Impreza w klubie, wyjazd z modelką. Książę William zdradza Kate? „Czuje się upokorzona”
EastNews
Jaka jest prawda?
1/9
Impreza w klubie, wyjazd z modelką. Książę William zdradza Kate? „Czuje się upokorzona”
EastNews

Małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate przechodzi kryzys? Od kilku dni królewskie małżeństwo jest na językach całego świata, a wszystko za sprawą plotek o niewierności Williama. Skąd się pojawiły?

Książę William zdradza księżną Kate z modelką Sophie Taylor?

Do mediów wciekły zdjęcia z wyjazdu następcy tronu z przyjaciółmi do Szwajcarii. Podczas gdy księżna Kate została z dziećmi w Londynie, jej mąż doskonale bawił się na stoku w towarzystwie przyjaciół i... pięknej modelki Sophie Taylor. "The Sun" ma zdjęcia, na których widać, że książę William świetnie się bawi w towarzystwie modelki w Szwajcarii. Dziennikarze wypytywali narciarzy ze stoku o relację księcia Williama z Sophie Taylor. Jeden z nich miał powiedzieć, że na miejscu księżnej Kate nie byłby zadowolony, że mąż spędza tyle czasu ze śliczną blondynką. Jak wyglądało ich spotkanie na stoku? Co później robił książę William? Zobaczcie na następnych slajdach!

 

ZOBACZ: GORĄCY NEWS! Książę William i księżna Kate przyjadą do Polski! Wiemy, kiedy książęca para złoży wizytę!

 

2/9
Sophie Taylor - to z nią książę William zdradza księżną Kate?
The sun

Piękna modelka i książę William razem na nartach:

Co później robił książę William? Dowiedz się z następnej strony!

3/9
Książę William imprezuje w klubie nocnym
East News/screen youtube.com

Dzień po tym, jak media pokazały zdjęcie księcia Williama z Sophie Taylor, do sieci trafiło nagranie, na którym widać następce tronu podczas imprezy w nocnym klubie! William bawił się w jednym z klubów w Szwajcarii w towarzystwie tajemniczej brunetki. Nagranie z klubu od razu podsyciło plotki na temat kryzysu w związku Williama i Kate! Jak księżna zareagowała na te zdjęcia i nagrania? Dowiedzie się z kolejnego slajdu!

4/9
Książę William i księżna Kate - ich związek przechodzi kryzys?
Eastnews

Tak William bawił się w nocnym klubie bez żony:

Co na to Kate?

5/9
Książę William i księżna Kate złożą wizytę w Polsce
Eastnews

Księżna Kate nie była zbyt zachwycona zdjęciami męża, które pojawiły się w mediach. 

„Decyzja o wyjeździe należała do Williama, ale nie jest tajemnicą, że to Kate nosi spodnie w tym związku i nie jest zadowolona z jego wybryków. Myślała, że dni pełne imprezowania z kolegami to sprawa z przeszłości. Pewnie uzna to za poniżające, a William będzie musiał się z tym zgodzić”, podał informator „Vanity Fair”.

Co jeszcze pisze się w mediach na tamat reakcji Kate?

 

6/9
Księżna Kate, książę William pod parasolem
EastNews

W mediach pojawiły się informacje, że Kate była zasmucona całą sytuacją i miała za złe mężowi, że jego zdjęcia i filmik z klubu wyciekły do sieci. Mówi się, że cała sytuacja pokazuje, że w małżeństwie Williama i Kate wcale nie jest tak idealnie, jak próbują utrzymywać PR-owcy rodziny królewskiej, a William... nie jest wierny swojej pięknej żonie. Pojawiły się plotki, że i w tym przypadku sprawdza się powiedzenie: "jaki ojciec, taki syn".

 

Przypominamy, że małżeństwo rodziców Williama, księcia Karola i księżnej Diany zakończyło się rozwodem z powodu niewierności następcy tronu. Karol był po uszy zakochany w swojej rówieśnicy, Camilli Parker Bowles, ale nie mógł wziąć z nią ślubu, bo była po rozwodzie, dlatego rodzina zmusiła go, żeby poślubił Dianę. Byli małżeństwem w latach 1981-1996, ale od 1985 roku każde z nich układało sobie życie z kimś innym. 

 

Czy Kate i Williama dopadła miłosna klątwa Windsorów? Mamy nadzieję, że nie!

 

ZOBACZ: Czy Kate i Williama dopadła miłosna klątwa Windsorów? Poznaj mroczne tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej

 

 

 

7/9
Księżna Kate i książę William najgorzej wychowani 2016
Getty Images
8/9
księżna Kate, książę William, książę George, księżniczka Charlotte
East News
9/9
księżna Kate, książę William
East News