Mocny wpis Krzysztofa Gojdzia o tolerancji

Mocny wpis Krzysztofa Gojdzia na temat tolerancji: "Dziś jestem z gejami pragnącymi normalnie żyć i kochać"

Mocny wpis Krzysztofa Gojdzia o tolerancji

Krzysztof Gojdź znów zabrał głos w sprawie tolerancji i walki o prawa kobiet! Jakiś czas temu słynny lekarz gwiazd wstawił zdjęcie z wanny ze swoim przyjacielem, które wywołało w sieci burzę. Gojdź chciał w ten sposób sprowokować swoich fanów do dyskusji na temat związków jednopłciowych.

 

Krzysztof Gojdź o tolerancji

Teraz lekarz gwiazd ponownie pisze o tolerancji. Tym razem w bardzo mocny sposób:

Dziś jestem zgwałconą kobietą w ciąży proszącą o prawo do aborcji, bezbronną staruszką proszącą o godną starość i poszanowanie, dzieckiem z domu dziecka bez szans na adopcję, z gejami pragnącymi normalnie żyć i kochać. Każdym pozostawionym samemu sobie, hejtowanym przez innych ludzi mówiących jak mamy żyć. Dziś jestem słowem TOLERANCJA I MIŁOŚĆ. Bo dziś pragnę zwrócić uwagę na ciągły brak akceptacji i poważania ludzi i ich decyzji - tych słabszych, odmiennie myślących i kochających.

Gojdź zastanawia się, dlaczego w Polsce wciąż króluje mowa nienawiści, dlaczego wszyscy nawzajem się hejtują, nawołuje również do... miłości!

Dlaczego w Polsce istnieje wciąż nienawiść do inności, do innego myślenia? Dlaczego wielu wkracza w brudnych buciorach w życie innych ludzi - ich życiowe wybory i to jak chcą żyć? Dajmy wszystkim prawo do decydowania o swoim życiu i szczęściu. Do tego jak pragną żyć. Do godnego życia. Do bycia sobą. DO MIŁOŚCI...

Przekonuje Was taki wpis?

 

Zobacz także: Uzależnienie od miłości: objawy i leczenie

 

Krzysztof Gojdź o tolerancji.

 

Mocny wpis Krzysztofa Gojdzia o tolerancji

 

Krzysztof Gojdź namawia do miłości!

Krzysztof Gojdź
East News

Więcej na temat Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26