Magda Gessler odpowiada Dorocie Wellman
Newsy

Nowy konflikt w show-biznesie? Wellman zdradza kulisy pracy z Gessler, a restauratorka jej odpowiada! OSTRO

O co poszło?

Magda Gessler skomentowała fragment książki Doroty Wellman, w której dziennikarka napisała, jak wygląda praca restauratorki podczas jej gotowania w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka stwierdziła wówczas, że w kuchni boi się włosów Gessler, która sama nigdy nie gotuje na wizji, a dania przyrządza jej asystent. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" w rozmowie z "Super Expressem" odniosła się do zarzutu Doroty Wellman.

Jest niekonsekwentna, bo poprzednią książkę prezentowała w mojej restauracji AleGloria i miała wtedy moje poparcie. Nie bardzo rozumiem. Czy wtedy się nie bała moich włosów?! Bo przecież jadła moje jedzenie, a ja jeszcze się nie sypię! Myślę, że jak ją spotkam, to posypię ją... kwiatkami! Ta opinia mnie nie uraziła. Ona mnie rozśmieszyła do rozpuku, że ktoś nie ma wyobraźni. Poza tym to jest jedna stacja - trochę lojalności się należy! - stwierdziła w tabloidzie.


Przypomnijmy słynny już fragment książki Doroty Wellman. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" przesadziła?

Magda Gessler nigdy nie gotuje na wizji. Zawsze ma jakiegoś asystenta, a na koniec tylko posypuje coś płatkami kwiatów. (...) Ja boję się włosów Magdy w kuchni. Mam wrażenie, że są wszędzie.

Myślicie, że to koniec przepychanek pomiędzy Magdą Gessler a Dorotą Wellman?

 

Zobacz także: "O takich bogatych się nie martwię". Magda Gessler nie jest fanką potraw Anny Lewandowskiej. Dlaczego?

 

Magda Gessler odpowiada Dorocie Wellman.

Dorota Wellman oceniła kuchnię Magdy Gessler w swojej książce.

Dorota Wellman w czarnej sukience
TV-Show
Dorota Wellman zdradziła tajemnicę Magdy Gessler: "Nigdy nie gotuje na wizji". Ale to nie wszystko
Dorota Wellman zdradziła tajemnicę Magdy Gessler: "Nigdy nie gotuje na wizji". Ale to nie wszystko

Dorota Wellman zdradziła tajemnicę Magdy Gessler i jej gotowania na wizji w programie "Dzień Dobry TVN". Jak to wygląda "od kuchni"? My byliśmy zdziwieni! Dorota Wellman o gotowaniu Magdy Gessler Dziennikarka wydała niedawno drugą książkę "Jak zostać zwierzem telewizyjnym?", w której daje porady początkującym dziennikarzom i zdradza zasady pracy w programach na żywo. Wellman kojarzona jest głównie z programu "Dzień Dobry TVN", w którym znajduje się również kącik kulinarny. Zaproszeni goście gotują tam potrawy i prezentują to krok po kroku na wizji. Inaczej jest w przypadku Magdy Gessler, co zdradziła prezenterka: Magda Gessler nigdy nie gotuje na wizji. Zawsze ma jakiegoś asystenta, a na koniec tylko posypuje coś płatkami kwiatów. (...) Ja boję się włosów Magdy w kuchni. Mam wrażenie, że są wszędzie - zdradziła. A Wy co sądzicie o Magdzie Gessler?   Zobacz: Magda Gessler pokazała zdjęcie z liceum! I dopisała: "Uchodziłam za sztywniarę". Zobaczcie sami tę fotkę...   Dorota Wellman w nowej książce zdradza kulisy pracy w telewizji Podobno Magda Gessler nie gotuje sama w telewizji na żywo

Magda Gessler odpowiada Dorocie Wellman
Newsy
Magda Gessler ostro o Dorocie Wellman! "To niezgodne z etyką zawodową!"
Magda Gessler ostro o Dorocie Wellman! "To niezgodne z etyką zawodową!"

Cicha wojna między Dorotą Wellman i Magdą Gessler? Szczegóły poznacie w najnowszym magazynie "Party"! Do tej pory bardzo się lubiły... Wellman i Gessler wiele razy spotykały się w programie "Dzień dobry TVN" i na różnych imprezach. Pierwsza rysa na ich znajomości pojawiła się, kiedy dziennikarka wydała książkę "Jak zostać zwierzem telewizyjnym". Wellman opisała w niej nie tylko kulisy pracy w telewizji, ale też... surowo podsumowała Magdę Gessler! "Przyznam się do czegoś. Najbardziej lubię facetów w kuchni (z kobiet cenię tylko Nigellę Lawson). Magdę Gessler lubię, gdy opowiada, bo robi to niezwykle zmysłowo. Od dawna nie widziałam jednak żeby gotowała na żywo. Do naszego programu przychodzi z kucharzem i tylko na końcu posypuje coś płatkami. Boję się natomiast jej włosów w kuchni, mam wrażenie, że są wszędzie" - napisała Dorota Wellman. Nic dziwnego, że te słowa rozwścieczyły Magdę Gessler , która w Polsce uchodzi za jeden z największych kulinarnych autorytetów. W nowym "Party" restuaratorka zdecydowała się na ostrą odpowiedź! Dostrzegam tu niekonsekwencję. Byłam bardzo zdziwiona, kiedy dowiedziałam się, co Dorota umieściła w swojej książce. Tym bardziej, że promowała ją w mojej restauracji Ale Gloria, mając moje szczere wsparcie - powiedziała Gessler. Restauratorka nie ukrywa, że po całej aferze była zniesmaczona zachowaniem, jak jej się dotąd wydawało, koleżanki z jednej stacji. Zaniepokojona zadzwoniłam do producenta mojego programu z pytaniem, co się dzieje? Skąd ta nagła zmiana u Doroty? Takie zachowanie jest dalekie od mojej etyki zawodowej - dodała. Dorota Wellman w tej sprawie konsekwentnie milczy, czy   Magda Gessler czeka na jej przeprosiny? Nie mam potrzeby się konfrontować z Dorotą. Nie czekam też na przeprosiny. Jeśli jednak Dorota chciałaby to zrobić, to czywiście dam się...

Dorota Wellman nie złożyła życzeń
ONS
Newsy
Prokop złożył życzenia widzom DDTVN. Wellman: Ja jednej osobie nie życzę
Kto podpadł dziennikarce?

Dorota Wellman i Marcin Prokop to najbardziej lubiana para prowadzących Dzień Dobry TVN. Na wizji często żartują z gośćmi, robią sobie dowcipy, ale i zawzięcie dyskutują, nie bojąc się wydawać ostrych opinii. Prym wiedzie jednak dziennikarka. Przypomnijmy: Wellman i Prokop żartują z romansu Krupińskiej i Karpiela Dziś odbyło się wigilijne spotkanie z widzami w Dzień Dobry TVN. Na początku programu Marcin Prokop złożył wszystkim świąteczne życzenia. Dorota nagle zabrała głos i wyłączyła z nich jednego polityka - Jacka Kurskiego . Dlaczego? Prokop : Pojednania "podchoinkowego", bożonarodzeniowego. Żeby nie było istotne, czy jest z prawa czy z lewa (...). Żeby patrzeć w serce, tam gdzie wzrok nie sięga na co dzień. Wellman: A ja jednej osobie nie życzę. Posłowi Kurskiemu, który obraża wszystkich, nawet prezydenta RP. Nie obrażamy się nawzajem. Tuż pod koniec programu Prokop odniósł się do słów prezenterki: Dorota wciąż jeszcze rozważa, czy z tym Jackiem Kurskim, to powinno być, jak było, czy mu pożyczyć czegoś miłego. N o zobaczymy, może pan Jacek niech pierwszy złoży życzenia tym, których obraził - tłumaczył Co sądzicie o całej sprawie? Zobacz: Życie Wellman to nie sielanka: Są kłopoty finansowe Premiera książki Doroty Wellman:  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner