Viola Kołakowska w masce, Jessica Mercedes w masce

Viola Kołakowska bardzo ostro o blogerkach: "To trochę reklamowa prostytucja"

Viola Kołakowska w masce, Jessica Mercedes w masce

Viola Kołakowska ostro komentuje poczynania blogerek w sieci! Partnerka Tomasza Karolaka stworzyła kanał na YouTubie, na którym zamieszcza filmiki wyśmiewające działalność szafiarek. Viola Kołakowska była gościem w "Dzień Dobry TVN" i zdradziła Mateuszowi Hładkiemu, skąd wziął się pomysł na pastisz. Nie zabrakło mocnych słów!

Z niezgody na głupotę. Zainspirowałam się dziewczynami, które są blogerkami i szafiarkami, tak zwanymi, oraz całą resztą wokół tego, czyli wszystkimi, którzy dorabiają do tego ideologię. Powiem szczerze, że najbardziej podirytowała mnie sytuacja taka, że ktoś daje na to ciężkie pieniądze, że ktoś płaci tym dziewczynom za nic. Jest to taka trochę reklamowa prostytucja - dla mnie przynajmniej. Postanowiłam to skomentować.

Viola Kołakowska krytykuje sposób, w jaki dziewczyny funkcjonujące w sieci zarabiają pieniądze:

Cała ta sytuacja jest bardzo niebezpieczna dla jednej i dla drugiej strony. Generalnie jej życie na tym Snapchacie wygląda tak, że ona nic innego nie robi, tylko się maluje, robi paznokcie, pięknie się ubiera i pokazuje taką treść swojego życia. To ma bardzo duży wpływ na młode, jakby dziewicze umysły, na dziewczyny, które szukają swojej drogi.

Gwiazda podkreśla jednak, że nie kieruje nią zazdrość, a jedynie chce przestrzec te dziewczyny, że ich kariera w sieci niedługo się skończy:

Nie chodzi mi o to, że ktoś zarabia więcej. Zupełnie nie. Ja mam co do gara włożyć i jest mi z tym dobrze. Chodzi mi o to, żeby te dziewczyny kiedyś nie popadły w taki rodzaj frustracji, depresji z powodu tego, że miały kiedyś takie świetne życie - to się skończy za chwilę. Bo one też się muszą jakoś rozwijać, to znaczy zdobyć jakiś zawód, wykształcenie.

Widzieliście już filmiki Violi na YouTubie?
 

Zobacz: Zaskakująca stylizacja Violi Kołakowskiej na premierze „Planety singli”! Pasowała na czerwony dywan?!

 

Viola Kołakowska parodiuje blogerki

 

Viola Kołakowska nagrywa parodiujące filmiki na You Tubie

Viola Kołakowska nie ma litości dla blogerek

Viola Kołakowska na premierze w Teatrze Imka

Więcej na temat Viola Kołakowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39