Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu

Kołakowska OSTRO do Korwin Piotrowskiej: "Jesteś obłudna! Niech ktoś Cię porządnie..."

Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu

Karolina Korwin Piotrowska pokazała na Facebooku wiadomość, jaką otrzymała od Violi Kołakowskiej. Aktorka i partnerka Tomasza Karolaka zarzuciła jej, że jest obłudna i bardzo się zmieniła na przestrzeni ostatnich lat. Dziennikarka do wiadomości od Violi dodała opis: "cudownie". Co napisała Kołakowska?

Wiesz co Karolina żal mi ciebie. Jesteś obludna i prowadzisz bardzo nieczystą grę, bardzo też niebezpieczna. Nie napiszę ze jesteś głupią pizdą bo to byłoby oczywiste. Życzę Ci, żebyś w końcu zajęła się czymś pożytecznym. A najlepiej będzie jak Cię w końcu ktoś porządnie bzyknie, może wtedy cała złość i jad opuszcza ciało twe i znowu będziemy mogli się cieszyc się Karoliną jaką byłaś kiedyś. Bo po tamtej śladu nie ma a szkoda. 

Dlaczego Viola Kołakowska jest tak zła na Karolinę? Zapewne chodzi o aferę sprzed kilku tygodni, gdy to Viola Kołakowska skrytykowała Maffashion i Jessikę Mercedes oraz nazwała ich pracę "reklamową prostytucją". Te słowa wzbudziły wielkie emocje w mediach, a do dyskusji włączyła się właśnie Karolina Korwin Piotrowska, która zasugerowała Violi, żeby zamiast krytykować kreatywne i pracowite blogerki, sama zrobiła coś pożytecznego.

O prostytucji szafiarek mówi ktoś, kto nieudanie kiedyś próbował bloga zakładać, kasy na tym nie zarobił, bo jak widać wartości reklamowej i pracowitości jakoś tutaj nie styknęło - pisze Korwin Piotrowska. Ma teraz za darmo Viola swoje pięć minut sławy zdobyte na dziewczynach, które może nie są orłami intelektu, ale pracują naprawdę ciężko. Można o tych dziewczynach (i chłopakach też) wiele mówić, ale jednego im nie można odmówić: pracowitości właśnie. I kreatywności. To jest realna siła, ma swoją wartość zbudowaną na owych snapach też, czy nam się to podoba czy nie. Ta nowa, mocna siła medialna i marketingowa, ona już nadeszła i wyzywanie się teraz w taniej stylistyce rodem z brudnej piaskownicy i nagrywanie niby zabawnych filmików nic nie da. Do roboty się wziąć. Tylko tyle. No chyba, że ma się co do garnka włożyć.

Najwyraźniej słowa Karoliny bardzo zabolały Violę skoro odpowiedziała jej tak ostro! Co o tym myślicie? 

 

Viola Kołakowska zarzuca Korwin Piotrowskiej, że jest obłudna. 

Wiadomość Violi Kołakowskiej do Karoliny Korwin Piotrowskiej

Aktorka jest wściekła na Karolinę!

Viola Kołakowska w czarnym kobinezonie i Tomasz Karolak w czarnej koszuli na ściance
ONS.pl

Karolina niedawno skrytykowała Violę

Karolina Korwin Piotrowska w Maglu towarzyskim

 

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17