Anna Starmach, Agnieszka Radwańska, Dawid Celt Anna Starmach Anna Starmach Agnieszka Radwańska ślub Agnieszka Radwańska, Dawid Celt zdjęcia ze ślubu
Anna Starmach, Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
ONS
1/5
Anna Starmach, Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
ONS

Anna Starmach wychodzi za mąż! Ślub jurorki "MasterChefa" odbędzie się pod koniec sierpnia w rodzinnym Krakowie. Anna Starmach przyjęła oświadczyny swojego partnera Piotra w Walentynki tego roku. Nikt nie spodziewał się jednak, że wesele pary odbędzie się tak szybko! O planach ślubnych tej pary wiedziała jedynie garstka osób. Według doniesień "Flesza", narzeczeni początkowo myśleli o kameralnej ceremonii za granicą w gronie najbliżej rodziny, jednak ostatecznie zdecydowali się na tradycyjne, polskie wesele w większym gronie. Ile planują wydać na ślub? Nie jest to mała kwota! Czy koszty wesela Anny Starmach przerosną sumę, którą na swoje zaślubiny wydała Agnieszka Radwańska? Tenisistka w miniony weekend poślubiła Dawida Celta. Ach, co to był za ślub! Bajkowe wesele kosztowało aż 200 tysięcy złotych! W przypadku Anny Starmach będzie to jeszcze wyższa kwota? 

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Anna Starmach już w sierpniu weźmie ślub! Kto zaprojektował jej suknie?

 

Sprawdźcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Jakie dokumenty trzeba złożyć, aby wziąć ślub konkordatowy?

2/5
Anna Starmach
ONS

Jak informuje "Super Express", na weselu Anny Starmach i jej partnera Piotra, będzie się bawić około 200 gości. Przyjęcie odbędzie się w XIX-wiecznym pałacu w Paszkówce pod Krakowem, z którego pochodzi panna młoda. Za menu weselne para ma zapłacić aż 80 tysięcy złotych. Suknia ślubna Anny Starmach miała kosztować 20 tysięcy. Jednak to przecież nie wszystkie koszty wesela! O jakiej kwocie łącznie mówimy? Odpowiedź na następnej stronie.

3/5
Anna Starmach
ONS

Wesele Anny Starmach ma kosztować około 150 tysięcy złotych, informuje "Super Express", czyli nieco mniej niż ślub Agnieszki Radwańskiej, która wyprawiła zaślubiny za 200 tysięcy złotych.

4/5
Agnieszka Radwańska ślub

Dla porównania, za wynajęcie sali Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zapłacili około 60 tysięcy. „Fakt” podaje również, że na alkohol i tort wydali 10 tysięcy. Za hotel dla gości zapłacili również 10 tysięcy.