Przez kilka ostatnich tygodni mieliśmy okazją oglądać zmagania najlepszych solistów w kraju w muzycznym show -"The Voice of Poland". Od początku nie brakowało wielkich emocji i wykonów, które na zawsze zapadną w pamięć widzom. Przypomnijmy: Po tym występie Górniak biła brawo na stojąco. Steczkowska: Nie chciałaś wystąpić w tym programie

Reklama

Dziś odbył się wielki finał. W show pojawili się wyjątkowi goście. Z finalistami piątej edycji zaśpiewały największe gwiazdy polskiej sceny. Aleksandra Nizio wykonała z Marylą Rodowicz hit "Wielka woda". Gracjan Kalandyk wystąpił w duecie z Margaret, Magda Paradziej z Haliną Mlynkovą, zaś Przemysław Radziszewski z Mietkiem Szcześniakiem. Na scenie pojawił się również gość specjalny - zdobywca nagrody Grammy - Włodek Pawlik, który wystąpił z Justyną Steczkowską.

Nie zabrakło również finalistów z poprzednich edycji - m.in. Natalii Sikory czy Mateusza Ziółko. Po kilku seriach dzięki głosowaniu widzów najlepszym głosem w Polsce została Aleksandra Nizio! Serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Finaliści "The Voice of Poland" na wielkim koncercie w Złotych Tarasach

Zobacz także
Reklama

Gwiazdy w półfinale The Voice:

Reklama
Reklama
Reklama