypomnijmy - ich relacje nie są najlepsze. Ponad rok temu Agnieszka Hyży umieściła w sieci wpis, w którym zapewniła, że nikomu nie odbiła męża, po tym, jak w sieci pojawiły się takie oskarżenia. Prezenterka miała żal do Mai, że ta nie zabrała głosu w sprawie, a więc zależy jej na tego typu plotkach. 

 

Zobacz: Agnieszka Hyży ostro odpowiada na fałszywe oskarżenia: "Publicznie oświadczam, nikt nikomu nie rozbił rodziny!"

 

Od tamtej pory panie raczej się unikają!

 

Zobacz: Fryderyki: Gorące spotkanie na szczycie Agnieszka Hyży spotkała... Maję Hyży! Która wypadła lepiej w czerni? ZDJĘCIA

Maja Hyży o Agnieszce

Więcej na temat Maja Hyży Grzegorz Hyży