Beata Kozidrak chce podzielić się z mężem ich majątkiem o wartości 10 mln złotych
ONS

Beata Kozidrak rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem po 36 latach małżeństwa. W magazynie "Pani" opowiedziała, czemu dopiero teraz uwolniła się od małżeństwa, które w ostatnich latach nie było najszczęśliwsze. Czy czuła się w tym związku ograniczana?

Takie opinie brały się ze sposobu bycia mojego byłego męża. Andrzej kiedy produkował koncert, był stanowczy, skutecznie negocjował i wiele osób zna go takiego. Dzięki temu nasze koncerty były zawsze na najwyższym poziomie. On o to walczył i miałam ten komfort, że wychodziłam na scenę i wszystko było przygotowane. (...) Zawodowo zawsze podejmowaliśmy decyzje razem, nic nie działo się poza mną. Myślę, że czułam się bezpiecznie mając kogoś takiego jak on. Szczerze mówiąc taka sytuacja był też dla mnie wygodna - wyznała Beata Kozidrak.

Dlaczego się więc rozwiodła?

W pewnym momencie zrozumiałam, że jeśli chcę się rozwijać jako człowiek, to muszę coś w swoim życiu zmienić - powiedziała w "Pani" Kozidrak.

Kozidrak podjęła decyzję o rozwodzie, choć mówiło się, że powodem jest romans męża. Przeprowadziła się z Lublina do Warszawy, zaczęła nowe życie, jest też na nowo zakochana! I kto powiedział, że życie nie zaczyna się po 50? :)

 

Zobacz także: Andrzej Pietras OSTRO o małżeństwie z Beatą Kozidrak: "To pomyłka. To wszystko to pomyłka"

 

Beata Kozidrak ma nowego ukochanego i zaczyna się nim chwalić. Choć jeszcze nie pojawia się z nim na salonach.

Beata Kozidrak

 

Beata Kozidrak rozwiodła się z mężem w maju.

Beata Kozidrak chce podzielić się z mężem ich majątkiem o wartości 10 mln złotych
ONS

Więcej na temat Beata Kozidrak Andrzej Pietras