Od kiedy świat obiegła informacja, że 42-letnia księżna Walii ma nowotwór losy royalsów śledzone są nie tylko przez ich fanów. Każda nowa informacja na temat stanu zdrowia księżnej Kate jest na wagę złota. Ostatnio w mediach pojawiło się wiele informacji na temat tego, że ukochana księcia Williama nie będzie obecna w tym roku na wydarzeniach publicznych.

Reklama

Książę William zostawił Kate i wybrał się na mecz z synem

Kate Middleton aktualnie przebywa w podmiejskiej posiadłości Anmer Hall w hrabstwie Norfolk, gdzie skupia się przede wszystkim na walce z nowotworem. Początkowo rodzina przebywała tam razem. Niestety w kwietniu sytuacja uległa zmianie z powodu tego, że książę William musiał wrócić do obowiązków.

Informacje na temat stanu zdrowia księżnej Katy wypływają zazwyczaj od informatorów, którzy są lub byli, służbą, a także od znajomych księcia Williama i księżnej Kate. Nie wiadomo, jak aktualnie czuje się księżna. Jednak najprawdopodobniej jest bardzo osłabiona, gdyż w tym roku raczej nie będzie już widziana publicznie.

Wiele osób zaangażowanych w planowanie musi z dużym wyprzedzeniem wiedzieć, co robią najważniejsi. Powiedziano mi, ze grafik Kate na ten rok jest pusty. Nic nie jest zaplanowane
- poinformowała osoba z otoczenia księżnej Kate.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka jest w ciąży. „Ogromna wdzięczność”

Książe William z synem
JUSTIN TALLIS/AFP/East News

Tym razem fani royalsów dzięki zdjęciom wykonanym przez fotografów, mogli zobaczyć księcia Williama wraz z synem na meczu piłki nożnej. Odbył się 25 maja na stadionie Wembley w Londynie. Na fotografiach widać, że książę George bardzo wczuł się w kibicowanie podczas finału pucharu Anglii. Na boisku pojawiły się Manchester United i Manchester City. Wydarzenie zakończyło się wynikiem 2:1. Po meczu książę William wręczył wicemistrzom medale.

Zobacz także

Zarówno książę William, jak i książę George są fanami piłki nożnej i często wybierają się razem na wydarzenia sportowe. Na mecz ubrali się jak zawsze z klasą. Książę Walii założył ciemnoniebieski garnitur, białą koszulę i krawat w czerwono-biało-niebieskie paski. 10-letni George miał na sobie bardzo podobny garnitur, jak tata i krawat w niebiesko-białe paski.

Reklama

Uważacie, że wyglądają podobnie?

Książe William
JUSTIN TALLIS/AFP/East News
Księżna Kate z synem
fot. East News
Reklama
Reklama
Reklama