Karolina Korwin Piotrowska w rozpuszczonych włosach
Newsy

Wracają plotki o nieślubnym dziecku Andrzeja Dudy. Korwin Piotrowska oburzona: "Prezydentowi należy się szacunek"

Wracają plotki o nieślubnym dziecku Andrzeja Dudy. Korwin Piotrowska oburzona: "Prezydentowi należy się szacunek"

Artykuł Małgorzaty I. Niemczyńskiej "Pierwsza Dama tańczy sama", który ukazał się w weekend w "Gazecie Wyborczej", spowodował spore zamieszanie w sieci. W artykule w "GW" pojawiły się plotki na temat prezydenckiej pary, m.in. o posiadaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę nieślubnego dziecka.

Życzliwi wiedzą, że w małżeństwie Dudów dzieje się źle. Już dawno miał być rozwód, ale te wybory. Podobno nawet spisali umowę i zachowują tylko pozory. Gdy wyciekła informacja, że prezydent obserwuje na Twitterze nastolatki o nickach w stylu „ruchadło leśne”, nie chciała z nim zatańczyć w Zakopanem. Ktoś podchwytuje starą plotkę, że najmłodsza siostra Andrzeja tak naprawdę jest jego nieślubną córką. Spłodził ją jakoby w wieku 16 lat, a rodzice ją adoptowali, żeby nie było skandalu (Dominika rzeczywiście jest adoptowana). Autorem tych rewelacji jest Zbigniew Stonoga, któremu ich jednak mało i dorzuca coś jeszcze o seksie za pieniądze - to jeden z najbardziej kontrowersyjnych fragmentów, który możemy przeczytać w "Gazecie Wyborczej".

Tajemnica koszulki Agaty Dudy wyjaśniona! Co tak oburzyło internautów? WIEMY!

Korwin Piotrowska: Metody jak z najgorszego bruku

Po publikacji tekstu na "Wyborczą" posypały się gromy. W sprawie wypowiedziała się  m.in. Monika Olejnik. Do artykułu odniosła się również Karolina Korwin Piotrowska, która skrytykowała "Wyborczą" za jej zdaniem, karygodną publikację:

(...) nie wierzyłam w to, co przeczytałam i co zobaczyłam (...) Gdyby nie nazwa gazety, byłby to artykuł żywcem wyjęty z najgorszego tabloidu, żerującego na najniższych instynktach - napisała Korwin Piotrowska na O2.pl.

Korwin Piotrowska jest oburzona tym, że "medialne seriale" do tej pory tworzyło się gwiazdom, a teraz "Wyborcza" taki sam scenariusz stworzyła Parze Prezydenckiej.

Wiem, (...) jak „szyje się” komuś życiorys, tworzy medialne seriale. Ale to dotyczyło do tej pory gwiazdek, medialnego planktonu, który jest bezkarny w swej głupocie (...) Byleby było po nazwisku. Ale tutaj jest wielki szok, metody jak z najgorszego bruku, a tekst dotyczy Pary Prezydenckiej - grzmi Korwin Piotrowska w swoim tekście.

Korwin Piotrowska dodała, że kiedy pisze się taki tekst, trzeba zachować rzetelność i szacunek, który należy się Andrzejowi Dudzie i jego żonie Agacie Dudzie, chociażby z urzędu.

Można nie lubić Prezydenta czy jego żony, ale to jest, czy nam się to podoba czy nie, głowa państwa. Należy jej się, moim zdaniem, z urzędu jakiś szacunek. Możemy robić sobie dowcipasy, prawić złośliwostki, nazywać Maliniakiem czy Barbie, ale to, co wydarzyło się w sobotę, otwiera drogę do jeszcze gorszego poziomu dyskusji niż ten, który był do tej pory (...) Przekroczono w medium uznawanym do tej pory za jedno z poważniejszych granicę wszelkiego obciachu i chamstwa - zakończyła Korwin-Piotrowska.

Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską? "Wyborcza" najwyraźniej przesadziła, publikując tekst o Agadzie Dudzie i Andrzeju Dudzie, bazując m.in. na plotkach i na słowach Zbigniewa Stonogi. Dlaczego? "Wyborcza" sama zaczęła się tłumaczyć ze swojej publikacji: "Jeśli niektórzy czytelnicy źle odczytali nasze intencje, jest nam przykro. Jeśli zaś nasi przeciwnicy nie chcą ich zrozumieć i wykorzystują to do politycznej nagonki, zapewne tego nie zmienimy."

 

Zobacz też: Kancelaria prezydenta odpowiedziała na plotki o... rozwodzie Andrzeja Dudy i  Agaty Dudy!

 

Tekst "Wyborczej" o Agadzie Dudzie i Andrzeju Dudzie poruszył środowisko dziennikarskie.

Monika Olejnik, Agata Duda
Facebook

 

Artykuł "Wyborczej" skrytykowała również Karolina Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin Piotrowska na premierze w Teatrze Wielkim

Monika Olejnik, Agata Duda
ONS/East News
Newsy
Oburzenie mediów po tekście o Agacie Dudzie i opisanych tam plotkach o "nieślubnym dziecku"! Olejnik ostro: "Szambo!"
Oburzenie mediów po tekście o Agacie Dudzie i opisanych tam plotkach o "nieślubnym dziecku"! Olejnik ostro: "Szambo!"

Kolejne kontrowersje wokół Agaty Dudy! Artykuł, który pojawił się w świątecznym wydaniu "Gazety Wyborczej", wywołał niemałe zamieszanie w mediach. W portrecie Pierwszej Damy, który wyszedł spod pióra dziennikarki GW Małgorzaty I. Niemczyńskiej, pojawiły się plotki nt. prezydenckiej pary, m.in. o posiadaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę nieślubnego dziecka. Pierwsza Dama jest krytykowana od czasu afery wokół zaostrzenia ustawy aborcyjnej - przeciwko której protestują kobiety, politycy i gwiazdy.  Życzliwi wiedzą, że w małżeństwie Dudów dzieje się źle. Już dawno miał być rozwód, ale te wybory. Podobno nawet spisali umowę i zachowują tylko pozory. Gdy wyciekła informacja, że prezydent obserwuje na Twitterze nastolatki o nickach w stylu „ruchadło leśne”, nie chciała z nim zatańczyć w Zakopanem. Ktoś podchwytuje starą plotkę, że najmłodsza siostra Andrzeja tak naprawdę jest jego nieślubną córką. Spłodził ją jakoby w wieku 16 lat, a rodzice ją adoptowali, żeby nie było skandalu (Dominika rzeczywiście jest adoptowana). Autorem tych rewelacji jest Zbigniew Stonoga, któremu ich jednak mało i dorzuca coś jeszcze o seksie za pieniądze - czytamy na łamach "Gazety Wyborczej". Autorka tekstu zaznacza, że w swoim tekście "Pierwsza Dama tańczy sama" przytoczyła te plotki z intencją "rozbrojenia ich". Jednak artykuł wyraźnie nie spotkał się z aprobatą środowiska dziennikarskiego. Został skrytykowany m.in. przez Ewę Milewicz, która również pracuje w "Gazecie Wyborczej". Czy szanowne koleżanki i koledzy zamierzają publikować listy nieślubnych dzieci? A może adoptowanych? Bo jakby co, to moje źródło mówi, że pewien pan zdradza żonę. I zaręczam, że moje źródło jest bardziej wiarygodne, bo to nie jest Zbigniew Stonoga, dostawca plotek do tekstu autorki. O nim "Wyborcza" niedawno pisała, że "lży"...

Karolina Korwin-Piotrowska komentuje wygląd Dody podczas spotkania z prezydentem
Newsy
Korwin-Piotrowska komentuje odważną stylizację Dody podczas spotkania z prezydentem! "Jaki prezydent, taka..."
Korwin-Piotrowska komentuje odważną stylizację Dody podczas spotkania z prezydentem! "Jaki prezydent, taka..."

Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała spotkanie Dody i Andrzeja Dudy podczas gali 25-lecia Super Expressu. Podczas wczorajszej imprezy piosenkarka, która była gwiazdą wieczoru i zaśpiewała swoje największe przeboje, najnowszy singiel "Kopiuj wklej", oraz w przebraniu Marilyn Monroe wykonała słynne "Happy Birthday"- w seksownym koronkowym stroju wręczyła kawałek tortu prezydentowi i jego małżonce. Kiedy gwiazda odwróciła się od Andrzeja Dudy zebrani goście mogli zobaczyć jej jędrne pośladki. Jak zaistniałą sytuację skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska?   Zobacz także: Doda baaardzo kuso ubrana wręcza tort Andrzejowi Dudzie. Co na to żona Agata? ZDJĘCIA mówią wszystko   Jaki Prezydent taka Merlin Monroł#smutek - napisała krótko na swoim profilu na Facebooku.   Jesteście zaskoczeni takim komentarzem Karoliny Korwin-Piotrowskiej ? A Waszym zdaniem Doda rzeczywiście przesadziła ze swoim seksowną stylizacją? Myślicie, że piosenkarka odpowie dziennikarce?   Zobacz także: Doda o prezydencie Andrzeju Dudzie: "Będzie płakał!". O co chodzi? WIDEO   Karolina Korwin-Piotrowska żartuje ze spotkania Dody i Andrzeja Dudy. Myślicie, że Doda odpowie dziennikarce?

Kuba Wojewódzki w różowej koszuli, Andrzej Duda w garniturze
East News
TV-Show
Andrzej Duda odmówił udziału w show Kuby Wojewódzkiego. Showman odpowiada: "Zaproszę go osobiście"
Andrzej Duda odmówił udziału w show Kuby Wojewódzkiego. Showman odpowiada: "Zaproszę go osobiście"

Podczas pierwszego w nowym sezonie odcinku swojego show, Kuba Wojewódzki zaprosił do programu prezydenta Andrzeja Dudę . Na wstępie zasugerował, że nie głosował na niego, ale Polacy wybrali go na prezydenta, więc chce z nim porozmawiać. W ubiegłym tygodniu, showman otrzymał odpowiedź od Kancelarii Prezydenta . Zarzucono mu, że nie wysłał oficjalnego zaproszenia do prezydenta. “Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w show "Kuba Wojewódzki". Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu”, powiedziała Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta. Bronisław Komorowski pełniąc urząd prezydenta, pojawił się w show Kuby , ale obecny prezydent odmówił udziału w programie TVN. Co na to Kuba? Podczas ostatniego odcinka swojego show, odpowiedział na odrzucenie jego zaproszenia. Kuba Wojewódzki odpowiada Andrzejowi Dudzie “Panie Andrzeju, ostatnie badania pokazują, że 36% Polaków jest zadowolonych z Pana prezydentury. Co ciekawe, 36% Polaków przyznaje się do tego, że pali marihuanę. Naprawdę warto przyjść do mojego programu. Ktoś mi ostatnio powiedział, że prezydenta trzeba zaprosić osobiście. Jest szansa, że spotkamy się osobiście na gali “Viva najpiękniejsi” i wtedy będzie miło ”, powiedział Kuba Wojewódzki. To z pewnością byłoby spotkanie na szczycie! Czekamy na dalszy rozwód sytuacji, bo Kuba Wojewódzki ewidentnie nie ma zamiaru odpuścić prezydentowi.   ZOBACZ: Kuba Wojewódzki kpi z prezydenta Andrzeja Dudy!      

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik