Agnieszka Hyży i Maja Hyży spotkała się na Fryderykach Agnieszka i Grzegorz Hyżowie na Fryderykach 2018 Maja Hyży na Fryderykach 2018 Agnieszka i Grzegorz Hyżowie na Fryderykach 2018 Agnieszka i Grzegorz Hyżowie na Fryderykach 2018
Agnieszka Hyży i Maja Hyży spotkała się na Fryderykach
1/7
Agnieszka Hyży i Maja Hyży spotkała się na Fryderykach

 

Fryderyki 2018: Tego wieczoru najważniejsza była muzyka oraz laureaci tej prestiżowej nagrody, ale nie da się ukryć, że to co się działo na czerwonym dywanie, również wzbudzało ogromne emocje. Zwłaszcza kiedy na ściance pojawili się Agnieszka i Grzegorz Hyży oraz... Maja Hyży! 

Jak wiadomo, ich relacje są mocno napięte. Jeszcze jakiś czas temu aktualna żona muzyka zamieściła w sieci ostry post na temat małżeństwa z Grześkiem, tłumacząc, że nikomu nie odbiła męża. Potem, w rozmowie z Party.pl, zasugerowała, że Mai zależy na takich plotkach, skoro nie zabiera głosu w sprawie. Kilka dni później była żona muzyka opublikowała na Instagramie zdjęcie z aktualnym partnerem, pisząc, że najważniejsze jest ich szczęście. 

Jak sami widzicie, sytuacja nie została jeszcze wyjaśniona, a małżeństwo unika Mai jak ognia. I vice versa. Nie da się jednak ukryć, że obie panie mają dość podobny styl. Na galę Fryderyków wybrały czerń! Zobaczcie w galerii zdjęcia i zadecydujcie, która wypadła lepiej!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Agnieszka Hyży wyliczyła, ile mógł kosztować ślub Dody! Dalibyście tyle za "talerzyk"?

2/7
Agnieszka i Grzegorz Hyżowie na Fryderykach 2018

 

Agnieszka Hyży na ten wieczór wybrała ultradopasowaną czarną sukienkę na ramiączkach z okrągłym dekoltem. Do tego sandałki na obcasie. WOW!

 

Zobacz: Agnieszka Hyży sporo przytyła! Pokazała... BOCZKI!

3/7
Maja Hyży na Fryderykach 2018

 

Maja Hyży połączyła styl rockowy z boho. Do przezroczystej sukni maxi z motywem kwiatowym dobrała czarną ramoneskę! 

 

Zobacz: Agnieszka i Grzegorz Hyży planują dziecko? Zaskakujące słowa gwiazdy Polsatu!

 

5/7
Agnieszka i Grzegorz Hyżowie na Fryderykach 2018
6/7
Maja Hyży na Fryderykach 2018
7/7
Maja Hyży na Fryderykach 2018