Monika Olejnik, Agata Duda
ONS/East News

Oburzenie mediów po tekście o Agacie Dudzie i opisanych tam plotkach o "nieślubnym dziecku"! Olejnik ostro: "Szambo!"

Monika Olejnik, Agata Duda
ONS/East News

Kolejne kontrowersje wokół Agaty Dudy! Artykuł, który pojawił się w świątecznym wydaniu "Gazety Wyborczej", wywołał niemałe zamieszanie w mediach. W portrecie Pierwszej Damy, który wyszedł spod pióra dziennikarki GW Małgorzaty I. Niemczyńskiej, pojawiły się plotki nt. prezydenckiej pary, m.in. o posiadaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę nieślubnego dziecka. Pierwsza Dama jest krytykowana od czasu afery wokół zaostrzenia ustawy aborcyjnej - przeciwko której protestują kobiety, politycy i gwiazdy. 

Życzliwi wiedzą, że w małżeństwie Dudów dzieje się źle. Już dawno miał być rozwód, ale te wybory. Podobno nawet spisali umowę i zachowują tylko pozory. Gdy wyciekła informacja, że prezydent obserwuje na Twitterze nastolatki o nickach w stylu „ruchadło leśne”, nie chciała z nim zatańczyć w Zakopanem. Ktoś podchwytuje starą plotkę, że najmłodsza siostra Andrzeja tak naprawdę jest jego nieślubną córką. Spłodził ją jakoby w wieku 16 lat, a rodzice ją adoptowali, żeby nie było skandalu (Dominika rzeczywiście jest adoptowana). Autorem tych rewelacji jest Zbigniew Stonoga, któremu ich jednak mało i dorzuca coś jeszcze o seksie za pieniądze - czytamy na łamach "Gazety Wyborczej".

Autorka tekstu zaznacza, że w swoim tekście "Pierwsza Dama tańczy sama" przytoczyła te plotki z intencją "rozbrojenia ich". Jednak artykuł wyraźnie nie spotkał się z aprobatą środowiska dziennikarskiego. Został skrytykowany m.in. przez Ewę Milewicz, która również pracuje w "Gazecie Wyborczej".

Czy szanowne koleżanki i koledzy zamierzają publikować listy nieślubnych dzieci? A może adoptowanych? Bo jakby co, to moje źródło mówi, że pewien pan zdradza żonę. I zaręczam, że moje źródło jest bardziej wiarygodne, bo to nie jest Zbigniew Stonoga, dostawca plotek do tekstu autorki. O nim "Wyborcza" niedawno pisała, że "lży" ludzi - napisała Milewicz. 

Publikacja wyraźnie nie spodobała się również Monice Olejnik, która w swoim niedzielnym programie radiowym "7 dzień tygodnia" odniosła się do tekstu w bardzo ostrych słowach. A także zamieściła wpis na ten temat na swoim profilu na Facebooku.

Chciałam tylko powiedzieć, że artykuł w „Gazecie Wyborczej” o pani prezydentowej jest skandaliczny. Takiego szamba dawno nie widziałam - powiedziała Olejnik w audycji radiowej. Brawo dla Ewy Milewicz, która skrytykowała koleżankę z "Gazety Wyborczej" za artykuł o Agacie Dudzie. Dawno nie czytałam tak koszmarnego tekstu. Nie mogłam uwierzyć, że "Wyborcza" powołuje się na plotki Zbigniewa Stonogi - dodała na swoim profilu.

Myślicie, że Agata Duda w końcu zabierze głos w swojej sprawie i odniesie się do tych wszystkich kontrowersji? Na razie Pierwsza Dama milczy.

 

Zobacz też: Kancelaria prezydenta odpowiedziała na plotki o... rozwodzie Andrzeja Dudy i  Agaty Dudy!

 

W świątecznym wydaniu "Gazety Wyborczej" pojawił się portret Agaty Dudy.

Agata Duda i Andrzej Duda znów razem!

Monika Olejnik skrytykowała artykuł o Pierwszej Damie.

Monika Olejnik, Agata Duda
Facebook

Monika Olejnik

Więcej na temat Monika Olejnik Agata Duda
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41