Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Maja Hyży i Grzegorz Hyży spotkają się w sądzie
Instagram @majahyzy
Tylko u nas

Maja Hyży i Grzegorz Hyży spotkają się w sądzie! Czego się od siebie domagają? Oto szczegóły batalii o dzieci 

Medialny spór Mai Hyży i Grzegorza Hyżego będzie miał swój finał w sądzie! Wiemy, o co będą walczyć.

Pod koniec kwietnia Maja Hyży opublikowała na Instagramie wstrząsający wpis. Piosenkarka, którą możemy obecnie oglądać w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" postanowiła podzielić się ze swoimi fanami bardzo osobistym wyznaniem. Hyży przyznała m.in., że od lat jest nękana i prześladowana, a w budowaniu nowego zycia skutecznie przeszkadza jej "jeden człowiek". Choć wokalistka nie podała jego personaliów, spekulowano, że chodzi o jej byłego męża Grzegorza Hyżego, z którym ma dwóch synów: Wiktora i Alexandra.

„Jestem nękana i prześladowana od lat, krytykowana i obwiniana o wszystko. Ciągle dostaję wykłady, jak powinnam żyć, postępować i, przede wszystkim, jaką jestem złą matką! (...) Po wielu latach gnębienia psychicznego (...) przerywam ciszę”, napisała na Instagramie Maja Hyży .

Na odpowiedź Grzegorza Hyżego nie trzeba było długo czekać. Muzyk wydał oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym odparł zarzuty byłej żony. Zapewnił, że nigdy nie uchylał się od ojcowskich obowiązków, a dzieci oraz rodzina były i są najważniejszą częścią jego życia.

(...) jednoznacznie stwierdzam, że troszczę się o swoich synów, otaczam opieką, łożę na ich utrzymanie i nigdy się od tego nie uchylałem. To z powodu troski o synów i ich przyszłość próbowałem osiągnąć pozasądowy kompromis. Niestety moja ugodowa postawa została wykorzystana przeciwko mnie, skutecznie utrudniając mi wypełnienie w pełni roli ojca w życiu synów. Dlatego (...) kilka miesięcy temu wystąpiłem na drogę sądową”, napisał wokalista.

Jak udało się ustalić "Party", byli małżonkowie postanowili rozwiązać spór o dzieci w sądzie. Czego się od siebie domagają?

Maja Hyży o chrzcinach małej Antosi. "Planujemy chrzest podwójny"

O co walczą w sądzie Maja i Grzegorz Hyży?

Jak udało się ustalić "Party", sprawa z powództwa Grzegorza Hyżego już trafiła do sądu. Niestety, z racji epidemii koronawirusa i wynikających z niej opóźnień jeszcze nie wiadomo, kiedy odbędzie się rozprawa – byli małżonkowie czekają na wyznaczenie terminu. Czego będą dokładnie walczyć?

W sądzie domagam się uregulowania spraw związanych z opieką nad dziećmi i podwyższenia alimentów – mówi Maja. – Nigdy nie utrudniałam Grzegorzowi kontaktów z dziećmi. Przeciwnie, dopasowywałam się do terminów jego wyjazdów, koncertów i godziłam się na zmiany – dodaje w rozmowie z „Party”.

A Grzegorz? Okazuje się, że muzyk będzie walczył o częstsze kontakty z synami. Chce, by Wiktor i Alexander spędzali z nim tyle samo czasu, co ze swoją mamą.

Grzegorz domaga się ustalenia opieki naprzemiennej nad synami – zdradza Maja.

Komu sąd przyzna rację? Czas pokaże.

Więcej o sporze Mai i Grzegorza Hyżych przeczytasz w nowym "Party".

Kinga Rusin i Weronika Rosati na okładce Party

Maja Hyży będzie walczyć m.in. o podwyższenie alimentów na synów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy)

Grzegorz Hyży, który od 6 lat jest mężem Agnieszki Hyży, będzie domagać się w sądzie opieki naprzemiennej.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Hyży przeprosiła Grzegorza Hyżego
Newsy
Maja Hyży przeprosiła Grzegorza Hyżego! Wokalista będzie płacił wyższe alimenty

Maja Hyży i Grzegorz Hyży zawarli ugodę! Po kilku miesiącach poważnego konfliktu, kiedy to wokalistka zarzuciła muzykowi, że nie dba o dzieci i płąci zbyt niskie alimenty , byli małżonkowie doszli do porozumienia Szczegóły podał magazyn "Flesz"! Maja Hyży przeprosiła byłego męża! Grzegorz na początku planował podać Maję do sądu. Nie podobało mu się to, że była żona przedstawia go w złym świetle. W sprawę zaangażowała się nawet Agnieszka Hyży , której też zależało na przeprosinach Mai. Jak dowiedział się "Flesz" parze udało się dojść do porozumienia poza sądem. Wokalistka przeprosiła Grzegorza i zobowiązała się nie mówić o nim w wywiadach. Z kolei muzyk zdecydował, że będzie płacil Mai wyższe alimenty: Maja przeprosiła Grzegorza i zobowiązała się nie rozmawiać więcej z prasą na temat ich życia prywatnego. Byli małżonkowie podpisali też ugodę. Co zawiera? Grzegorz zobowiązał się do płacenia wyższych alimentów (podobno wynoszą teraz 3 tys. złotych), a Maja - do niekomentowania jego życia - czytamy Grzegorz i Agnieszka Hyży - czy spędzą święta z dziećmi?   Byli małżonkowie wyjaśnili sobie również sprawę opieki nad dwójką bliźniaków. Para będzie zajmować się nimi przemiennie, czyli tak jak było do tej pory. Święta z kolei dzieci spędzą z wokalistk ą. Tuż przed nimi Grzegorz i Agnieszka zorganizowali dla nich przedświąteczne spotkanie z prezentami:   Zależało im, żeby Alex i Wiktor spędzili w tym okresie trochę czasu z tatą, dlatego postanowili nieco przyspieszyć Gwiazdkę i zorganizować świąteczne spotkanie... zaraz po mikołajkach. Zapraszają do siebie przyjaciół z dziećmi, zaplanowali różne gry i zabawy, a na koniec wizytę Mikołaja, który wręczy maluchom prezenty Chyba dla dobra...

Agnieszka Hyży o konflikcie Mai i Grzegorza
ONS
Newsy
Agnieszka Hyży zapowiada walkę z Mają Hyży o dobre imię: "Będziemy konsekwentni"

Czy Maja Hyży i jej były mąż Grzegorz Hyży spotkają sie w sądzie? Po szokującym wywiadzie w jednym z kolorowych pism artystka ma spore problemy. Maja Hyży zarzuciła Grzegorzowi Hyżemu, że płaci zbyt niskie alimenty i za rzadko widuje się z dziećmi. Muzyk chce walczyć o swoje dobre imię w sądzie ! Pomoże mu w tym obecna żona, Agnieszka Hyży.  Agnieszka Hyży broni Grzegorza! Muzyk nie chce komentować całej historii. Z kolei jego żona Agnieszka Hyży w rozmowie z "Party" zapowiada walkę przed sądem: Każdemu byłoby w tej sytuacji przykro, ale będziemy konsekwentni. Wszystko, co godzi w nasz wizerunek, znajdzie finał w sądzie Maja Hyży na razie nie komentuje sytuacji. Chociaż miała wydać oświadczenie, jedyne co znaleźliśmy na jej Facebooku, to... smutne zdjęcie .   Maja Hyży ma problemy. Były mąż chce podać ją do sądu Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży chcą walczyć o dobre imię

Maja Hyzy w skórzanej kurtce, Grzegorz Hyży w dżinsowej kurtce
ONS
Newsy
Maja Hyży musi przeprosić byłego męża za oskarżenia! Mamy oświadczenie prawnika Grzegorza Hyżego!

Po szokującym wywiadzie , jakiego Maja Hyży udzieliła jednemu z tygodników, wybuchł skandal. Zarzuciła tam byłemu mężowi Grzegorzowi Hyżemu m.in. że płaci zbyt niskie alimenty i nie widuje się z dziećmi. Tygodnik zastrzegł, że wywiad był nieautoryzowany. Ale wiadomo było, że skoro się ukazał, dziennikarz musiał mieć oskarżenia Mai Hyży nagrane. Do tej pory Grzegorz Hyży nie odniósł się publicznie do tych zarzutów i… nie zamierza tego robić! Odsyłam państwa do mojego prawnika – powiedział Party.pl Grzegorz Hyży. Grzegorz Hyży reaguje na oskarżenia Mai Hyży W oświadczeniu przesłanym do Party.pl mecenas Marcin Stachura napisał: W związku z tym, że podjęte przez Pana Grzegorza Hyżego pozaprawne próby ochrony jego dobrego imienia naruszonego ostatnimi medialnymi wypowiedziami jego byłej żony Pani M. Hyży, odnoszącymi się między innymi do wywiązywania się przezeń z obowiązków rodzicielskich względem wspólnych małoletnich dzieci stron, nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, Pan Grzegorz Hyży zdecydował się na podjęcie w tej sprawie formalnych kroków prawnych. Grzegorz Hyży i Maja Hyży spotkają się w sądzie? Co to oznacza?Jak udało się dowiedzieć Party.pl , w piśmie, które w imieniu swojego klienta wysłał do Mai Hyży,  adwokat zażądał "natychmiastowego zaprzestania szkalowania dobrego imienia Grzegorza Hyżego, ale także zaprzestania mówienia nieprawdy o życiu i ich relacjach rodzinnych". Ponadto Marcin Stachura zobligował Maję Hyży, do "usunięcia z Internetu nieprawdziwych treści dotyczących Grzegorza, jak również do wydania w trybie natychmiastowym stosownego oświadczenia, w którym wokalistka przeprosi byłego męża". Co się stanie, jeśli Maja Hyży nie spełni tych żądań? Jest wysoce...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner